Monitory Philips serii V7 – tego nie może zabraknąć w biurze

O ile przyjemniej pracuje się z monitorem, który zapewnia szerokie kąty widzenia, bogatą paletę barw oraz wysoką jasność, dbając jednocześnie o wzrok. Gdy z pomocą jednego tylko przycisku przełączysz się między opcjami dla biura, zdjęć, czy filmów. To wszystko, a nawet więcej, dostarczają monitory Philips z serii V7, dostępne oczywiście w x-kom.

Philips 243V7QDSB/00, czyli najlepszy kompan w biurze

Od samego rana, kiedy sprawdzasz skrzynkę mailową, aż do późnego popołudnia, gdy zamykasz ostatnie zadanie i zbierasz się do domu. Przez cały ten czas tym nieodłącznym towarzyszem jest on – monitor znajdujący się naprzeciwko Ciebie.

Na jego ekranie tworzysz zestawienia, raporty, oferty dla klientów, odpisujesz na wiadomości, komunikujesz się z resztą firmy, prowadzisz firmowy fanpage, dodajesz produkty do oferty, akceptujesz projekty – robisz, krótko mówiąc, wszystko to, co leży w zakresie Twoich kompetencji.

Philips wychodzi naprzeciwko Twym oczekiwaniom, oferując monitory z serii V7. Wartym uwagi modelem jest Philips 243V7QDSB/00 z 24-calową matrycą IPS. Czy panel IPS jest tak ważny w pracy biurowej? Okazuje się, że tak, bo w ciągu dnia nie siedzisz przecież idealnie prosto. Raz siadasz na krześle wyżej, raz niżej, przekręcasz głowę, prosisz kolegę siedzącego obok o zerknięcie w ekran – za każdym razem kąt patrzenia zmienia się. Gdyby nie szerokie kąty widzenia jasność oraz jakość obrazu ulegałaby pogorszeniu, lecz panel IPS utrzymuje pełną przejrzystość, sięgającą aż 178 stopni. Tak w pionie, jak i w poziomie.

Monitory Philips serii V7 x-kom sklep
 

Wyrazisty obraz, żywe kolory, predefiniowane tryby

Kolejnym atutem panelu Philips 243V7QDSB/00 jest rozdzielczość Full HD, która przekłada się na bogatą szczegółowość. Naprawdę znacznie przyjemniej patrzy się w taki ekran, zwłaszcza gdy wysoka podziałka łączy się z jasnością 250 cd/m2, kontrastem 1000:1, czasem reakcji 5ms oraz 16,7 miliona wyświetlanych kolorów.

Kombinacja powyższych funkcji tworzy komfortowe środowisko pracy, w którym możesz tworzyć teksty, oglądać i akceptować zdjęcia oraz kreacje graficzne, wizualizacje, jak również filmy reklamowe. W zależności od tego, co aktualnie robisz możesz wybrać jeden z predefiniowanych trybów: Biuro, Zdjęcia, Filmy, Oszczędność, a nawet Gry. Każdemu należy się przecież chwila relaksu.

Monitor Philips 243V7QDSB/00 dysponuje ponadto trybem Easy Read. Po jego aktywacji czytanie długich treści – artykułów, opisów produktów, czy obszernych umów nie będzie męczyć oczu. Tym bardziej, że panel posiada także technologię Flicker Free oraz tryb Low Blue, chroniące Twój wzrok.

Kompatybilność z wieloma urządzeniami

Komputerów w biurze nie wymienia się co roku. Zdarza się, że są to sprzęty nieco starszej generacji, lecz pracują na tyle wydajnie, że nie ma sensu sięgać po nowe. Z tą myślą monitor Philips 243V7QDSB/00 wyposażono w pakiet niezbędnych złączy: VGA, DVI-D oraz HDMI. Tym sposobem podłączysz nowoczesny panel nie tylko do desktopa czy notebooka, ale także do odtwarzacza DVD, amplitunera AV albo kamery cyfrowej.

Poznaj wszystkie monitory Philips serii V7 dostępne w x-kom