Premiera nowości od Innergie

Już teraz do naszej oferty trafiają nowe produkty od Innergie. Bądź w stałym kontakcie ze światem, rób zdjęcia, dziel się przeżyciami w mediach społecznościowych i nie martw się poziomem energii. O to zadbają ładowarki i zasilacze Innergie. Dowiedz się więcej.

Nowoczesność i wygoda

Najnowsze zasilacze i ładowarki od Innergie to połączenie stylowego designu i nowoczesnych technologii. Wykonane są z dbałością o najmniejsze szczegóły i poddawane licznym testom, tak aby bez szwanku znosiły wysokie, sięgające nawet do 150 stopni Celsjusza temperatury.

Dodatkowo, zaimplementowana w zasilaczach technologia InnerShield skutecznie ochroni Twoje podłączone urządzenia przed zwarciem, przepięciem lub przeładowaniem.

Zaoszczędź swój czas

Dużą zaletą zasilaczy Innergie jest uniwersalność. Producent zadbał o wyposażenie większości modeli w nie jedno, a dwa wejścia przeznaczone na podłączenie Twoich urządzeń. Dzięki wbudowanym portom USB 3.0 oraz USB-C naładujesz równocześnie na przykład smartfona oraz laptopa. Dodatkowo, ładowarki Innergie zostały zaprojektowane tak, aby zajmować jak najmniej miejsca w Twoim otoczeniu. A wszyscy wiemy, jak istotna i cenna jest dobrze zagospodarowana przestrzeń robocza.

Ładuj szybko i moblinie

Szkoda czasu na czekanie. Niektóre modele zasilaczy wspierają również technologię szybkiego ładowania Power Delivery, w rezultacie czego Twoje urządzenie zostanie naładowane najszybciej jak to możliwe, co pozwoli lepiej wykorzystać każdą chwilę.

W naszej ofercie urządzeń Innergie znajdziesz nie tylko ładowarki podłączane do domowego gniazdka zasilania, ale także takie, których z łatwością użyjesz w swoim samochodzie. Dzięki temu, będąc w podróży błyskawicznie naładujesz naraz dwa sprzęty.

Nowości od Innergie

Nie zwlekaj i zapoznaj się z pełną ofertą ładowarek oraz zasilaczy firmy Innergie