Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Czy wiesz, że Geex ma swoją grupę na Facebooku? Dołącz do niej już dziś

Czy wiesz, że Geex ma swoją grupę na Facebooku? Dołącz do niej już dziś

Chcesz wiedzieć więcej o sprzęcie i technologii? Wejdź na portal Geex, gdzie każdego dnia ląduje solidna dawka wiedzy, branżowe nowinki, recenzje, rankingi i felietony. Lecz jeśli chcesz być zawsze na bieżąco i chcesz szybciej zadawać pytania, odwiedź naszą grupę na Facebooku. Tam czekają odpowiedzi, tam możesz dopytać autorów o więcej. Ale najpierw – dołącz do nas. Czekamy na Ciebie!

Portal Geex – o tym, co technologiczne

Na Facebooka zaglądasz zapewne częściej niż na portale informacyjne. Każdy tak robi, dlatego utworzyliśmy grupę dla pasjonatów technologii, żeby być bliżej Ciebie i osób o podobnych zainteresowaniach. Dzięki grupie na bieżąco otrzymasz informacje o nowych wpisach:

  • o recenzjach,
  • o rankingach,
  • o aktualnościach,
  • o nowinkach z grupy x-kom,
  • o gorących newsach z branży.

Nasza grupa ma status publiczny. Klikasz „Dołącz” i gotowe. Od tej chwili jesteś z nami. Będzie też miło, jeśli zaprosisz do nas swoich znajomych. Chętnie podzielimy się z nimi technologiczną wiedzą.

Razem lajkujcie, komentujcie, zadawajcie pytania dotyczące sprzętu lub omawianych funkcjonalności.

Technologiczna grupa Geex na Facebooku

Pisz własne posty

Chcemy, żeby technologiczna grupa Geex tętniła życiem, a tego nie da się zrobić bez Ciebie. Zachęcamy więc do pisania własnych postów. Poinformuj nas na przykład, jaki sprzęt Cię interesuje - co chcesz o nim wiedzieć? Które kwestie nie dają Ci spać? Być może potrzebujesz szczegółów na temat poruszony w recenzji? Śmiało, napisz o tym na grupie, a my w mig odpowiemy.

Dołącz do facebookowej grupy Geex