Poczuj trójwymiarowe brzmienie. Zamów HyperX Cloud Orbit w przedsprzedaży

Realizm rozgrywek jest marzeniem każdego gracza. Twoim pewnie też. Z myślą o nieskazitelnym obrazie wybierasz mocne GPU, a także monitor o wysokiej rozdzielczości i z szybkim odświeżaniem. Zadbaj też o krystalicznie czysty, przestrzenny dźwięk 3D. Do Twoich uszu dostarczą go słuchawki HyperX Cloud Orbit i Cloud Orbit S, dostępne w przedsprzedaży.

Ortodynamiczne przetworniki słuchawek HyperX Cloud Orbit S

Jesteś w samy sercu walki. Przemyśl dobrze każdy ruch, bo przeciwnicy tylko czekają na Twój błąd. Choćby najmniejszy. Słyszysz? Ukryty snajper co rusz posyła w Twym kierunku zdradzieckie pociski, ale nie pójdzie mu z Tobą tak łatwo.

Na uszach masz słuchawki z nowej serii HyperX Cloud Orbit, które odwzorowują dźwięk przestrzenny, jak żadne inne. Jest to efekt synergii ortodynamicznych przetworników magnetycznych Audeze z technologią audio 3D Waves Nx. Dwa 100-milimetore magnesy z superszybkim pasmem przenoszenia otaczają Cię trójwymiarową sceną, obfitującą w szczegółowe dźwięki – niezbędne do błyskawicznego namierzenia wroga.

Szepty, próby skradania się, odgłosy broni, złowrogie charczenie bestii – Ty usłyszysz każdy z tych dźwięków, po czym bezbłędnie umieścisz go w przestrzeni.

HyperX Cloud Orbit sklep, HyperX Cloud Orbit S sklep

Technologia śledzenia ruchów głowy w Hyper Cloud Orbit S

Model HyperX Cloud Orbit S oferuje jeszcze jedną, niebywale przydatną funkcję. Wyobraź sobie, że właśnie grasz w strzelankę. Dzierżysz w rękach giwerę i wpatrując się w ekran, co rusz posyłasz kogoś do piachu. Jesteś jednak człowiekiem. Twoje ciało wymaga ruchu, stąd od czasu do czasu przekręcasz głowę – w górę, w dół i na boki.

Niby drobnostka, ale kierunek dźwięku ulega zmianie, co w sytuacji namierzania oponenta po torze pocisku ma znaczenie kolosalne. Na szczęście słuchawki HyperX Cloud Orbit S dysponują technologią śledzenia ruchów głowy Waves Nx, monitorując Twoje zachowanie blisko 1000 razy na minutę.

Odłączany mikrofon. 3 przewody w zestawie

Od teraz mikrofon może być naprawdę blisko Twych ust. Pop filtr eliminuje szum wywołany głośno wydychanym powietrzem, czy spółgłoskami wybuchowymi. Co więcej, mikrofon odłączysz od muszli w każdej chwili. Producent dodaje też do zestawu aż 3 przewody – USB-A, mini jack 3,5 mm oraz USB-C, zapewniając kompatybilność z praktycznie każdym urządzeniem gamingowym – od PC, przez konsole, po smartfony.

Przedsprzedaż słuchawek HyperX Cloud Orbit i Cloud Orbit S trwa do 1 października 2019. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień.

Zamów słuchawki HyperX Cloud Orbit lub HyperX Cloud Orbit S