Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Geexpress [#15]: tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na portalu Geex?

W ten piątek Geexpress wjeżdża na x-komową stację z kolejnym transportem wiadomości ze świata gier i technologii. Przygotowaliśmy również recenzje.

Wiadomości Geex

Jakie teksty złożyły się na naszą weekendową „readlistę” w tym tygodniu?

Recenzje Geex

Jaki sprzęt wpadł w ręce naszych recenzentów w ostatnich siedmiu dniach?

  • Samsung 55RU8002 – czyli przypadek nadzwyczajny, bo to już drugi test tego telewizora przeprowadzony przez Tomasza. Tym razem jednak egzemplarz pochodzi ze sklepu x-kom i jak się okazuje – to ma znaczenie, ponieważ mimo takich samych oznaczeń telewizory wyświetlają obraz o innych parametrach. Koniecznie sprawdź recenzję i dowiedz się więcej.
  • LG 55SM8600 – druga recenzja i drugi telewizor. Zobacz, czy warto skusić się na zakup 55-calowego cacka od firmy LG. Test wykonany przez Tomasza z pewnością pomoże Ci w podjęciu tej decyzji.
  • Dell Inspiron 5490 – czyli bardzo ciekawa propozycja 14-calowego laptopa od firmy Dell. W roli recenzenta – Piotr. Sprawdź jak notebook wypadł w testach i czy jest to sprzęt, nad którym warto pomyśleć w kontekście zakupu.
Geexpress, cotygodniowy przegląd nowości portalu Geex
 

Z kolejnym „Geexpressem” powrócimy za tydzień. Tymczasem zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex, gdzie znajdziesz rzetelne recenzje, wiadomości i relacje z wydarzeń gamingowych i technologicznych, a wszystko w luźnej, przystępnej i atrakcyjnej formie.

Czytaj Geexpress [#16] Czytaj Geexpress [#14]