Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Zapomnij o kluczach z inteligentnymi zamkami Nuki

Klucze mają cudowną właściwość gubienia się akurat wtedy, gdy wracasz do domu obładowany zakupami i jesteś w stanie ledwie pociągnąć za klamkę od drzwi. Na szczęście to w zupełności wystarczy, bo inteligentny zamek Nuki Smart Lock sam je otwiera, gdy zbliżasz się do domu. A to tylko jego najbardziej podstawowa funkcja. Zobacz, jak może wyglądać inteligentny dom z akcesoriami Nuki.

Inteligentny zamek do drzwi Nuki SmartLock

Otwieranie i zamykanie drzwi to czynność wykonywana automatycznie – dopóki tego automatyzmu nie zakłócą klucze na dnie torebki lub niepewność w drodze na autobus, czy mieszkanie faktycznie zostało zamknięte. Z inteligentnym zamkiem Nuki SmartLock takie sytuacje pozostają tylko przykrym wspomnieniem, ponieważ otwiera on drzwi jeszcze zanim dojdziesz do swojego domu lub zamyka je kilka sekund po Twoim wyjściu. Wystarczy, że masz przy sobie smartfon, którego nawet nie musisz wyciągać z kieszeni.

Inteligentny zamek docenią również Twoi zapominalscy domownicy lub tymczasowi lokatorzy, którym możesz nadać jednorazowy kod dostępu za pomocą maila czy popularnych komunikatorów. Nuki oferuje także integrację z serwisem Airbnb, więc wynajmiesz mieszkanie w dowolnym momencie bez konieczności spotykania się i przekazywania fizycznego klucza.

Nuki SmartLock Combo w zestawie z mostkiem umożliwia zupełnie zdalną kontrolę nad zamkiem, a więc nad tym, kto przebywa w Twoim domu. Aplikacja na smartfonie poinformuje Cię, kto z domowników przyszedł lub wyszedł z domu – nawet jeśli jesteś w pracy. Możesz także otwierać zamek na odległość, by kurier zostawił paczkę w przedsionku. Dzięki mostkowi Nuki Bridge stworzysz ponadto cały ekosystem zarządzania dostępem do domu.

Inteligentny zamek SmartLock Nuki

Stwórz ekosystem Nuki

Nuki Fob jako programowalny kluczyk

Brelok Nuki Fob jest kompatybilny z każdym inteligentnym zamkiem Nuki SmartLock, ale nie wymaga połączenia z mostkiem. Możesz dzięki niemu otworzyć drzwi jednym kliknięciem i dowolnie przyznawać lub zabierać dostęp do danego zamka SmartLock. To programowalny klucz, który może zmieniać swoje przeznaczenie w zależności od Twoich potrzeb. Jeśli go zgubisz, to możesz szybko usunąć uprawnienia dostępu i nie musisz wymieniać całego zamka.

Nuki Keypad z kodami dostępu do mieszkania

Z klawiaturą Nuki Keypad stworzysz kody dostępu dla konkretnych użytkowników i określisz, jak długo pozostaną one aktywne. To idealne rozwiązanie dla wynajmujących mieszkanie lub tych, którzy chcą wiedzieć, kto w danym momencie wchodzi do domu, ponieważ w aplikacji znajduje się dziennik aktywności. Urządzenie wystarczy przykleić do ramy drzwi lub przykręcić do elewacji.

Nuki Opener do domofonu

Z Nuki Opener otworzysz drzwi do klatki schodowej z poziomu smartfonu lub po naciśnięciu jednego przycisku. Po sparowaniu Openera z mostkiem możesz sterować dostępem do drzwi zdalnie oraz aktywować tryb ciągły, by automatycznie otwierał drzwi wejściowe zawsze, gdy ktoś zadzwoni domofonem. Urządzenie można łatwo zamontować bez ingerencji w konstrukcję innych urządzeń.

Zobacz inteligentne zamki Nuki