Odkryj Thrustmaster eSwap Pro Controller – maksymalnie wszechstronny pad

W Twojej bibliotece gier znajdują się tytuły należące do różnych rodzajów? Strzelasz nie tylko do rywali, ale także do bramki przeciwnej drużyny? Potrzebujesz więc niezawodnego i uniwersalnego kontrolera. Najlepiej takiego, który łatwo dostosujesz do Twoich preferencji. Poznaj Thrustmaster eSwap Pro Controller – unikatowy pad o modułowej konstrukcji, kompatybilny z PS4 i PC.

Co daje Ci innowacyjna konstrukcja Thrustmaster eSwap Pro Controller?

Oczywiście wygodę i pewność. Pad został wyprofilowany w taki sposób, aby dobrze leżał w dłoniach, a dostęp do przycisków był łatwy i szybki. Ale to nie wszystko. Dzięki zastosowaniu modułów zyskujesz bowiem możliwość personalizacji kontrolera. Opcji jest mnóstwo. Przykładowo – jeśli to dla Ciebie wygodniejsze – zamień położenie gałki analogowej i d-pada, aby jeszcze łatwiej kontrolować Twoją postać.

Dodatkowym wsparciem są cztery przyciski z funkcją zmiany mapowania. Co więcej, ustawione tryby zapiszesz w pamięci pada, aby móc przełączać się między nimi nawet podczas rozgrywki. Czuwa nad tym producenckie oprogramowanie Thrustmapper.

odkryj thrustmaster eswap pro controller

Superwytrzymały i absolutnie niezawodny

Komponenty, które budują Thrustmaster eSwap Pro Controller, cechuje najwyższa, przemysłowa jakość. Dzięki temu odznaczają się nie tylko solidnością, ale zapewniają też jak najlepsze wrażenia z grania. Zastosowane w kontrolerze przełączniki Tact mają szybki czas reakcji, wyczuwalny „klik” oraz trwałość umożliwiającą nawet ponad 5 milionów aktywacji.

Stabilne połączenie gwarantuje z kolei kabel z oplotem, zapewniający przy tym optymalną transmisję sygnału.

Zgarnij dodatkowe moduły za złotówkę

Thrustmaster eSwap Pro Controller znajdziesz teraz w naszej ofercie. I od razu masz świetną okazję, aby za złotówkę zgarnąć zestaw dodatkowych modułów, takich jak na przykład długie spusty i krótkie nakładki analogowe. Do wyboru masz je w dwóch wariantach kolorystycznych – żółtym i srebrnym. Dzięki nim jeszcze lepiej, bo także designersko, dopasujesz swój kontroler do Twoich preferencji.

Poznaj Thrustmaster eSwap Pro Controller w x-kom i wejdź na wyższy poziom