Kup jeden z telewizorów Philips i oglądaj za darmo na Rakuten TV

Do rozrywki bez granic można dodać jeszcze więcej. Kupując wybrany telewizor Philips Android TV lub Smart TV z rocznika 2019 otrzymasz całkiem za darmo dostęp do 10 filmów na platformie Rakuten TV. Sprawdź szczegóły promocji.Do rozrywki bez granic można dodać jeszcze więcej. Kupując wybrany telewizor Philips Android TV lub Smart TV z rocznika 2019 otrzymasz całkiem za darmo dostęp do 10 filmów na platformie Rakuten TV. Sprawdź szczegóły promocji.

Rakuten TV – czy to dla mnie?

Rakuten TV to internetowy serwis VOD z filmami i serialami. Pozwala na oglądanie treści bezpośrednio na Smart TV, komputerach, urządzeniach mobilnych oraz konsolach do gier. Serwis umożliwia zakup lub wynajęcie pojedynczych produkcji na określony czas, czyli usługa działa w tak zwanym modelu transakcyjnym. Ze względu na szeroką gamę dostępnych filmów, bajek i seriali, dostarczy rozrywki dla wszystkich domowników. #zostanwdomu

Rozrywka bez granic z Philips Android TV i Smart TV

Dzięki telewizorom Philips Android i Smart TV w bardzo prosty sposób możesz zadbać o rozrywkę dla całej rodziny. Na jednym urządzeniu oprócz korzystania z telewizji będzie można grać w gry, oglądać filmy na platformach VOD, słuchać muzyki, przeglądać YouTube i witryny internetowe. Jeśli w domu komputerów jest mniej niż członków rodziny, lub jeśli wolisz oglądać treści na większym ekranie, warto pomyśleć o telewizorze z funkcją Smart lub Android TV.

Philips 65OLED804 precyzja wrażeń

Oglądaj i poczuj emocje z telewizorem Philips 65OLED804 z wbudowaną technologią Ambiligh, która sprawia, że Twoja przestrzeń wypełnia się wspaniałymi wrażeniami podczas gier czy filmów. Inteligentne diody LED rozmieszczone na ramie rzucają światło w czasie rzeczywistym w kolorach wyświetlanych na ekranie. Akcja filmów i muzyka zyskają klimatyczną świetlną oprawę. Z kolei wydajny procesor P5 Perfect Picture zadba o płynność obrazu.

Obrazy oglądane na telewizorze Philips 65OLED804 będą realistyczne i pełne kontrastowych barw, dzięki obsłudze formatu Dolby Vision. Technologia pozwalająca na przyciemnianie i wyłączanie każdego piksela osobno sprawi, że zobaczysz obraz równie jasno i szczegółowo niezależnie od miejsca, w którym siedzisz. 

Z platformą SAPHI stworzysz centrum rozrywki w swoim domu. Dzięki niej będziesz mieć dostęp do tysięcy aplikacji oraz przeglądarki internetowej, za pomocą której wyszukasz potrzebne informacje.

 

Philips 55OLED804 płynność i realizm

Wyposażony w matrycę OLED Philips 55OLED804 sprawi, że każda scena będzie niezwykle realistyczna, niezależnie od tego, czy włączysz serial na platformie VOD, czy film na Blu-Ray. Śledzenie ulubionej dyscypliny sportowej przyniesie jeszcze więcej emocji, a w filmie przyrodniczym dostrzeżesz i docenisz naturalne kolory, głębię i doskonale odzwierciedloną biel. 

Maksymalne wykorzystanie formatu wideo HDR10+ sprawia, że najlepsze parametry dostosowywane są do kadrów klatka po klatce. Procesor P5 Pro Perfect Picture dodaje do każdej klatki jeszcze trzy dodatkowe, w efekcie czego obraz jest niezwykle gładki, płynny i naturalny.

promocja kup telewizor philips otrzymaj voucher do rakuten tv

Kup jeden z telewizorów Philips między 16.03 a 17.05, zarejestruj paragon na stronie promocji i otrzymaj vouchery na 10 darmowych filmów na platformie Rakuten TV.

Promocja trwa od 16.03 do 17.05. 2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania asortymentu i łączy się z innymi promocjami.

Poznaj telewizory Philips i daj ponieść się rozrywce