Denon AVR-X520BT Cinematic walnut (AVR-X520BT Cinematic walnut)
Denon AVR-X520BT Cinematic walnut (AVR-X520BT Cinematic walnut)
Denon AVR-X520BT Cinematic walnut
  • Rodzaj zestawu: Amplituner z kolumnami
  • Liczba kanałów: 5.0
  • Moc zestawu RMS: 650 W
  • Funkcje sieciowe: Bluetooth
2 199,00 zł
Darmowa dostawa


Zestawy kina domowego – rozrywka dla wymagających

Z zestawem kina domowego poczujesz się jak w kinie

Zestaw kina domowego to świetny sposób na to, by pogłębić odbiór ulubionych filmów i seriali. Dzięki rozstawionym po pokoju kolumnom stworzysz wrażenie przestrzennego dźwięku. Zupełnie tak, jakbyś siedział na sali kinowej.

Jakie kino domowe wybrać?

Klasyczny zestaw kina domowego opiera się na wzmacniaczu lub amplitunerze oraz kolumnach i głośnikach. Dziś jednak za pojęciem zestawu kina domowego kryje się znacznie szersza gama urządzeń. Jednym z nich jest soundbar, będący świetnym kompromisem dla tych, którzy nie mają miejsca na umieszczenie kolumn. Oczywiście, podstawą nowoczesnego domowego kina są dziś odtwarzacze multimedialne, zwłaszcza takie, które umożliwiają korzystanie z serwisów streamingowych pokroju Netfliksa czy HBO GO. Coraz częściej też stawia się na bezprzewodowość; tutaj ciekawym rozwiązaniem są systemy audio multiroom.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zestawu kina domowego?

Jeżeli nie chcesz kompletować zestawu kina domowego samodzielnie, zainteresuj się gotowymi zestawami. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na to, co wchodzi w ich skład – niektóre zestawy oferują amplituner z kolumnami, inne same kolumny i głośniki. Są też takie, które dołączają do zestawu inne urządzenia, jak chociażby odtwarzacze multimedialne. Warto też sprawdzić, czy aby na pewno dysponujesz w pomieszczeniu odpowiednią ilością wolnego miejsca, na którym mógłbym rozlokować swój zestaw.

Wybierz zestawy kina domowego w x-kom.

Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł