Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Marvel’s Avengers, assemble! Nowa gra z Mścicielami na konsole i PC

Marvel’s Avengers, assemble! Nowa gra z Mścicielami na konsole i PC

Zadebiutowali w latach 60. Tryumfalny pochód na ekranie rozpoczęli Iron Manem z 2008 roku. Teraz podbijają świat gier. Marvel’s Avengers trafia na PS4, Xbox One oraz komputery PC. Dowiedz się więcej, wybierz najlepszą wersję i wciel się w swoich ulubionych superherosów.

Upadek i powrót Mścicieli

Avengersi uroczyście przejmują nową kwaterę główną w San Francisco oraz własny statek powietrzny. Świętowanie przerywa jednak pojawienie się Taskmastera. Genialny terrorysta, zdolny naśladować moce superbohaterów, doprowadza do zniszczenia większej części miasta oraz śmierci jednego z Mścicieli. Dodatkowo wielu cywilów zostaje przypadkowo obdarowanych niesamowitymi mocami, stając się tym samym Inhumanami. Prowadzi to do rozwiązania Avengers, na których spada odpowiedzialność za całe zdarzenie.

Akcja przenosi się pięć lat później, gdy nie tylko byli Mściciele, ale również superherosi w ogóle, znajdują się na marginesie społeczeństwa i są traktowani jako wyjęci spod prawa. Wkrótce jednak pewne wydarzenia zmuszają bohaterów do powrotu do akcji.

marvels avengers

Co nas czeka w Marvel’s Avengers?

Tak rysuje się fabuła Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics i Square Enix. W trzecioosobowej grze akcji i przygody pokierujesz takimi znanymi z komiksów, seriali i filmów postaciami, jak Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa, Thor czy Ms. Marvel. Każda z nich będzie miała mogła rozwijać swoje zdolności, za pomocą drzewka umiejętności. Nie zabraknie też możliwości zmieniania strojów bohaterów, czy to poprzez znajdowane w grze, czy za pomocą DLC.

Rozgrywkę będzie można poprowadzić zarówno w trybie single, jak i kooperacji do czterech graczy. Prócz wspomnianych DLC, w grze będą również dostępne darmowe aktualizacje. A wraz z nimi nowi bohaterowie (jak Hawkeye czy Black Panther), jak również regiony, w których toczyć się będzie akcja.

Stań do walki w nowych Marvel’s Avengers na PlayStation 4, Xbox One oraz PC