Oglądaj konferencję Apple na żywo z nieantyfanem i Kondziem42

Jak będą nazywać się trzy nowe smartfony od Apple? Czy znajdzie się wśród nich następca iPhone SE? Jakie innowacje pojawią się w specyfikacjach i funkcjonalnościach? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznasz dzisiaj, podczas konferencji Apple. Koniecznie obejrzyj ją z nami. Świetną atmosferę i ogromną porcję wiedzy gwarantują nasi komentatorzy – nieantyfan i Kondzio42. Dowiedz się więcej.

Konferencja Apple – transmisja z polskim komentarzem

Na ten moment czeka cały technologiczny świat. Już dziś o 19:00 czasu polskiego w Steve Jobs Theater marka Apple zaprezentuje trzynastą generację smartfonów iPhone. Czy przedstawione zostaną przełomowe rozwiązania i funkcje, które na nowo określą kierunek rozwoju technologii mobilnych? A może wręcz przeciwnie – Gigant z Cupertino postawi na ewolucję sprawdzonych i uznanych koncepcji?

konferencja apple po polsku - oglądaj

Jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć to przed innymi, oglądaj naszą transmisję konferencji Apple na żywo i z polskim komentarzem. O tym, co dzieje się w Cupertino, opowiedzą nieantyfan i Kondzio42. Obu panów raczej nie trzeba przedstawiać. Od dłuższego czasu są obecni w branżowych mediach, gdzie publikują recenzje, porównania i felietony. Kondzia42 znajdziesz na naszym kanale YouTube oraz na profilu ROOTBLOG.it, a nieantyfana – tutaj. Tym razem panowie połączą siły i na żywo podzielą się swoimi spostrzeżeniami o nowych smartfonach Apple właśnie z Tobą.

Oglądaj konferencję Apple z polskim komentarzem na żywo