Premiera Motorola One Zoom. Co cztery aparaty, to nie jeden

Kurtyna w górę, niech rozpocznie się premierowy pokaz. Oto Motorola One Zoom – smartfonowa świeżynka, która wkracza z przytupem na mobilną scenę, aby zaprezentować Ci wszystkie dobrodziejstwa, do jakich została stworzona. Usiądź zatem wygodnie i poznaj ją bliżej.

Motorola One Zoom z systemem czterech kamer

Droga ku superostrym zdjęciom w dzień i w nocy wiedzie szlakiem wytyczonym przez Motorolę One Zoom. System czterech aparatów, technologia Quad Pixel, optyczna stabilizacja obrazu – droga do mobilnej fotografii na najwyższym poziomie stoi przed Tobą otworem. Teleobiektyw z optycznym zoomem o wysokiej rozdzielczości pozwoli Ci pstrykać zdjęcia obiektom znajdującym się w znacznej odległości, a z ultraszerokokątnym teleobiektywem uwiecznisz zjawiskowe panoramy.
 

Zoom optyczny, jakiego jeszcze nie było

Jeśli myślisz, że wiesz, czego spodziewać się po zoomie optycznym Motoroli One Zoom, jesteś w błędzie. To zoom inny niż wszystkie; w odróżnieniu od zoomu cyfrowego, optyczny o wysokiej rozdzielczości umożliwi Ci uchwycenie najdrobniejszych szczegółów. Odległość? Z Motorolą One Zoom przestaje mieć znaczenie.


Gdy już zrobisz zdjęcie, oglądaj je na przepięknym 6,4-calowym panelu OLED

Zachwycający paletą barw, imponujący kontrastem i rozdzielczością Full HD+ ekran 6,4” Max Vision OLED rozciąga się od krawędzi do krawędzi smartfona, dając Ci ogrom przestrzeni roboczej, którą wykorzystasz także do oglądania ulubionych filmów i seriali. Co więcej, wewnątrz ekranu masz wbudowany czytnik linii papilarnych. Odblokuj swoją Motorolę One Zoom jednym dotknięciem. Szybko i arcywygodnie.


Nieprzeciętna wydajność, pojemna bateria

Wewnątrz Motoroli One Zoom skrywa ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 675, wspomagany 4 GB pamięci RAM. Z takim duetem multitasking stanowi czystą przyjemność. Na swoje dane natomiast masz aż 128 GB pamięci wewnętrznej. Fotografuj, nagrywaj filmy, pobieraj gry – bez obawy o wolne miejsce. Obawiać nie musisz się również o brak energii. Masz do dyspozycji baterię o pojemności 4000 mAh, którą naładujesz ekspresowo dzięki technologii szybkiego ładowania.

Motorola One Zoom
 

Sprawdź Motorolę One Zoom w x-kom