Dyski SSD Samsung Evo Plus. Poczuj realne przyspieszenie

Oto dyski SSD Evo Plus. Dyski, które udowadniają, że połączenie prawdziwej mocy i przyspieszenia jest możliwe w duecie z imponującą pojemnością. Evo Plus to komponenty, które zostały wypełnione najlepszymi technologiami, aby w pełni nadążyć za Twoimi potrzebami. Sprawdź ich wszystkie zalety.  

Odkryj potencjał SSD Samsung Evo Plus

Dyski SSD Evo Plus wykorzystują technologię V-NAND i zoptymalizowane oprogramowanie sprzętowe. Dzięki temu, w prosty sposób podkręcają potencjał przepustowości i łącza NVMe, gwarantując Twojemu komputerowi niezrównane działanie.

Co więcej, kontroler Phoenix oraz wysokich lotów oprogramowanie – w tym inteligentna technologia TurboWirte – dbają o najwyższą wydajność sprzętu, przy jednoczesnym oszczędzaniu energii. W zależności od wersji, dyski Evo Plus oferują także imponującą pojemność oraz prędkość zapisu/odczytu.

Oto dostępne opcje:

ssd samsung evo plus

Kompaktowa budowa, ogromne możliwości

Do zdecydowanych atutów powyższych dysków SSD zaliczają się ich gabaryty. Samsun Evo Plus są zamknięte w zgrabnej obudowie M.2 (2280), co pozwala zaoszczędzić miejsce na inne podzespoły.

Warto zaznaczyć, że dyski z rodziny Samsung są również trwałe, co zostało potwierdzone 5-letnią gwarancją. Ponadto, o odpowiednie rozprowadzanie ciepła dba tutaj zaawansowany system Dynamic Termal Guard, kontrolujący temperaturę i utrzymujący ją na optymalnym poziomie. Zapomnij o spadkach wydajności. Z Samsung Evo Plus nie ma o nich mowy.

Ale to nie wszystko. Oprogramowanie Samsung Magican sprawia, że zarządzanie dyskami SSD Evo Plus jest niezwykle proste. Znajdziesz tu zestaw niezbędnych dla użytkownika narzędzi. Czuwa on nad aktualizacjami, monitoruje stan i prędkość, a także pomaga w zwiększaniu wydajności sprzętu.

Sprawdź wszystkie dyski SSD Samsung Evo Plus w x-kom