Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Lepsze wrażenia z gry? AMD Radeon RX 5600 XT nadciąga

Przycinające się gry to żadna frajda. Zwłaszcza jeśli Twój komputer i tak nie może udźwignąć ich na najwyższych ustawieniach. Ale oto nadciąga nowa karta graficzna Radeon RX 5600 XT, która z łatwością sprosta wymaganiom także tych premierowych i najgłośniejszych tytułów. Dowiedz się więcej, zdobądź swój egzemplarz i ciesz się lepszymi wrażeniami z gry.

Gotowa na ekstremalne wyzwania

Radeon RX 5600 XT zaprojektowano po to, aby każda rozgrywka 1080p była dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. Innowacyjna architektura 7 nm RDNA, w której wykonano kartę, zapewnia dodatkowe wsparcie dla funkcji Radeon™ Image Sharpening i FidelityFX. Doprecyzujmy, że pierwsza z nich odpowiada za wyostrzanie obrazu, a efekt osiąga przez połączenie technologii Contrast-Adaptive Sharpening ze skalowaniem rozdzielczości. Co ważne, funkcja ta nie ma wpływu na wydajność komputera. Fidelity FX to z kolei narzędzie, które zwiększa szczegółowość generowanego obrazu.

Technologię Radeon Anti-Lag docenisz z kolei, jeśli dużo czasu spędzasz przy tytułach e-sportowych. Jej zadaniem jest maksymalizacja płynności obrazu, dzięki czemu możesz jeszcze skuteczniej rywalizować z przeciwnikami.

amd radeon rx 5600 xt już dostępny w x-kom

Specyfikacja AMD Radeon RX 5600 XT

Technologia 7 nm RDNA przekłada się na lepszą efektywność energetyczną karty RX 5600 XT. Pamięć GDDR6 (6 GB) zapewnia z kolei pasmo o szybkości do 288 GB/s, co skutkuje jeszcze lepszą wydajnością w grach o rozdzielczości 1080p. A dzięki interfejsowi PCI Express 4.0 karta sprosta wyzwaniom gier nowych generacji, gdyż jej komunikacja z pozostałymi podzespołami może odbywać się kanałem aż dwukrotnie szybszym, niż przewidywał standard PCI Express 3.0.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne, dobra specyfikacja oraz oprogramowanie Adrenalin, które umożliwia pełną konfigurację rozgrywki, przekładają się na jeszcze większą immersyjność gier i jeszcze lepsze wrażenia z ogrywania kolejnych tytułów.

Sprawdź karty AMD Radeon RX 5600 XT w ofercie sklepu x-kom