Drukuj opis WD My Cloud EX2 Ultra 0TBDrukuj
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie 1
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie 2
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie 3
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie 4
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie 5
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie 1
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie 2
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie 3
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie 4
WD My Cloud EX2 Ultra 0TB - 293303 - zdjęcie 5
Drukuj opis WD My Cloud EX2 Ultra 0TBDrukuj

WD My Cloud EX2 Ultra 0TB

od: WDkod producenta: WDBVBZ0000NCH-EESNkod x-kom: 293303
  • Rodzaj:Bez dołączonego dysku
  • Kieszenie:3,5" - 2 szt.
  • System plików:EXT4
  • RAID:0, 1
specyfikacja WD My Cloud EX2 Ultra 0TB
Przewiń do pełnej specyfikacji
669,00 zł
1
Drukuj opis WD My Cloud EX2 Ultra 0TBDrukuj
chmura danych

Wysokowydajny, gotowy do pracy system NAS
Pliki i multimedia w jednym miejscu

Zabezpiecz swoje pliki multimedialne w wydajnym sieciowym magazynie danych (NAS) z bezpiecznym dostępem z dowolnego miejsca. My Cloud EX2 Ultra zapewnia możliwość automatycznego synchronizowania treści na kilku komputerach, łatwego udostępniania plików i folderów oraz korzystania z wielu opcji wykonywania kopii zapasowych - czyli łatwego stworzenia własnego spersonalizowanego systemu.

Nowe podzespoły zapewniają wydajność.
Potężny dwurdzeniowy procesor Marvell ARMADA 385 1,3 GHz zapewnia ultraszybki transfer plików dla wydajnego i bezproblemowego strumieniowego przesyłania plików. Pamięć 1 GB DDR3 zapewnia wielozadaniowość.

Dysk/macierz sieciowa WD My Cloud EX2 Ultra wysokowydajny system NAS pliki multimedia
wydajność

Centralny magazyn danych
Dostęp z każdego miejsca na świecie.

Przechowuj swoje zdjęcia, filmy, pliki muzyczne i dokumenty w jednym bezpiecznym miejscu. Za pośrednictwem witryny MyCloud.com lub aplikacji My Cloud masz dostęp do danych z dowolnego miejsca.

Synchronizacja zawartości
Istnieje możliwość automatycznej synchronizacji plików multimedialnych pomiędzy komputerami oraz urządzeniem My Cloud przy użyciu aplikacji WD Sync. Masz pewność, że Twoje treści są zawsze aktualne i dostępne na wszystkich urządzeniach.

Łatwiejsze udostępnianie
Możesz udostępniać pliki lub foldery znajomym i rodzinie, aby mogli pobierać i ładować treści z/do urządzenia My Cloud. Możesz również udostępnić prywatne łącze do folderu, zapewniając użytkownikom możliwość odczytu i zapisu w celu łatwiejszej współpracy.

Dysk/macierz sieciowa WD My Cloud EX2 Ultra wszystko w jednym miejscu
bezpieczeństwo ochrona

Lepsza ochrona danych
Niestandardowe kopie zapasowe

Za pomocą oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych WD SmartWare użytkownicy komputerów PC mogą wybrać miejsce i czas zapisu swoich danych, natomiast użytkownicy komputerów Mac mają pełny dostęp do Apple Time Machine i spersonalizowanych kopii zapasowych. Można nawet wykonywać automatyczne kopie zapasowe w innym urządzeniu My Cloud NAS lub obsługiwanej usłudze chmury.

Szyfrowanie woluminów
W połączeniu z 256-bitowym szyfrowaniem AES można bezpiecznie przechowywać pliki z całej sieci. Bez względu na rodzaj komputera (PC lub Mac) Twoje dane są chronione.

Różnorodne opcje RAID
My Cloud EX2 Ultra korzysta z kilku konfiguracji RAID, dlatego można wybrać konfigurację, która będzie najlepiej spełniała potrzeby użytkownika. Korzystaj z konfiguracji RAID 0 dla najlepszej wydajności, RAID 1 dla podwójnej ochrony danych, jak również obsługi JBOD i łączenia napędów (spanning) dla konfiguracji niekorzystających z macierzy RAID.

Dysk/macierz sieciowa WD My Cloud EX2 Ultra ochrona danych kopie zapasowe
odczyt zapis

Strumieniowe przesyłanie multimediów Plex
Łatwe w instalacji, proste w zarządzaniu.

Przy użyciu aplikacji Plex Media Server Twoje treści HD zostaną uporządkowane i przygotowane do strumieniowego przesyłania. Multimedia są dostępne na komputerze PC, urządzeniach mobilnych, konsolach do gier lub innych certyfikowanych odtwarzaczach multimedialnych.

