Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Kup wybrany model z serii Galaxy S20 i odbierz Galaxy Watch Active w prezencie

Kup wybrany model z serii Galaxy S20 i odbierz Galaxy Watch Active w prezencie

Poznaj niezmierzone możliwości trzech wyjątkowych modeli z rodziny Galaxy S20. Choć różnią się nazwą i przekątną ekranu, łączy je naprawdę sporo – wszystkie mogą pochwalić się dobrze znaną jakością Samsung. Tylko teraz, kupując wybrany model z serii S20, otrzymasz wyjątkowy prezent – smartwatch Samsung Galaxy Watch Active. Sprawdź szczegóły.

Oczaruj się serią Galaxy S20

Smartfony spod szyldu Samsung to jakość, której nie trzeba nikomu udowadniać, bo producent potwierdza to, wypuszczając każdą kolejną serię. Nie inaczej jest w przypadku modeli z rodziny Galaxy S20.

Smartfony mogą pochwalić się tutaj znakomitym procesorem, który jest autorską jednostką Samsunga - potężnym, 8-rdzeniowym CPU Exynos 990 wykonane w technologii 7nm. Co więcej, posiadają również barwne matryce AMOLED o różnych wielkościach, wyświetlające obraz w jakości WQHD+. Gwarantuje ona obraz bogaty w detale oraz odświeżanie 120 Hz, które zapewnia idealną ostrość.

Modele Galaxy S20 oferują także mistrzowskie aparaty. Najbardziej rozbudowany wariant znajdziesz oczywiście w Galaxy S20 Ultra, ale w każdym z modeli czeka już np. nagrywanie w jakości 8K. Masz tutaj do dyspozycji również inteligentne funkcje, wspierające pracę aparatu i dające niekończące się możliwości obróbki efektów, w tym np. opcję Single Take, która pozwala utrwalić dany moment na kilka różnych sposobów. Wisienką na torcie jest teleskopowy teleobiektyw Galaxy S20 Ultra, który dysponuje zoomem 100x. Imponujące, prawda?

Samsung Galaxy S20 promocja Galaxy Watch Active

Odbierz Samsung Galaxy Watch Active gratis

Trwa promocja, dzięki której przy zakupie wybranego modelu z serii Galaxy S20 otrzymasz pełen inteligentnych funkcji smartwatch – Samsung Galaxy Watch Active o wartości 699 zł.

Co należy zrobić? Wystarczy, że:

  1. Wybierzesz i kupisz smartfon z serii Galaxy S20 w dniach od 06 do 26.07.2020r.
  2. Aktywujesz swój telefon i uruchomisz na nim aplikację Samsung Members do 29.07.2020r. Uwaga – w aplikacji Samsung Members musisz kliknąć w banner promocyjny.
  3. Wypełnisz poprawnie formularz zgłoszeniowy do 31.07.2020 r. Załącz dowód zakupu.
  4. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 10 dni roboczych wyślemy do Ciebie smartwatch Galaxy Watch Active. Otrzymasz go na wskazany w formularzu adres.

Promocja trwa od 06 do 26.07.2020 r. Oferta obejmuje wszystkie modele z serii Galaxy S20. Liczba bonusów jest ograniczona. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Skorzystaj z promocji Samsung