Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Samsung Galaxy Z Fold2 5G – ruszamy z przedsprzedażą

Oto kolejna tegoroczna propozycja od Samsunga – składany Galaxy Fold2 5G. Wyposażony w moduł 5G, dwa ekrany oraz wiele funkcjonalności, już od dziś jest dostępny w przedsprzedaży. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty.

Doświadczenia klasy premium z Samsung Galaxy Z Fold2 5G  

Nowy Samsung Galaxy Z Fold2 5G zwraca oczywiście uwagę swoimi podwójnymi ekranami. Wewnętrznym o przekątnej 7,6 cala, wykonanym w technologii Dynamic AMOLED 2X. Oraz zewnętrznym, 6,2-calowym, w Super AMOLED i ze wzmocnionym szkłem. Dzięki nim dostajemy więcej przestrzeni do pracy, działania, rozrywki. Wybierz też jeden z dostępnych trybów ekranu – Flex, Cover, Tent – i korzystaj z niego tak, jak w danym momencie chcesz.

Pracujesz na rozłożonym smartfonie? Przenoś łatwo treści między aplikacjami poprzez funkcję przeciągnij i upuść. Chcesz jeszcze większego ekranu? Użyj funkcji DeX i wyświetlaj zawartość Galaxy Z Fold2 5G na telewizorze albo monitorze.

galaxy z fold2

Większa moc, większa szybkość, więcej kreatywności

I przy pracy, i podczas rozrywki, do dyspozycji masz moc płynącą ze Snapdragona 865+ oraz 12 GB pamięci RAM. Prócz tego możesz korzystać z nowoczesnego standardu łączności 5G. A także superszybkiego ładowania przewodowego i szybkiego bezprzewodowego. Dostarczą one baterii 4500 mAh odpowiedniej energii, by rozładowany Galaxy Z Fold2 5G mógł jak najszybciej wrócić do gry.

Możesz wtedy korzystać na przykład z aparatów – tylnych, 12 Mpix każdy (główny, ultraszerokokątny i 2x tele), 10 Mpix w obudowie oraz przedniego – również 10 Mpix. Użyj ich, by wyczarować barwne i niesamowite zdjęcia oraz nagrania w rozdzielczości do 4K UHD. Te i inne materiały pomieścisz w olbrzymiej pamięci smartfona, wynoszącej 256 GB.

Poznaj Samsung Galaxy Z Fold2 5G w x-kom i zamów go już dziś w przedsprzedaży