Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Kup produkt ASUS i oglądaj HBO GO przez 30 dni za darmo

Gra o tron, Westworld, Watchmen, Czarnobyl, Ślepnąc od świateł… Te i inne produkcje możesz oglądać na HBO G0 za darmo przez 30 dni. Wystarczy, że zakupisz jeden z promocyjnych sprzętów lub akcesoriów ASUS. Dowiedz się więcej – poznaj bohaterów seriali i filmów HBO GO oraz ciesz się jakością zapewnianą przez ASUS.

Poznaj objęte promocją produktów ASUS

ASUS to marka, która oferuje szeroki wybór sprzętu elektronicznego i akcesoriów – zarówno do codziennego użytku, jak i nieco bardziej dynamicznych rozgrywek. Gama produktów jest naprawdę duża – a jakie zostały wybrane do bieżącej promocji?

  • urządzenia sieciowe – zapewnią stabilność połączenia i uratują niejedną wideokonferencję czy rozgrywkę MMO;
  • płyty główne – wytrzymałe i przygotowane do pracy z nowoczesnymi podzespołami;
  • karty graficzne – bardzo wydajne oraz umożliwiające korzystanie z technologii uprzyjemniających grę (np. ray tracing);
  • monitory – film, gameplay czy projekt – wszystko to obejrzysz na nich bez rozerwań i innych zakłóceń;
  • akcesoria – w tym wypadku są to słuchawki i myszki – w sam raz do sieciowych rozgrywek, ale też pracy czy relaksu z filmem lub muzyką.

HBO GO przez 30 dni za darmo

Niezależnie od tego, który z produktów ASUS wybierzesz, dostanie specjalny voucher. Dzięki niemu przez 30 dni możesz cieszyć się ofertą HBO GO za darmo. Przypomnijmy, że bezpłatny okres próbny oferowany przez serwis wynosi tylko tydzień. W naszej promocji masz jeszcze dodatkowo 23 dni, by sprawdzić, czy repertuar zachęca Cię do wykupienia subskrypcji. Niezależnie od Twojej decyzji, na dłużej zostanie z Tobą zakupiony produkt marki ASUS. Co powiesz na taki układ?

asus hbo go promocja

Żeby skorzystać z promocji:

  1. Kup jeden z promocyjnych produktów ASUS.
  2. Zarejestruj go na stronie www.asuspromocje.pl.
  3. Odbierz drogą mailową voucher wraz z instrukcją aktywacji.

Promocja trwa do 20 lipca 2020 roku. Konieczne jest zachowanie dowodu zakupu produktu (paragon, faktura VAT). Voucher jest do zrealizowania na stronie HBO. Promocja nie wyklucza innych promocji ASUS.

Wybierz najlepsze dla siebie urządzenie sieciowe, płytę główną, kartę graficzną, monitor lub akcesorium ASUS i ciesz się darmowym oglądaniem HBO GO przez 30 dni