Oto Motorola One – maksymalnie szybka, maksymalnie bezpieczna

W proces tworzenia smartfona Motorola One zaangażowane były dwie firmy: Motorola oraz Google. Efektem ich współpracy jest sprzęt z zawsze aktualnym systemem operacyjnym, z najnowszymi zabezpieczeniami i pakietem inteligentnych funkcji Google. A to ledwie część możliwości Motoroli One. Dowiedz się więcej.

Inteligentne funkcje Google

Spieszysz się. Masz zajęte ręce, bo trzeba szybko zapiąć płaszcz, nie zgubić torby z laptopem i zdążyć do pracy. Samochód jak na złość nie odpala, a Ty masz dziś spotkanie z szefem. Wiążąc szalik, aktywujesz Asystenta Google i zaczynasz dyktować SMS. Po prostu mówisz do smartfona, a on zamienia słowa na tekst, po czym wysyła do szefa wiadomość, że bierzesz taxi, ale przez korki możesz się chwilę spóźnić. Taką możliwość daje Ci Motorola One z funkcją Asystenta Google.

Mało tego, pewnie na spacerach nie raz i nie dwa mijasz ciekawe budynki, ale nic o nich nie wiesz. Szkoda. W Twojej kieszeni spoczywa jednak Motorola One z kolejną funkcją – Google Lens. Z pomocą aparatu smartfon rozpozna obiekt, a Google Lens wyszuka informacje na jego temat, by już po chwili wyświetlić je na ekranie. I kto by pomyślał, że ten budynek ma tak bogatą historię?

3 lata wsparcia dla Android One

Dokładnie tak – Google zapewnia aż 3 lata wsparcia dla systemu Android One, dostarczając co miesiąc pakiet najnowszych zabezpieczeń. Masz więc pewność, że smartfon ma zawsze aktualną ochronę przed zagrożeniami, a wszystkie nowinki systemowe trafiają do Motoroli One na bieżąco.

Motorola One sklep

Aparat i wyświetlacz Motorola One

Jak przystało na sprzęt marki Motorola, aparat zaskakuje ciekawymi funkcjami. Oto kilka z nich:

  • Kolory spotowe, czyli możliwość wyciągnięcia z kadru jednej, wybranej przez Ciebie barwy, przy jednoczesnym wyszarzeniu reszty ujęcia;
  • Kinografika, która tchnie życie w statyczny kadr. Dzięki niej zamrozisz większość ekspozycji, pozostawiając wybrane elementy ruchomymi;
  • Selfie z rozmytym tłem, gdzie cała uwaga skupia się na Tobie. Tło nie jest tak istotne, liczysz się przecież Ty. I tylko Ty.

Ale czy zdjęcie aby na pewno się udało? Oceń to, spoglądając w ekran Max Vision o przekątnej 5,9”. Panoramiczny wyświetlacz 19:9 praktycznie nie ma ramek, więc projekcja rozpościera się niemal na całej powierzchni przedniego panelu, zachowując jakość pod każdym kątem.

Specyfikacja Motorola One

Mając tak wiele różnych i ciekawych funkcji do wyboru, na pewno zechcesz wypróbować każdą z nich. I słusznie. Zwłaszcza że przejścia pomiędzy nimi odbywają się płynnie. 8-rdzeniowy procesor i 4 GB pamięci RAM znakomicie radzą sobie z wielozadaniową pracą, czerpiąc energię z baterii z trybem turbopower. Czy wiesz, że już po 20 minutach ładowania Motorola One może pracować przez 6 kolejnych godzin?

Poznaj smartfony Motorola One 64 GB biały i Motorola One 64 GB czarny