Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Zmieniamy lokalizację salonu w Łodzi

Centrum handlowe, w którym dotychczas pracowaliśmy, zostało z dnia na dzień zamknięte. Z tego powodu musimy zamknąć salon i przenieść go w inne miejsce.

Jak do tego doszło?

Sukcesja zostanie zamknięta 30 czerwca. To konsekwencja ogłoszenia przez sąd upadłości spółki, która jest właścicielem obiektu. O zamknięciu centrum handlowego dowiedzieliśmy się w piątek 26 czerwca.

Co teraz?

Prowadziliśmy negocjacje z właścicielem spółki, aby do czasu przygotowania nowej siedziby salonu, móc dalej działać w Sukcesji. Nie udało nam się porozumieć. W związku z tym od 30 czerwca nasz salon będzie zamknięty.

Chcemy jak najszybciej powrócić do normalnego trybu pracy. Do tego czasu nie będziecie mogli zamawiać zakupów z odbiorem osobistym w salonie w Łodzi. Z osobami, które już złożyły w ten sposób zamówienia, skontaktujemy się telefonicznie lub mejlowo i zaproponujemy darmową dostawę do domu lub paczkomatu.

Co dalej?

x-kom.pl działa normalnie. Przez jakiś czas mieszkańcy Łodzi i okolic nie będą mogli odbierać swoich zakupów w salonie. Nadal możecie zamawiać zakupy z dostawą kurierem lub odbiorem w paczkomacie.

Jednocześnie szukamy nowego miejsca dla naszego sklepu. Rozmowy są zaawansowane. Niebawem wrócimy w zupełnie nowej, jeszcze nowocześniejszej odsłonie, w wygodnej dla Was lokalizacji.

Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań możecie do nas napisać na adres x-kom@x-kom.pl lub zadzwonić na infolinię pod specjalny numer 34 377 00 96. Aktualne informacje na temat salonu w Łodzi możecie też znaleźć na stronie x-kom.pl/aktualności.