Gaming Room: Reaktywacja – poznaj zwycięzcę

Do 31 grudnia czekaliśmy na filmy osób, których marzeniem była zamiana ich pokoju w Gaming Room z prawdziwego zdarzenia. Nadeszła pora na ogłoszenie zwycięzcy drugiej edycji organizowanego we współpracy z Dell konkursu. Kogo odwiedzą niebawem nasi projektanci?

Raz, dwa, trzy, Gaming Room dostanie…

Zgłoszeń i filmów, w których poszczególni uczestnicy konkursu uzasadniali dlaczego to właśnie ich pokój powinien przejść gamingową transformację, trafiło do nas wiele. Padały różne argumenty, które były przedstawiane bardziej serio lub z większą dawką humoru. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden.

Z przyjemnością ogłaszamy, że został nim Mateusz Pięta i to właśnie jego pokój będzie poddany metamorfozie. Poniżej prezentujemy przygotowany przez niego film, którym zdobył uznanie naszych jurorów.


 

Jury zdecydowało się przyznać także dwa wyróżnienia. Otrzymują je Damian Łuczak i Małgorzata Abramczyk, na których czekają gamingowe akcesoria Dell.  

Projektowanie czas zacząć

Dwa tygodnie. Tyle czasu na przygotowanie projektów designu Gaming Roomu dla zwycięzcy mają nasi eksperci: Kinga Kujawska, Piotr „Zieminiak” Latała oraz Piotr „Lipton” Szymański. 25 stycznia ruszy głosowanie, w którym internauci zadecydują, która z wizji zostanie wcielona w życie. Przypominamy, że Gaming Room zostanie wyposażony w sprzęt Alienware o wartości prawie 17 500 PLN. Całkowity koszt stylizacji wynosi natomiast 50 000 PLN.

Gratulujemy zwycięzcy oraz wyróżnionym. Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali swoje zgłoszenia. Zapraszamy do dalszego obserwowania przebiegu konkursu oraz wzięcia udziału w głosowaniu na jeden z przygotowywanych projektów.

Bądź z nami podczas kolejnych etapów powstawania Gaming Roomu