Graj na swoich zasadach. Nowe pady Razer Wolverine

Wyobraź sobie pada, którego możesz dostosować do swoich potrzeb. Niemal bez ograniczeń. Szybkość działania, tryb podświetlenia czy też wysokość gałek. To i jeszcze więcej zapewnia Ci Razer. Poznaj premierowe kontrolery do konsoli Xbox oraz do komputera z serii Razer Wolverine.

Niezrównana szybkość Razer Wolverine Tournament Edition

W trakcie zaciętej walki znaczenie mają ułamki sekund. Nowy pad Razer Wolverine został wyposażony w tryb szybkiego ognia. Mechaniczne switche działają szybciej niż tradycyjne spusty. Nie musisz się siłować z przełącznikami. Wystarczy lekkie naciśnięcie, by rozgromić przeciwników. W kontrolerze zamontowano także cztery dodatkowe, programowalne przyciski. Przypiszesz do nich dowolne funkcje. W tym pomoże Ci oprogramowanie Razer Synapse, które umożliwia także zarządzanie podświetleniem, dostosowanie czułości drążka oraz poziomu wibracji.

Zobacz nowego pada Razer Wolverine Tournament Edition

pady Razer Wolverine

Pełna kontrola z Razer Wolverine Ultimate

Dzięki ergonomicznej konstrukcji nawet wielogodzinna rozgrywka będzie przyjemnością. Zapomnij o bólu i napięciu. Poczujesz tylko komfort. Konfigurowalne elementy – wymienne gałki i krzyżak – zmieniają oblicze konsolowego grania. Wyreguluj ich wysokość i ułożenie. Dopasuj pada do swoich potrzeb. Ciesz się gamingiem na Twoich zasadach. Programowalne przyciski i spusty pozwalają Ci także korzystać z bardziej zaawansowanych technik w grze. Opcje zmienisz nawet już w czasie trwania starcia, w aplikacji Razer Synapse for Xbox. Możesz w niej także zarządzać podświetleniem kontrolera.

Zobacz premierowy kontroler Razer Wolverine Ultimate