Kup gogle VR HTC Vive i odbierz grę Fallout 4 VR

Czy znasz post-apokaliptyczny świat Fallout 4? Scenerie gry zostały drobiazgowo dopracowane, bardzo wiernie oddając wygląd klimat ziemi po nuklearnej zagładzie. Co powiesz na to, by zwiedzić ten świat osobiście? Dokonasz tego dzięki promocji z VR HTC Vive.

Zagraj w Fallout 4 z VR HTC Vive

Studio Bethesda przeniosło legendarny Fallout 4 do rzeczywistości wirtualnej. Ta sama kultowa fabuła, wzbogacona nowym systemem walki, craftingu oraz budowania. Eksploracja pustkowi, jak i miast stała się jeszcze ciekawsza i jeszcze bardziej emocjonująca.

Dlaczego tak się dzieje? Otóż dzięki goglom HTC Vive wszystko oglądasz z nowej perspektywy. Znika dystans dzielący Ciebie od monitora, a projekcja odbywa się przed Twoimi oczami. Dodajmy, wysokiej jakości projekcja. Ekrany OLED umieszczone jest przed każdym okiem, wyświetlając obraz w rozdzielczości 1080 x 1200 px. Mało tego, Twoje pole widzenia wynosi aż 110 stopni, dzięki czemu nie musisz wciąż obracać głową, by kontrolować widok przed sobą.

Gogle VR HTC Vive ściśle przylegają do twarzy, więc światło dzienne nie psuje zabawy w rzeczywistości wirtualnej. W dłoniach dzierżyć będziesz dwa czułe kontrolery, które bezbłędnie oddają ruch Twych rąk. Musisz dostać się do wnętrza budynku? Żaden problem. Chcesz zlikwidować przeciwników? Weź ich na cel i poślij do diabła. A kiedy ruszysz w pościg za przeciwnikiem, system naprowadzania Chaperone ostrzeże Cię, że znajdujesz się na granicy wykrywalnego obszaru.

Gra Fallout 4 VR w prezencie z HTC Vive
 

Grę Fallout 4 VR otrzymasz w prezencie, kupując gogle VR HTC Vive. Spiesz się, liczba gratisów ograniczona.

Aby skorzystać z promocji wystarczy:

  1. Kupić gogle VR HTC Vive.
  2. Zarejestrować zakup na stronie promocji.
  3. Odebrać grę Fallout 4 VR.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Zobacz gogle VR HTC Vive