Drukuj opis ABBYY FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX Drukuj
ABBYY FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX - 102564 - zdjęcie
ABBYY FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX - 102564 - zdjęcie 1
ABBYY FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX - 102564 - zdjęcie 1
Drukuj opis ABBYY FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX Drukuj

ABBYY FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX

od: ABBYYkod producenta: 4820076590702kod x-kom: 102564
 • Wersja produktu:Wersja fizyczna
 • Liczba stanowisk:1, Przystosowane do pracy w sieci firmowej
 • Zastosowanie:Firma
 • Okres licencji:Dożywotnia
specyfikacja ABBYY FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 246,00 zł
Drukuj opis ABBYY FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX Drukuj
nowość

ABBYY FineReader 12 Corporate Edition
Profesjonalne oprogramowanie OCR

Niezwykle inteligentne, profesjonalne oprogramowanie OCR do tworzenia edytowalnych i przeszukiwalnych plików elektronicznych z zeskanowanych dokumentów papierowych, plików PDF i zdjęć z aparatu cyfrowego.

ABBYY FineReader 12 daje użytkownikowi możliwość uwolnienia danych zawartych w dokumentach i obrazach, poprzez przekształcenie ich w dostępne i zdatne do użytku informacje.

FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
jakość wydruku

Wyjątkowa jakość przekształcania dokumentów papierowych do postaci cyfrowej
Usprawnia przetwarzanie dokumentów w przedsiębiorstwie

Skanowanie i przekształcanie obrazów do postaci edytowalnego tekstu i plików PDF z możliwością przeszukiwania, za pomocą stacjonarnych i sieciowych urządzeń wielofunkcyjnych oraz skanerów. ABBYY FineReader 12 umożliwia przekształcanie dokumentów z dokładnością sięgającą 99,8%, pozwalając uniknąć ręcznego przepisywania informacji zawartych w dokumentach papierowych i usprawniając przetwarzanie dokumentów w przedsiębiorstwie. FineReader precyzyjnie odtwarza układ, formatowanie oraz całą strukturę dokumentu, w tym wielkość i style czcionki, tabele i wykresy, kolumny, nagłówki i stopki, przypisy, numery stron itd.

FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
książka

Przytaczanie fragmentów tekstu i wyodrębnianie tabel
Błyskawiczne przetwarzanie

Już nie trzeba czekać, aż dokument zostanie przetworzony - ABBYY FineReader pozwala błyskawicznie wyodrębnić tekst, tabele i obrazy do późniejszego wykorzystania, nawet jeśli dokument nie został jeszcze przekształcony.

Wystarczy wybrać obszar do skopiowania, a FineReader w ciągu kliku sekund rozpozna go i umożliwi wklejenie informacji w oknie innej aplikacji.

FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
wydajność

Szybsze przetwarzanie dzięki niestandardowym, współdzielonym zadaniom
Zwiększ wydajność w pracy

Zwiększ wydajność pracy: tryb szybki pozwala przekształcać dokumenty średnio o 40% szybciej. Szybkie przetwarzanie dokumentów wielostronicowych z wykorzystaniem procesorów wielordzeniowych pozwala osiągnąć wielokrotne zwiększenie prędkości przekształcania.

Przyjazny interfejs oznacza, że nie ma potrzeby uczenia się skomplikowanych procedur i poznawania ustawień. Zadania zautomatyzowane umożliwiają dostęp „za jednym kliknięciem” do najpopularniejszych zadań związanych z przekształcaniem - to najszybszy i najprostszy sposób na uzyskanie plików wynikowych. Możliwe jest również tworzenie niestandardowych, spełniających konkretne potrzeby zadań i dzielenie się nimi ze współpracownikami.

FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
dual SIM

Automatyczne rozpoznawanie i wsadowe przekształcanie plików
Funkcja HotFolder

Automatyczne przetwarzanie dokumentów przychodzących: dzięki funkcji HotFolder, ABBYY FineReader Corporate Edition może monitorować określony folder lokalny, sieciowy lub na serwerze FTP, ew. skrzynkę pocztową, a następnie automatycznie przetwarzać wszelkie trafiające tam pliki. Funkcja HotFolder powoduje, że proces przekształcania dokumentów jest bardziej elastyczny i przebiega wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba: bezobsługowe przekształcanie zgromadzonych lub przychodzących dokumentów można zaplanować na konkretną godzinę, uruchomić je lub zatrzymać.

