iPhone 8 (Product)RED już dostępny w x-kom

Apple lubi czarować kolorami. To fakt znany wszystkim miłośnikom marki. Tym razem portfolio producenta powiększa się o kolor czerwony. Unikatowy kolor, będący wyrazem wsparcia dla globalnego funduszu walki z AIDS. Kupując iPhone 8 lub iPhone 8 Plus (Product)RED Special Edition dzielisz się życiem.

Kup (RED). Podaruj życie.

Po raz kolejny Apple prezentuje smartfony w kolorze czerwonym. Niepowtarzalnym i wyjątkowym z dwóch powodów.

Po pierwsze jest to edycja limitowana, dostępna w wersji 64 GB i 256 GB (zarówno dla iPhone 8, jak i iPhone 8 Plus).

Po drugie część dochodów ze sprzedaży trafia bezpośrednio na konto fundacji charytatywnej (RED). Stawia sobie ona za cel walkę z AIDS, a konkretnie doradztwo, badania oraz zakup leków, zapobiegających przenoszeniu wirusa HIV z ciężarnej matki na dziecko.

Apple współpracuje z fundacją (RED) już 11 lat, współfinansując ten szczytny cel.

Ty także możesz przyłączyć się do akcji, kupując iPhone 8 lub iPhone 8 Plus w czerwonej odsłonie. Kolor ten prezentuje się wprost zjawiskowo. Dzięki dwóm taflom szkła czerwień stała się połyskliwa i nabrała jeszcze więcej temperamentu.

iPhone 8 Product RED Special Edition sklep
 

Podzespoły iPhone 8 | iPhone 8 Plus (Product)RED Special Edition

W kwestii specyfikacji nic się nie zmieniło. iPhone 8 (Product)RED posiada barwny i jasny ekran Retina HD 4,7” z funkcją True Tone. Na odwrocie mieści się udoskonalony aparat 12 Mpix, wzbogacony szybkim autofocusem oraz trybem HDR. Dla lepszych ujęć przy słabym świetle zastosowano także przysłonę f/1.8.

Ciekawostką jest tryb portretowy, za który odpowiada inteligentny procesor obrazu ISP. Gdy tylko aktywujesz aparat przystępuje on do analizy ekspozycji. Utrwala kolory, ustawia ostrość, dobiera optymalne parametry ujęcia. Posiłkuje się także trybem HDR, by nadać zdjęciu profesjonalny charakter, rodem ze studia fotograficznego.

Na froncie czerwonego iPhone 8 Plus zagościła większa, bo 5,5-calowa matryca Retina HD, z funkcją True Tone oczywiście. W tylnym panelu zainstalowano z kolei podwójny aparat 12 Mpix. Pierwszy moduł to obiektyw szerokokątny. Drugi jest teleobiektywem, potrafiącym bezstratnie przybliżać obiekty.

Poznaj iPhone 8 64 GB (Product)RED oraz iPhone 8 256 GB (Product)RED
Sprawdź także iPhone 8 Plus 64 GB (Product)RED oraz iPhone 8 Plus 256 GB (Product)RED