Skorzystaj z leasingu 0,5% miesięcznie w x-kom

Szukasz sprzętu, który pomaga pracować efektywnie? Teraz wszystkie laptopy, desktopy, smartfony, tablety, drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, monitory, zegarki, nawigacje i tablety graficzne są u nas dostępne w leasingu 0,5% miesięcznie z ubezpieczeniem w racie. Sprawdź polecane modele, poznaj zasady promocji i wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Dell Vostro 5471 – kompaktowy notebook

Twój terminarz wypełniają spotkania biznesowe? Często pracujesz w podróży? Odkryj ważącego zaledwie 1,67 kg laptopa Dell Vostro 5471. Jego matowy ekran LED o przekątnej 14 cali pozwala wygodnie przeglądać treści nawet w intensywnym świetle. Dzięki podświetlanej klawiaturze wyspowej pisanie maili i wprowadzanie zmian w plikach jest łatwe i komfortowe. Tym bardziej że płynne i stabilne działanie zapewniają: czterordzeniowy procesor Intel Core i5-8250U, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD 256 GB. O bezpieczeństwo podzespołów dba z kolei solidna, wykonana z aluminium obudowa.

Samsung Galaxy S8 G950F Midnight Black – niezawodny smartfon

Potrzebujesz smartfona, który dotrzyma Ci kroku? Poznaj Samsung Galaxy S8 G950F Midnight Black. Wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 8895 i 4 GB pamięci RAM, gwarantuje wydajną pracę nawet z kilkoma aplikacjami naraz. Szczególnie praktyczny jest tryb podzielonego ekranu, który sprawnie obsłużysz na mierzącym 5,8” wyświetlaczu o rozdzielczości QHD+. W dodatku obudowa telefonu jest pyło- i wodoszczelna. To pozwoli Ci w pełni wykorzystać jego możliwości podczas weekendowych wyjazdów, z których przywieziesz piękne, pełne szczegółów zdjęcia wykonane aparatem o matrycy 12 Mpix z przysłoną f/1.7.

leasing 0,5% miesięcznie w x-kom
 

x-kom Home & Office 200 – wydajny desktop

Zastanawiasz się, jaki komputer stacjonarny wybrać do biura? Sprawdź x-kom Home & Office 200. Sześciordzeniowy procesor Intel Core i5-8400 o taktowaniu od 2,80 do 4,00 GHz, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 128 GB gwarantują płynne i stabilne działanie najpopularniejszych programów. Dodatkowe miejsce na pliki zapewni dysk HDD o pojemności 1 TB. Komputer posiada system operacyjny Microsoft Windows 10 Pro PL (wersja 64-bitowa), przystosowany do potrzeb środowiska biznesowego. Dzięki nie mu nie tylko szybko i sprawnie zainstalujesz najświeższe wersje oprogramowania, którego używasz do pracy, ale też m.in. zadbasz o bezpieczeństwo danych z pomnocą funkcji BitLocker.

Zasady akcji promocyjnej „Leasing 0,5% miesięcznie”

Akcja skierowana jest do firm i obejmuje produkty z następujących kategorii: laptopy, notebooki i ultrabookilaptopy 2 w 1komputery i serwerysmartfony i telefonytabletydrukarkiskaneryurządzenia wielofunkcyjnemonitorysmartwatche i akcesorianawigacje GPStablety graficzne.

Akcja promocyjna jest prowadzona w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych x-kom i trwa od 03.08.2018 r. do 17.08.2018 r., do godziny 23:59, lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów objętych nią produktów. Nie łączy się z innymi promocjami. Minimalna wartość zamówienia wynosi 2000 zł netto (wszystkie wybrane produkty muszą należeć do objętych promocją kategorii). Okres finansowania to 24 miesiące. Leasingodawcą jest PKO Leasing. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie.

Aby skorzystać z akcji promocyjnej:

  1. Wybierz objęty nią produkt/produkty.
  2. Potwierdź chęć skorzystania poprzez naciśnięcie przycisku „Chcę skorzystać z promocji”.
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  4. Zaczekaj na kontakt naszego Doradcy.
  5. Postępuj zgodnie z instrukcjami Doradcy i złóż wniosek leasingowy.

Wybierz najlepszy sprzęt dla Twojego biznesu