Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Rozsiądź się wygodnie w innowacyjnym fotelu xRocker z wbudowanymi głośnikami

Rozsiądź się wygodnie w innowacyjnym fotelu xRocker z wbudowanymi głośnikami

Lubisz grać w gry, ale podczas wielogodzinnych rozgrywek odczuwasz dyskomfort? Z licencjonowanym przez PlayStation fotelem xRocker możesz to zmienić. Siedziska zostały zaprojektowane w taki sposób, aby postawa użytkownika była prawidłowa. Sprawdź, jakie jeszcze rozwiązania zastosował producent.

Każdy gracz wie, jak ważne jest dopracowanie odpowiedniego stanowiska gamingowego. Takiego, które przyzwoicie wygląda, ale przede wszystkim jest wygodne. PlayStation postanowiło wesprzeć markę xRocker i tak powstała seria oryginalnie licencjonowanych foteli dla graczy, które prezentujemy. Choć modele różnią się od siebie niektórymi funkcjami, przyświeca ją im te same cele, jakimi są dbanie o poprawną postawę gracza oraz unikatowy design. Warto dodać, że każdy fotel można po skończonej zabawie złożyć jednym ruchem, aby nie zajmował miejsca w pokoju.

Fotele xRocker

xRocker Geist 2.0

Jest to podstawowa wersja przeznaczona głównie dla najmłodszych. Fotel przeznaczony jest do postawienia na podłodze bez nóżek. Jednak w dalszym ciągu będzie on zachowywał stabilność. Nie musisz się martwić, że w momencie oparcia przewrócisz się do tyłu. Elementem wyróżniającym xRocker Geist 2.0, jak i całą serię modeli są głośniki. Geist w zagłówku ma umieszczone dwa analogowe przetworniki, które skutecznie zastępują zestaw słuchawkowy lub dodatkowe głośniki stereo. Ponadto pokrycie foteli sztuczną skórą zapewnia łatwość w czyszczeniu, nawet po zalaniu ich słodkimi napojami lub pomazaniu przez dzieci flamastrami.

Źródło dźwięku podłączane jest bezpośrednio do fotela, który obsługuje większość platform dostępnych na rynku. Standardowym wejściem bez problemu podłączysz PlayStation 3, PS Vita, Xbox 360, Wii, Wii U czy Nintendo 3DS. Natomiast po dokupieniu adaptera istnieje możliwość podpięcia PlayStation 4 oraz Xbox One.

xRocker Gold 2.1

xRocker Gold 2.1 to nieco zmodyfikowana wersja podstawowa, również przeznaczona do umieszczenia na podłodze z pominięciem nóżek. W porównaniu do swojego brata, posiada on niezwykle miękkie podłokietniki, na których możesz wygodnie położyć łokcie w momencie, gdy trzymasz pada podczas grania na konsoli. Fotel posiada 2 głośniki analogowe, jednak tym razem inżynierowie postanowili umieścić w oparciu także subwoofer.

Oprócz możliwości podłączenia przewodowego model posiada wbudowany moduł Bluetooth, który pozwala na jeszcze łatwiejsze przesyłanie dźwięku przy pomocy technologii bezprzewodowej. Pozwoli to także uniknąć plątaniny kabli na podłodze i zachować estetyczny wygląd pomieszczenia. Aby wciągnąć Cię jeszcze głębiej w świat gier, fotel posiada 3-silnikowy system wibracji, który zapewni większą immersję, tego, co dzieje się na ekranie.

xRocker Legend 2.1

Wolisz patrzeć na telewizor z wysoka? Żaden problem, z pomocą przychodzi xRocker Legend 2.1, który posiada stabilną podstawę bez kółek. Jest to bardzo zbliżona wersja do modelu opisywanego powyżej. Posiada on piankowe, pokryte sztuczną skórą podłokietniki, dwa głośniki umieszczone w zagłówku oraz subwoofer w oparciu.

Wewnątrz fotela został także zamontowany 3-silnikowy system wibracji, który zapewni użytkownikowi niezapomniane wrażenia. Współpracuje on z dźwiękiem, który podłączysz bezprzewodowo przez Bluetooth przy pomocy dołączonego w zestawie nadajnika DAC.

xRocker Infiniti+ 4.1

Ten model to prawdziwa gratka dla zapalonych graczy, którzy chcą wzbogacić swoje stanowisko gamingowe o wygodny fotel, wypełniony po brzegi technologią. xRocker Infiniti+ 4.1 to model, który stanie na wysokości zadania i pozwoli Ci na przemierzanie przez wiele godzin świata gier, bez uczucia dyskomfortu. Tym, co wyróżnia ten produkt, na tle bliźniaczych foteli są przede wszystkim 4 wbudowane głośniki umieszczone w zagłówku i siedzisku, oraz wysokiej klasy subwoofer.

Dźwięk do fotela może być przesyłany przy pomocy Bluetooth, który współpracuje z 3-silnikowym systemem wibracji. Doskonałe połączenie bogatego dźwięku oraz wibracji zrobi to, czego nie jest w stanie dokonać żaden inny fotel – dosłownie zanurzy Cię w wirtualnym świecie.

Poznaj fotele xRocker i zapewnij sobie komfort na długie lata