Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Smartfony Samsung Galaxy w obniżonych cenach na koniec starego i początek nowego roku

Smartfony Samsung Galaxy w obniżonych cenach na koniec starego i początek nowego roku

Czy na przełomie 2020 i 2021 roku Twój smartfon daje znaki, że pora na zmianę? A może szukasz jeszcze prezentu dla bliskiej osoby? Smartfony Samsunga polecają się w obu przypadkach. Do pierwszych dni nowego roku można je zakupić w obniżonych cenach. Dowiedz się więcej i skorzystaj z trwającej promocji.

Wiele gwiazd w galaktyce Samsunga z rabatem

24 grudnia wypatruje się pierwszej gwiazdki. W pozostałe dni, aż do 3 stycznia, można u nas znaleźć pełno gwiazd z galaktyki Samsunga – wszystkie z rabatem cenowym. Tyczy się on zarówno tych bardziej budżetowych i średniopółkowych propozycji, jak i tych będących flagowcami.

Obniżone ceny dotyczą więc smartfonów Samsung Galaxy A41 oraz Samsung Galaxy A21s, które oferują bardzo dobrą wydajność w codziennych obowiązkach (i przyjemnościach). Ale także Samsung Galaxy S20+, Samsung Galaxy Note 20 oraz Samsung Galaxy Note 20 5G czy składanego Samsung Galaxy Z Flip – flagowych smartfonów z takimi (zależnymi od modelu) funkcjami, jak rozbudowany tryb notatnika czy moduł do obsługi standardu łączności 5G.

promocja wyprzedaż Samsung

Nieważne, w którym miejscu na mapie galaktyki Samsunga znajdują się poszczególne smartfony. Każdy z nich ma obniżoną ceną. A jak skorzystać z tej oferty?

Jak zdobyć smartfony Samsung Galaxy w promocyjnej cenie?

Wystarczy je po prostu zakupić. Nie ma żadnych kodów, nie trzeba specjalnie pobierać aplikacji (choć oczywiście do tego zachęcamy) ani oferta nie jest zawężona do zakupów w niej dokonywanych. Odpowiedni rabat jest już automatycznie naliczony na karcie produktowej.

Trzeba jedynie pamiętać, że promocja trwa od 19 grudnia 2020 do 3 stycznia 2021 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli smartfonów.

Sprawdź smartfony Samsung Galaxy A41, A21s, S20+, Note 20, Note 20 5G oraz Z Flip i kup najlepszy dla siebie w obniżonej cenie