Sales Masterze, odbierz nawet 649 zł prowizji

Polecając wybrane TV marki Philips otrzymasz prowizję w wysokości 3%, 5%, a nawet 649 zł. Zbliża się lato – z nim wakacje oraz urlopy, a więc czas wolny, który wiele osób spożytkuje do nadrabiania kinowych i serialowych zaległości. Poleć im produkty Philips i zgarnij atrakcyjną prowizję.

Odbierz 649 zł prowizji za Philips 65OLED903

Żeby właściwie oddać mrok czerni, panel OLED, jaki zastosowano w telewizorze Philips 65OLED903, wygasza każdy piksel, na którym pojawia się czerń. Powstaje tym samym niesamowita głębia obrazu, na której tle kolory są intensywne i nasycone, a odcienie doskonale widoczne. Biel zachwyca z kolei czystością. Co ważne, ten niezwykły spektakl barw zachowuje swe hipnotyzujące właściwości bez względu na kąt, pod jakim spoglądasz na ekran. Imponujące.

Kolejnym etapem uczty dla oczu, jaką serwuje Philips 65OLED903, jest technologia Ambilight. Diody, jakie zostały rozmieszczone na tylnej ramie telewizora, emitują światło o barwie identycznej z wyświetlaną przez matrycę TV. Podświetlenie zmienia się dynamicznie, dzięki czemu barwna poświata rozszerza projekcję poza ekran i tworzy niezapomniane widowisko.

65-calową projekcję uzupełnia dźwięk od Bowers&Wilkins, który dorównuje jakością klasycznym zestawom kina domowego. Wie o tym każdy miłośnik krystalicznie czystego brzmienia, elementu nieodzownego dla podkręcenia emocji oglądanych na ekranie. Istotne są kompaktowe rozmiary nagłośnienia. Nie zajmują miejsca na zewnątrz, a emitowany dźwięk wprost rozpieszcza uszy widzów. Telewizorem zarządza system Android 7.0 Smart TV, oferujący dostęp do aplikacji VOD oraz platform streamingowych. Mało tego, ma wbudowaną funkcję Asystenta Google, która stale rozwija się i oferuje coraz to nowe funkcje.

Poznaj TV Philips 65OLED903

Promocja Philips TV salesmasters x-kom

Zarabiaj 5% oraz 3% na wybranych modelach

Miłośnikom krystalicznie czystych, płynnych i nieskalanych obrazów polecaj telewizory z matrycami OLED. W połączeniu z rozdzielczością 4K, przekątnymi ekranu ponad 55” i technologią Ambilight projekcja obrazu wkracza w nowy wymiar, nieosiągalny dla innego rodzaju matryc.

Zobacz TV Philips OLED z linii 5%

Telewizory Philips 4K Ambilight z matrycami LED są z kolei atrakcyjnym cenowo wyborem do każdego salonu. Duże przekątne, genialna szczegółowość, obecność technologii Ambilight oraz możliwości systemu Android TV świetnie sprawdzą się w ulubionych serialach, transmisjach sportowych, do wyświetlania bajek, jak również do oglądania wideo w takich serwisach jak YouTube.

O jakości obrazu, oferowanego przez serie OLED803 i OLED903 najlepiej świadczą nagrody branżowe EISA, przyznane w 2018 roku.

Zobacz TV Philips z linii 3%

Dowiedz się więcej o programie SalesMasters