Drukuj opis Creative 2.1 T3300Drukuj
Creative 2.1 T3300 - 119863 - zdjęcie
Creative 2.1 T3300 - 119863 - zdjęcie 1
Creative 2.1 T3300 - 119863 - zdjęcie 2
Creative 2.1 T3300 - 119863 - zdjęcie 3
Creative 2.1 T3300 - 119863 - zdjęcie 1
Creative 2.1 T3300 - 119863 - zdjęcie 2
Creative 2.1 T3300 - 119863 - zdjęcie 3

Creative 2.1 T3300

od: Creativekod producenta: 51MF0415AA000kod x-kom: 119863
  • Głośniki:2.1
  • Moc głośników:11 W
  • Moc subwoofera:16 W
  • Dodatkowe informacje:Sterowanie wbudowane w głośnik, Przewodowy pilot sterowania
specyfikacja Creative 2.1 T3300
Przewiń do pełnej specyfikacji
159,00 zł
1
głośniki stereo

Wspaniała jakość dźwięku
Głębokie basy i czyste soprany

Innowacyjny produkt Creative Inspire T3300 jest najlepszy w swojej klasie - zapewnia najgłośniejszy dźwięk sposród wszystkich produktów linii Inspire oraz niezwykłą jakość basów. Ten system glosników zawiera największy w swojej klasie subwoofer o szerokim pasmie niskich tonów z możliwością regulacji basów! Zintegrowany przewodowy pilot oferuje możliwość wygodnego włączenia zasilania i regulacji głośności.

Creative 2.1 T3300 51MF0415AA000
technologia

Technologie poprawiające jakość dźwięku
To już nie są zwykłe głośniki

Ulepszyliśmy także jakość dźwięku emitowanego przez głośniki satelitarne poprzez wprowadzenie technologii Creative DSE (Dual Slot Enclosure), dzięki której podłączony przewód ściśle przylega do portu, tworząc z obudową zwartą konstrukcję. Technologia Creative IFP (Image Focusing Plate), wykorzystująca plytkę skupiającą, poprawia kierunkowość i obrazowanie dźwięku oraz zapewnia głośniejszy, bardziej skupiony dźwięk i wyraźniejsze średnie basy przy jednoczesnym zachowaniu dokładności tonalnej.

Głośniki komputerowe Creative 2.1 T3300

Specyfikacja

Rodzaj zestawu
2.1
Moc głośników (RMS)
11 W
Moc subwoofera (RMS)
16 W
Rodzaje wyjść / wejść
Wejście liniowe Audio - 1 szt.
Dodatkowe informacje
Sterowanie wbudowane w głośnik
Przewodowy pilot sterowania
Szerokość głośnika
86 mm
Wysokość głośnika
177 mm
Głębokość głośnika
93 mm
Szerokość subwoofera
160 mm
Wysokość subwoofera
214 mm
Głębokość subwoofera
243 mm
Waga
2,6 kg
Kolor
Czarny
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja sprzedawcy)
Kod producenta
51MF0415AA000
Kod x-kom
119863

Opinie

4,9/6
★★★★✭☆
★★★★✭☆
(17 opinii)
6
8
5
4
4
3
3
1
2
0
1
1
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (17)

o Creative 2.1 T3300
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 17 z 17 opinii
loleklolek
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Bezkonkurencyjne głośniki w tej cenie. Generują czysty dźwięk i mocne basy, subwoofer nie charczy, nie słychać żadnych szumów. Do codziennego użytku i na małą imprezę są idealne. Jakość wykonania bez zastrzeżeń, dobrze się prezentują!

Czy ta opinia była pomocna?10
AdiAdi
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Szukałem głośników z dobrymi parametrami w przyzwoitej cenie i znalazłem to czego szukałem. Brzmią bardzo dobrze, basy nie dudnią. Designe i wykonanie na najwyższym poziomie. Jestem tak zadowolony, że planuje zakup drugich do salonu. Polecam do słuchania muzyki (szczególnie klasycznej) i oglądania filmów.

mirasmiras
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Bardzo dobry zestaw z niższej półki cenowej. Całość wykonana porządnie, obudowa głosników jest idealnie spasowana, nie zauwazylem zadnych niedoskonalosci. W miare kompaktowe, całkiem przyzwoity subwoofer. Jakość dźwięku nie budzi zastrzeżeń, czysty,niezłe basy, dobry efekt surround. Do domowego uzytku zdecydowanie wystarczające. Polecam

MarcinMarcin
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Polecam. Jakość dźwięku bardzo dobra. Wcześniej używałem głośników logitecha 5.1.

docdoc
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Bardzo fajnie się prezentują, ale mają za krótki kabel i ciężko ułożyć tak jak chciałem, ale ze względu na jakość dźwięku jestem w stanie wybaczyć. Dźwięk jest czysty i wyraźny, bas mógłby być odrobinę mocniejszy, cały panel sterowania umieszczony jest z tyłu subwoofera, co na plus, bynajmniej sprzęt zachowuje dobry, estetyczny wygląd.

QuixelQuixel
★★★★★★
Ponad rok temu

Dobre brzmienie jak na zestaw 2.1 za taką cenę i do tego bass dobrze daje polecam do grania, oglądania filmów, i słuchania muzyki a tak że do denerwowania sąsiadów z dołu którzy zakłócają ciszę nocną i nie dadzą normalnie człowiekowi pospać polecam w takim wypadku odpalić na full wraz z basem o godz 6 rano :)

Czy ta opinia była pomocna?12
xxxxxx
★★★★★★
Ponad rok temu

Jak to creative, świetne w danym przedziale cenowym. Basu nie brakuje, ale reszta na tym nie cierpi.

ŁukaszŁukasz
★★★★★★
2 tygodnie temu

Bardzo fajny zestaw jak za taką cenę. Dla mniej wymagających uzytkowników super

Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł