Przedsprzedaż Galaxy Note 9 – w x-kom z pakietem korzyści

Oto nowy Samsung Galaxy Note 9. Smartfon, który inspiruje do kreatywnego działania, dzięki rysikowi S Pen z funkcją Bluetooth. Note 9 ma przestronny ekran, wytrzymałą baterię oraz olbrzymią pamięć. Zamów go w naszej przedsprzedaży i odbierz pakiet korzyści. Dowiedz się więcej.

W przedsprzedaży Galaxy Note 9 zyskujesz potrójnie

Zamawiając najnowszy Samsung Galaxy Note 9 możesz skorzystać z oferty odkupu obecnego smartfona. Jeśli jest to sprzęt z serii Galaxy Note, otrzymasz gwarantowane 800 zł. W przypadku innego modelu na Twoje konto wróci 400 zł.

Premierowy Galaxy Note 9 możesz też mieć w prawdziwych ratach 0%. Z tej opcji skorzystasz prywatnie. Dla firm mamy leasing 0%.

Trzecią korzyścią jest pakiet usług serwisowych Samsung Guard Note 9, w ramach którego przysługuje Ci:

  • Wymiana urządzenia w jeden dzień roboczy lub w trybie door-to-door,
  • Dodatkowy rok ochrony po zakończeniu standardowej gwarancji,
  • Dostęp do dedykowanej infolinii Galaxy Note 9,
  • Dodatkowa wymiana zbitego ekranu przez 12 miesięcy, jeśli aktywujesz smartfon do 28.08.2018.

Aby skorzystać z pakietu Guard Note 9 zarejestruj zakup na stronie www.guardnote9.samsung.pl do 30.09.2018.

Rysik S Pen zaskakuje funkcjami

Najlepszy rysik to taki, który masz zawsze pod ręką. I taki jest rysik S Pen, przechowywany w obudowie Galaxy Note 9. Jedno kliknięcie i akcesorium opuszcza schowek, by służyć Ci funkcjami. Co to za funkcje? Przede wszystkim odręczne notatki – w trakcie spotkania, szkolenia albo wykładu piszesz po prostu na powierzchni ekranu. I wcale nie musisz go wcześniej wybudzać, bo Funkcja Notatki Wyłączonego Ekranu pozwala notować od ręki.

Rysik S Pen daje ponadto możliwość przechwytywania oraz edytowania, tak obrazów jak i tekstów. Mało tego, z pomocą rysika przetłumaczysz wybrane słowa, a nawet całe zdania. Wystarczy, że umieścisz akcesorium nad interesującą Cię frazą. A ponieważ S Pen jest odporny na działanie kurzu i wody, możesz korzystać z jego możliwości gdzie chcesz i kiedy chcesz. Potwierdza to certyfikat IP68.

Dla uzyskania ciekawszych kadrów użyj rysika S Pen jak kontrolera aparatu. Taką możliwość daje Ci funkcja Bluetooth, z pomocą której będziesz sterować prezentacją.

Samsung Galaxy Note 9 sklep
 

Galaxy Note 9 jest megawydajny

Seria Note to sprzęt dla biznesu. Świadczą o tym oferowane funkcje, rozmiary wyświetlacza (6,4” 18,5:9), ale i konfiguracja podzespołów, która w Note 9 pokazuje wysoką klasę. Sercem smartfona jest 8-rdzeniowy procesor, wykonany w technologii 10nm. To oznacza nie tylko wysoką wydajność i świetną wielozadaniowość – kwestie niezbędne w biznesie – ale i zoptymalizowane zużycie energii.

Skoro o energii mowa, Galaxy Note 9 ma na pokładzie baterię 4000 mAh. Najmocniejszą w historii serii Note, która oferuje szybkie i bezprzewodowe ładowanie. Jest przy tym niebywale żywotna.

Pamięć wewnętrzna to kolejny atut Note 9. Fabrycznie liczy aż 128 GB, mieszcząc olbrzymie ilości danych. Lecz jeśli potrzebujesz jej więcej, użyj czytnika kart microSD, by rozbudować pamięć nawet o 512 GB.

Dwa doskonałe aparaty na pokładzie

Pośrodku tylnego panelu, powyżej czytnika linii papilarnych, znajdziesz podwójny aparat. Dwie matryce o rozdzielczości 12 Mpix każda. Główny moduł ma przesłonę o jasności f/1.5 oraz autofocus Dual Pixel. Dzięki nim zrobisz wyraziste, jasne i barwne zdjęcia realizowanych projektów, by chwilę później wysłać je do klienta i pokazać postęp prac. Moduł pomocniczy otrzymał z kolei przesłonę f/2.4. Co więcej, aparatem Note 9 przybliżysz oddalone obiekty z pomocą 2-krotnego zoomu optycznego. Przy okazji Twoje nagrania będą wolne od drgań, bo kamera otrzymała optyczną stabilizację obrazu.

Wśród nowych funkcji warto wymienić funkcję automatycznego rozpoznawania scen oraz rekomendację ponownego zrobienia zdjęcia. Jak wiesz, zdarza się, że ktoś zamknie oczy, gdy zwalniasz akurat migawkę. Note 9 podpowie Ci, że tak się stało i zasugeruje powtórzenie ujęcia.

Test, recenzja i pierwsze wrażenia Galaxy Note 9

Zobacz, jak nowy Samsung Galaxy Note 9 wypadł w testach, jakie przeprowadził Konrad 'Kondzio42' Mihułka.

Przedsprzedaż Galaxy Note 9 trwa do 23 sierpnia 2018. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień.

Odkryj Samsung Galaxy Note 9 czarny, Samsung Galaxy Note 9 fioletowy i Samsung Galaxy Note 9 niebieski