Można też zarządzać równocześnie kilkoma zadaniami przekształcania plików z folderu funkcji HotFolder. Funkcja bezobsługowego przetwarzania HotFolder oferuje ponadto możliwość integracji systemu FineReader z używanymi w biurze sieciowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi. Wystarczy zeskanować potrzebny dokument przy użyciu takiego urządzenia, a FineReader Corporate automatycznie go przekształci. Wreszcie, dzięki obsłudze skanerów z podajnikiem ADF, funkcja HotFolder umożliwia wydajne przekształcanie całych partii dokumentów papierowych.

FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
bezpieczeństwo ochrona

Zaawansowane przekształcanie i ochrona plików PDF
Mechanizm kompresji MRC

ABBYY FineReader z łatwością przekształca zeskanowane obrazy i pliki PDF do postaci przeszukiwalnych plików PDF i plików PDF/A, gotowych do zarchiwizowania i późniejszego użytku. Wydajny mechanizm kompresji MRC pozwala ograniczyć przestrzeń dyskową potrzebną do zarchiwizowania dokumentów w formacie PDF. Dzięki zastosowaniu ochrony hasłem FineReader gwarantuje bezpieczeństwo wynikowych plików PDF. Inne narzędzie pozwala wyredagować poufne i wrażliwe informacje na przestrzeni całego dokumentu.

FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
łatwa obsługa

Obsługa większej liczby języków, niż w jakimkolwiek innym programie OCR
Rozpoznaje i przekształca dokumenty napisane w różnych językach

Docieraj na nowe rynki! ABBYY FineReader 12 rozpoznaje i przekształca dokumenty zawierające dowolną kombinację 190 języków, znacznie sprawniej rozpoznając znaki języków azjatyckich, arabskiego i hebrajskiego.

FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
internet

Ekonomiczne licencjonowanie
Współdzielenie licencji wśród użytkowników w sieci lokalnej

Zakup licencji jednoczesnej na program ABBYY FineReader 12 Corporate pozwala zainstalować go na wymaganej liczbie stanowisk, a następnie współdzielić go wśród wszystkich użytkowników w sieci lokalnej.

Liczbę równocześnie pracujących użytkowników można monitorować za pomocą narzędzia o nazwie Menedżer licencji. Menedżer licencji służy do przypisywania, dodawania i usuwania licencji, a także do monitorowania ich wykorzystania. Licencje jednoczesne umożliwiają obsługę serwerów terminali.

FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
informacja

Szeroka gama obsługiwanych formatów
Wysyłanie wyników pracy do różnych aplikacji

ABBYY FineReader 12 zapewnia obsługę szerokiej gamy formatów odczytu oraz zapisu obrazów i dokumentów (m.in. DOCX, XLSX, ODT, PPT itd.). Wyniki przetwarzania mogą być również wysyłane wprost do aplikacji, takich jak Microsoft® Word, Excel®, PowerPoint®, Apache OpenOffice® Writer oraz Adobe® Acrobat/Reader.

FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
chmura danych

Wysyłanie i pobieranie plików z chmury
Google Drive, Dropbox, SkyDrive itp.

Dokumenty do przekształcenia mogą być pobierane wprost z folderu w preferowanej usłudze przechowywania danych w chmurze, np. Google Drive™, Dropbox™, Microsoft SkyDrive® lub SharePoint® Online.

Jeśli zachodzi potrzeba archiwizacji lub udostępniania współpracownikom plików wynikowych, można również zapisywać je w wybranej usłudze.

FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX

 

Specyfikacja

Rodzaj programu
Oprogramowanie OCR
Wersja językowa
Polska
Wersja produktu
Wersja fizyczna
Zastosowanie
Firma
Liczba użytkowników
1
Liczba stanowisk
1
Przystosowane do pracy w sieci firmowej
Okres licencji
Dożywotnia
Nośnik
DVD
Platforma
Windows
Wymagania systemowe
Windows 7
Windows 8/8.1
Windows Vista
Windows XP
Windows Server 2012/2008/2003
Wymagania sprzętowe
Procesor 1,0 GHz lub szybszy
1 GB pamięci RAM
1,5 GB wolnego miejsca na dysku
Napęd DVD
Połączenie z Internetem
Kod producenta
4820076590702
Kod x-kom
102564

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Program użytkowy ABBYY FineReader 12 Corporate Edition OCR BOX
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
 • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
 • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
 • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
 • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł