Geexpress: tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na Geeksie?

Ruszamy z cyklem cotygodniowych prasówek „Geexpress”, z których dowiesz się m.in., o jakich wydarzeniach pisaliśmy w minionym tygodniu na łamach portalu Geex, jakie produkty trafiły w recenzenckie ręce naszych autorów, a także jak smakował Hideo Kojimie kotlet schabowy w złocistej panierce.

Wiadomości Geex

A zatem… co ciekawego pojawiło się na Geeksie w ostatnich dniach?

Recenzje Geex

W minionym tygodniu na łamach portalu Geex pojawiły się również trzy recenzje. Wśród nich:

  • Recenzja Xiaomi Mi Band 4 – czyli garść rzeczowych przemyśleń o tym, jak opaska za niespełna 150 zł może przeorganizować Wasze życie i powiedzieć co nieco na jego temat. Zastanawiasz się nad zakupem nowego Mi Banda? Zacznij od lektury naszej recenzji.
  • Recenzja Motorola One Zoom – na pierwszy rzut oka smartfon uosabiający znakomity stosunek jakości do ceny. Czy tak jest w rzeczywistości? Tego dowiesz się z recenzji Motoroli One Zoom na portalu Geex.
  • Recenzja Samsung Galaxy Note 10 – tego smartfona nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Teraz możesz poznać go bliżej i sprawdzić, czy warto zainwestować w jego zakup.
Geexpress - cotygodniowy przegląd artykułów z portalu Geex

 

Po kolejną prasówkę zapraszamy za tydzień. Jednocześnie zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex, na którym znajdziesz wiele inspirujących treści z zakresu szeroko rozumianej technologii i gier.

  Przeczytaj też Geexpress [#2]