Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Wejdź do gry z bezprzewodowymi HyperX Cloud Stinger Core 7.1

Pełna koncentracja. Od tej rundy zależy zwycięstwo Twoje i całej drużyny. To ten moment, w którym trzeba jak najlepiej wykorzystać możliwości, jakie dają najlepsze akcesoria gamingowe. Takie jak na przykład słuchawki HyperX Cloud Stinger Core 7.1. Ten headset doskonale odwzorowuje dźwięk przestrzenny, dzięki czemu określanie pozycji przeciwników jest znacznie łatwiejsze. Dowiedz się więcej.

Zyskaj przewagę z dźwiękiem przestrzennym

Zostało Ci tylko kilka naboi. O zdjęciu przeciwnika serią wystrzałów możesz więc pomarzyć. Ale jeśli ustalisz pozycję rywala i odpowiednio się przygotujesz, sukces masz prawie w kieszeni. Co zrobić? Nasłuchiwać. HyperX Cloud Stinger Core 7.1. pomogą Ci zorientować się, skąd nadciąga nieprzyjaciel. Jego położenie względem Ciebie określisz po odgłosach kroków, wystrzałów albo przeładowywania broni. Gdy będzie blisko, przystąpisz do ostatecznego ataku.

Dzięki wsparciu oprogramowania HyperX NGENUITY headset odtwarza wirtualny dźwięk przestrzenny. Oznacza to, że odgłosy dosłownie Cię otaczają. Gdy coś dzieje się za Twoją postacią, słyszysz to z tyłu głowy.

Niezrównany komfort z HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless

Każde starcie może się przeciągnąć. Przecież nikt nie zamierza oddać zwycięstwa za darmo. I właśnie w takich sytuacjach czynnikiem przeważającym szalę wygranej może okazać się to, jak wygodny jest sprzęt, z którego korzystasz. A tutaj HuperX Cloud Stinger Core 7.1 mają naprawdę dużo do zaoferowania. Po pierwsze – żadnych kabli. Stabilne połączenie zapewnia tu łączność radiowa 2,4 GHz. Po drugie – dobra izolacja, którą zapewniają ściśle przylegające nauszniki. A po trzecie, dzięki odpowiednim piankom słuchawki zapamiętują kształt Twojej głowy i dostosowują się do niego.

hyperx cloud stinger core 7.1 w x-kom

Niezakłócona komunikacja

Dobra komunikacja podczas gry jest niezbędna. Słuchawki HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless zapewniają ją za sprawą czułego mikrofonu o jednokierunkowej charakterystyce. Jego zadaniem jest rejestrować wypowiadane przez Ciebie słowa, a jednocześnie tłumić odgłosy otoczenia.

Poznaj słuchawki HyperX Cloud Stinger Core 7.1 i odkryj nową jakość rozgrywki