Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Graj jak zawodowiec na desktopach G4M3R z certyfikatem IEM

Wprowadź do swojego pokoju prawdziwie turniejowe emocje. Teraz możesz poczuć się jak najlepsi zawodnicy e-sportowi, nie opuszczając swoich przytulnych czterech ścian. Oferta x-komu poszerza się właśnie o specjalne desktopy serii G4M3R z certyfikatem IEM. Sprawdź, jakie mają możliwości.

Komputery IEM od x-kom

Intel Extreme Masters to impreza, której chyba żadnemu graczowi przedstawiać nie trzeba. Turnieje e-sportowe Intela już od ponad 10 lat gromadzą bowiem rekordową liczbę fanów i zawodowców gamingu z całego świata. W czasie mistrzostw, gdzie wygrywa najlepszy z najlepszych, nie ma miejsca na najmniejsze nawet potknięcia. Nie tylko zatem emocje graczy, ale też i ich komputery są podkręcone do maksimum.

Jeden z największych producentów mikroprocesorów doskonale wie, jak to robić. Dlatego wciąż testuje technologiczne innowacje, przekraczając tym samym granice wydajności. Nic dziwnego więc w tym, że to właśnie zestawy sprzętów sygnowane certyfikatem IEM są dziś symbolem największych komputerowych osiągów.

I tak z dumą ogłaszamy, że złoty hologram IEM znajdziecie teraz także na wybranych desktopach z naszej serii G4M3R.

Komputery GAMER z certyfikatem IEM

Specyfikacja w gamingowym standardzie

Bezkompromisowa wydajność, najwyższej jakości komponenty, bezkonkurencyjny procesor i turniejowe doznania. Tak opisowo i w skrócie można przedstawić komputery G4M3R z certyfikatem IEM. Ale czym są słowa bez kontekstu? W tym wypadku liczby najlepiej opowiedzą o sobie, a minimalna specyfikacja desktopa zasługującego na to dumne miano wypada następująco:

  • odblokowany procesor 9. gen Intel® Core™ i7-9700K lub wyższy
  • pamięć RAM 16 GB DDR4 lub więcej
  • karta graficzna RTX 2060 / RX 590 lub wyższa
  • płyta główna z chipsetem Intel Z390

 Takimi oraz wyższymi parametrami może pochwalić się w x-komie między innymi seria G4M3R 500 oraz 600. A gdyby tego było mało, kupując komputer oznaczony hologramem IEM, zwiększasz również pulę nagród turniejowych. To wyjątkowa okazja, żeby dołączyć do grona fachowców i jednocześnie wesprzeć swoich ulubionych zawodników.

Odkryj pełną ofertę desktopów G4M3R z certyfikatem IEM i wejdź na gamingowy poziom