Poznaj nowe urządzenia Microsoft Surface i zamów w przedsprzedaży

To może być przełomowy rok dla Twojej twórczości i Twojej kariery. Mamy dla Ciebie nowe produkty Microsoft Surface – sprzęt dla profesjonalistów, którzy oczekują mocy do realizacji śmiałych idei. Urządzeń o zaawansowanych funkcjach i finezyjnym designie. Sprawdź, co potrafią nowości z rodziny Surface, dostępne w przedsprzedaży.

Microsoft Surface Laptop 2. Idealny dla Ciebie

Od Surface Laptop 2 możesz wymagać więcej. I otrzymasz więcej. Bo w zasięgu Twych rąk znajdzie się niesamowicie szybki, wydajny i responsywny sprzęt. Smukły, a zarazem ultralekki laptop, który doskonale zna i rozumie Twoje potrzeby.

Waży tylko 1,25 kg. Niewiele, prawda? Nawet bardzo niewiele. A przecież ma ogromnie żywotną baterię, dzięki której będzie pracować do 14,5 godziny non stop. Ty w tym czasie możesz realizować projekty, czy bieżące sprawy administracyjne albo zafundować sobie odpoczynek przy serialu. Do dyspozycji masz przecież wyświetlacz dotykowy PixelSense 13,5”, o rozdzielczości 2256 x 1504 px. Każdą czynność wykonasz więc na dwa sposoby – z pomocą myszy i klawiatury, bądź palcem na ekranie. O dźwięk zadbają głośniki stereo. Mogą grać naprawdę głośno, a dźwięk pozostanie wolny od szumów i innych zniekształceń.

Ma moc do spełniania marzeń

We wnętrzu aluminiowej obudowy drzemią wydajne komponenty. Procesor Intel Core i5 generacji 8, 8 GB pamięci RAM i dysk SSD 128 GB. Zapisane w nim dane będą chronione szyfrowaniem TPM 2.0, czyli zabezpieczeniem klasy korporacyjnej. Równie wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantuje skanowanie twarzy Windows Hello. Korzystanie z tej funkcji znacznie usprawnia logowanie do systemu.

Wystarczy, że wyciągniesz Surface Laptop 2 z torby, otworzysz pokrywę, spojrzysz w kamerę i gotowe. Notebook jest gotowy do pracy. Nieprzypadkowo wspomnieliśmy o torbie, bo premierowy sprzęt waży jedynie 1,25 kg. W tej lekkiej i smukłej konstrukcji mieści się pełnowymiarowy port USB 3.0, Mini Display Port, wyjście audio oraz złącze Surface Connect. Co więcej, klawiatura została zoptymalizowana pod kątem szybszego i cichszego pisania.

Zobacz Microsoft Surface Laptop 2

Surface Studio 2 sklep, Surface Pro 6 sklep, Surface Laptop 2 sklep

Rozwijaj kreatywność z Microsoft Surface Studio 2

To nie jest po prostu komputer AiO. To Microsoft Surface Studio. Niesamowity sprzęt o możliwościach daleko wykraczających poza ramy All i One. Ma genialny ekran dotykowy PixelSense 28”, będący jedną wielką przestrzenią twórczą w jakości 4K. Bez względu na to czym się zajmujesz aż 13,5 miliona pikseli generuje ostry jak brzytwa obraz, który wprost emanuje ciepłymi, intensywnymi barwami. A swoje pomysły przelewać będziesz na ekran z pomocą pióra Surface.

Tu ciekawostka. Microsoft Surface Studio 2 ma dynamiczny mechanizm zawiasowy. Dzięki niemu wyświetlacz daje się ustawiać albo pod kątem 20 stopni – wtedy korzystasz z trybu studio, tworząc tak, jak na desce kreślarskiej – albo pionowo – wówczas praca odbywa się jak na tradycyjnym komputerze. Z tą różnicą, że wciąż masz możliwość obsługi interfejsów dotykiem.

Mocarne podzespoły

Imponujący wyświetlacz to jedno. Jednak moc urządzenia płynie z kompaktowej podstawki, będącej jednocześnie jednostką centralną urządzenia. Tam mieści się 4-rdzeniowy procesor Intel Core i7-7820HQ wspierany nawet przez 32 GM pamięci RAM DDR4 oraz kartę graficzną GeForce GTX 1070. Opcjonalnie z pamięcią wideo 6 lub 8 GB. Dane magazynowane są w dyskach SSD o pojemności 1000 albo 2000 GB. Jak w topowym modelu Surface Studio 2.

W obudowie znajdziesz ponadto 4 porty USB 3.0, port Gigabit Ethernet, USB-C i wyjście audio. Surface Studio 2 obsługuje również wi-fi w standardzie ac oraz łączność przez Bluetooth. Sprzet chroniony jest także przez TPM 2.0 klasy korporacyjnej. Mało tego, w zestawie z urządzeniem znajdziesz mysz Surface Mouse i klawiaturę Surface Keyboard.

Sprawdź Microsoft Surface Studio 2

Pracuj jak chcesz z Microsoft Surface Pro 6

Istota urządzenia Microsoft Surface Pro 6 przejawia się w dwóch aspektach – lekkości i wszechstronności zastosowań. Korzystaj ze wszystkich funkcji laptopa, pisząc wygodnie na klawiaturze Signature Type Cover po rozłożeniu podstawki. Kiedy odłączysz lub odchylisz klawiaturę Surface Pro 6 natychmiast przejdzie w tryb tabletu. W zanadrzu ma jeszcze tryb studio. Wystarczy, że obniżysz podstawkę, uzyskując 15-stopniowy kąt. Idealny do rysowania z pomocą pióra Surface.

Seria Microsoft Surface Pro 6 napędzana jest procesorami Intel Core. W zależności od modelu są to jednostki i5 albo i7. Pamięć operacyjna RAM liczy od 8 do 16 GB. Przestrzeń na dane zapewniają z kolei dyski SSD, oferujące przestrzeń do 1024 GB w topowym modelu Surface Pro 6.

I gdzie tylko chcesz

Nowy Microsoft Surface Pro 6 zabierzesz ze sobą wszędzie. Dosłownie wszędzie. Waży jedynie 770 gramów, a jego przekątna mierzy 12,3”. Trzeba tu wspomnieć, że wyświetlacz to PixelSense o rozdzielczości 2736 x 1824 px. Rzecz jasna dotykowy, wzbogacony o technologię IPS. Wspomniane wyżej różne tryby pracy ułatwiają adaptację sprzętu do miejsca pracy, a przede wszystkim zadań, jakie na Ciebie czekają.

Poznaj wszystkie modele Microsoft Surface Pro 6

Przedsprzedaż Microsoft Surface Laptop 2, Surface Studio 2 i Surface Pro 6 trwa do 2 lutego 2019. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień.

Zobacz wszystkie nowości Microsoft Surface