Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Galaxy Unpacked – przygotuj się na noworoczne odkrycie

Nowy Rok, nowe postanowienia i... nowy Samsung Galaxy? Dokładnie tak. już 14 stycznia podczas Galaxy Unpacked poznamy najnowszy smartfon od Samsunga. Jeśli nie chcesz przegapić tego wydarzenia  ani startu przedsprzedaży nowego modelu – skorzystaj z zapisu do naszego newslettera.

Bądź z nami podczas styczniowego Galaxy Unpacked

Galaxy Unpacked to wydarzenie Samsunga, podczas którego producent przedstawia najnowsze urządzenia mobilne wchodzące w skład serii Galaxy. Są to przede wszystkim smartfony, ale nie tylko. Często mamy też okazję poznać nowe tablety czy urządzenia wearable.

Najbliższy taki event, pierwszy w 2021 roku, odbędzie się już 14 stycznia o godzinie 16. Komentować ją będą na żywo zaprzyjaźnieni z nami influencerzy na x-komowym kanale YouTube. Również o 16 ruszy u nas przedsprzedaż nowych, póki co owianych tajemnicą modeli.

Galaxy Unpacked styczeń 2021

Nie chcesz, by cokolwiek z tego Ci umknęło? Zapisz się do naszego newslettera. Przypomnimy Ci o wydarzeniu mailem. W ten sposób będziesz jedną z osób, które jako pierwsze zobaczą najnowsze gwiazdy w galaktyce Samsunga i poznają takie ich sekrety, jak oferowana wydajność, specyfikacje i możliwości aparatów czy specjalne funkcje.

Zapisz się do newslettera i oglądaj z nami Galaxy Unpacked 14 stycznia