Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

GeForce RTX: Game On. Dołącz do specjalnego wydarzenia online

Już za moment odbędzie się wyjątkowa konferencja o nazwie GeForce RTX: Game On. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formule online. Obejrzyj transmisję na żywo i sprawdź, jakie innowacje przygotowali inżynierowie NVIDIA. Nowości w dziedzinie gamingu i grafiki czekają na Ciebie.

Nowy rok, nowy RTX

NVIDIA zapowiedziała pierwszą tegoroczną konferencję na 12 stycznia o godzinie 18:00 czasu polskiego. Zanim to jednak już o 17:45, będzie na Ciebie czekać nasz niezawodny duet komentatorski w składzie Ziemniak i Blackwhite. W wydarzeniu NVIDIA weźmie udział starszy wiceprezydent ds. komputerów stacjonarnych, Jeff Fisher. Jest to niebanalna postać, ponieważ ma on ponad 30-letnie doświadczenie w branży komputerowej. Podczas GeForce RTX: Game On z pewnością otrzymamy wiele nowinek o nowościach w świecie tytułowego RTX-a.

GeForce RTX: Game on

Przypomnijmy, że konferencja online odbędzie się w ramach międzynarodowych targów CES 2021. Dwa lata temu, gdy Jeff Fisher wyszedł na scenę, zaprezentował debiutancki model RTX 2060 oraz gamingowe laptopy GeForce Max-Q. Aby jednogłośnie stwierdzić, co nowego pojawi się w świecie gamingu i grafiki należy poczekać na prezentację. Zarówno emocje, jak i oczekiwania fanów są na niezwykle wysokim poziomie.

Relacja online na portalu Geex

Specjalnie dla osób, które nie mają możliwości oglądania wydarzenia podczas jego trwania lub nie znają języka angielskiego, przygotowaliśmy relację na żywo. Rozpocznie się ona na portalu Geex 12 stycznia punktualnie o godzinie 17:45, zaraz po starcie konferencji i będzie trwała aż do jej końca. Materiał będzie dostępny także po zakończeniu prezentacji, aby każdy z Was mógł do niego wrócić.

Do zobaczenia podczas wydarzenia.

Zobacz stream na naszym kanale YouTube oraz profilu na Facebooku