Green Cell – energia na każdą okazję

Zgubił się zasilacz od laptopa? To się zdarza. Baterię w notebooku też warto po jakimś czasie wymienić, a inwestycja w zapasową ładowarkę do smartfona niejednokrotnie pomoże Ci w potrzebie. Baterie, zasilacze i ładowarki wysokiej jakości oferuje Green Cell – nowa marka w ofercie x-kom.

Ładowarka sieciowa Green Cell. Jedna, by wszystko naładować

Sprzętu Ci wokół dostatek. Praktycznie każdy ma swój smartfon i laptop. Wielu dokłada do tego zestawu czytnik e-booków, tablet i smartfon służbowy. Powerbank też przydałoby się naładować. A kiedy jedziesz w podróż, z pracy lub prywatnie, i przyszłoby zabrać ze sobą ładowarki do tych wszystkich urządzeń, naprawdę można się przerazić.

I tu wkracza Green Cell Ładowarka sieciowa Power Source USB-C 75 W. Cała na czarno z dyskretnymi, zielonymi akcentami. Rozmiary, jak na oferowane możliwości, kompaktowe. Dzięki temu jedna ładowarka zastąpi kilka dotychczasowych, ładując jednocześnie ultrabook i smartfon. Co więcej, smartfon może być ładowany błyskawicznie poprzez Quick Charge (jeśli jego bateria obsługuje tę technologię). Ładowarka ścienna Green Cell ma ponadto 2 porty USB z technologią Smart Charging, które automatycznie dopasowują efektywność ładowania do danego urządzenia.

Baterie, ładowarki, zasilacze Green Cell

Baterie i zasilacze do laptopów

Wprawdzie coraz więcej notebooków ma zintegrowane baterie, lecz pokaźne grono wciąż dysponuje baterią dającą się wymieniać. Z myślą o tych urządzeniach, firma Green Cell wprowadziła na rynek baterie dedykowane do konkretnych modeli. W naszej ofercie znajdziesz też zasilacze do wybranych laptopów.

Produkty marki Green Cell znajdziesz od teraz w x-kom. Sprawdzaj je regularnie, bo portfolio będzie się stale powiększać.

Poznaj pełną ofertę Green Cell w x-kom