Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Powitaj Logitech G Pro X Superlight. Prosta, bezprzewodowa i ultralekka myszka dla gracza

Powitaj Logitech G Pro X Superlight. Prosta, bezprzewodowa i ultralekka myszka dla gracza

Marka Logitech wprowadziła na rynek najlżejszą myszkę w swojej ofercie. G Pro X Superlight waży zaledwie 63 gramy i jest bezprzewodowa. Proste, symetryczne linie idealnie dostosowują się do kształtu dłoni, a teflonowe ślizgacze zapewniają płynne ruchy bez najmniejszych oporów. Sprawdź, co jeszcze oferuje ten ultralekki gryzoń.

Współpraca z najlepszymi

Logitech G Pro X Superlight to myszka, która nie idzie na kompromisy. Stawia ona na najwyższą jakość, która w połączeniu z nowoczesną technologią tworzy sprzęt idealny dla graczy. Przyrostek Pro nie został bowiem zastosowany bez uzasadnienia. Szwajcarski producent do współpracy zaprosił grono dobrze znanych, czołowych e-sportowców. Wśród nich znalazł się m.in. Oleksandr „s1mple” Kostyliev (Natus Vincere), uważany za jednego z najlepszych graczy w historii Counter-Strike oraz Jang „Nuguri” Ha-gwon, który to pomimo młodego wieku ma na koncie zwycięstwa w wielu prestiżowych turniejach, takich jak tegoroczne Worldsy.

Sercem urządzenia jest niezwykle precyzyjny, szybki i zsynchronizowany czujnik optyczny HERO. Jest to sensor stworzony od początku do końca przez firmę Logitech. Co więcej, jeśli potrzebujesz wysokiej czułości, to zapewni Ci on aż 25 000 DPI.

Myszka Logitech G Pro X Superlight

Logitech G Pro X Superlight. Bądź zawsze na podium

Stawiasz na myszkę, która będzie bezawaryjna i nie potrzebujesz dziesiątek dodatkowych przycisków funkcyjnych? Pro X Superlight Cię nie zawiedzie. Jakiś czas temu dział Logitech G poinformował, że wdraża w życie nową zasadę, która brzmi zero oporów. Oznacza to, że dzięki połączeniu niskiej wagi oraz dużym, teflonowym ślizgaczom, tarcie w myszkach zostało niemal wyeliminowane, a gryzoń sunie po podkładce bez jakichkolwiek przeszkód.

Co ma na celu taki zabieg? Stworzyć graczowi możliwie najlepsze warunki podczas rywalizacji, bez zbędnego rozpraszania uwagi. Z pewnością zdarzyła Ci się sytuacja, w której kabel myszki utrudnił Ci wykonanie ruchu, przez co nie trafiłeś w przeciwnika. Żeby takie przygody się nie powtarzały, inżynierowie zastosowali precyzyjny moduł bezprzewodowy, który zapewni nieprzerwaną łączność aż do 70 godzin ciągłego użytkowania.

Dbałość o środowisko

Logitech G od lat wspiera rozwiązania przyjazne ekologii. Już blisko 10 lat temu powstała pierwsza bezprzewodowa klawiatura tej marki, która była zasilana energią słoneczną. Aktualnie tworzywa sztuczne, które znajdują się w myszach, pochodzą w ok. 50 % z recyklingu, a szwajcarski gigant na tym nie poprzestaje. Pro X Superlight staje na wysokości zadania i nie tylko jest wykonany z wykorzystaniem surowców wtórnych, ale przy jego produkcji emisja dwutlenku węgla została zredukowana do zera.

Logitech G Pro X Superlight została wcielona do serii Pro, która od dawna cieszy się uznaniem wśród profesjonalnych e-sportowców na całym świecie.

Odkryj mysz Logitech G Pro X Superlight  w ofercie x-kom