Wnękowa konstrukcja zapewnia łatwą instalację bez konieczności używania narzędzi. My Cloud EX2 Ultra zawiera intuicyjny interfejs administracyjny umożliwiający łatwe tworzenie kont użytkowników, dostosowanie funkcji i monitorowanie pamięci. Dostęp zdalny przez witrynę MyCloud.com lub aplikację mobilną My Cloud zapewnia możliwość korzystania z multimediów i zarządzania użytkownikami z dowolnego urządzenia.

Dysk/macierz sieciowa WD My Cloud EX2 Ultra strumieniowe przesyłanie multimediów plex
ustawienia

Obsługa aplikacji zewnętrznych
System operacyjny My Cloud OS 3.

My Cloud EX2 Ultra obsługuje wiele popularnych aplikacji zewnętrznych zapewniających personalizację użytkowania. Możesz korzystać z aplikacji takich jak Plex, Milestone Arcus Surveillance, Dropbox, WordPress i wielu innych w celu dostosowania magazynu NAS do swoich potrzeb.

System operacyjny WD My Cloud OS 3 zawiera wiele narzędzi i aplikacji zapewniających pełną kontrolę nad ważnymi plikami multimedialnymi. Tworzenie niestandardowego folderu w celu udostępniania ulubionych treści rodzinie i znajomym Automatyczna synchronizacja danych pomiędzy wszystkimi komputerami zapewnia ciągłą aktualność danych. Łatwy transfer danych pomiędzy magazynem NAS i obsługiwanymi usługami chmurowymi np. Dropbox, OneDrive lub Google Drive.Dysk/macierz sieciowa WD My Cloud EX2 Ultra system operacyjny my cloud os 3

software

Milestone Arcus
Oprogramowanie do monitoringu

To wszechstronne oprogramowanie jest przeznaczone do ochrony wszystkiego, co ważne w domu lub firmie. Prosta konfiguracja, intuicyjny interfejs administracyjny oraz duży zakres funkcji czynią z połączenia MyCloud i Milestone Arcus najlepsze rozwiązanie dla systemu monitoringu działającego w systemie 24-godzinnym.

Zgodność z większością kamer i darmowe licencje dla kamer*. Oprogramowanie Milestone Arcus jest zgodne z tysiącami kamer wiodących w branży producentów. Po instalacji w magazynie NAS My Cloud otrzymasz licencje dla kamer dostępne w oprogramowaniu. Przez ograniczony okres czasu możesz uzyskać dodatkowe licencje za darmo w aplikacji Milestone Arcus.

*Specjalna oferta ważna do 31 grudnia 2016.Dysk/macierz sieciowa WD My Cloud EX4100 oszczędzanie energii milestone arcus

Specyfikacja

Rodzaj
Bez dołączonego dysku
Maksymalna obsługiwana pojemność
12 TB
Kieszenie na dyski
3,5" - 2 szt. (Hot swap)
RAID
0
1
Rodzaje wyjść / wejść
USB 3.0 - 2 szt.
RJ-45 10/100/1000 (LAN) - 1 szt.
DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.
Procesor
Marvell Armada 385 88F6820 (2 rdzenie, 1.3 GHz)
Pamięć RAM
1 GB (DDR3)
Protokoły sieciowe
AFP
Apple Bonjour® i Windows Rally™
Dynamiczny DNS (DDNS)
HTTP
HTTPS
iSCSI
Klient DHCP lub statyczny adres IP
Klient NTP
NTP
Obsługa ramek typu jumbo
Przekierowywanie portów UPnP
Serwer DLNA
Serwer FTP
Serwer iTunes
Serwer WWW
SNMP
SSH
VLAN (802.1Q)
Wake-On-LAN
System plików dla dysków zewnętrznych
FAT/FAT32
NTFS
HFS+J
EXT2
EXT3
EXT4
System plików
EXT4
Dodatkowe informacje
Dostęp przez sieć Web
Obsługa przechowywania kopii zapasowych w chmurze
Szyfrowanie woluminów
Zabezpieczenie Kensington lock
Wysokość
171,45 mm
Szerokość
99 mm
Głębokość
154,94 mm
Waga
0,8 kg
Dołączone akcesoria
Zasilacz
Kabel sieciowy - 1 szt.
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
WDBVBZ0000NCH-EESN
Kod x-kom
293303

Opinie

4,8/6
★★★★✭☆
★★★★✭☆
(8 opinii)
6
5
5
1
4
0
3
0
2
1
1
1
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (8)

o WD My Cloud EX2 Ultra 0TB
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 8 z 8 opinii
RobertsRoberts
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Zakup My Cloud był rewelacyjnym pomysłem, rozwiązał moje problemy z dostępem do danych z każdego miejsca. Synchronizacja z komputerem bezproblemowa, transfer błyskawicznie szybki, zabezpieczenia bardzo dobre, więc nie obawiam się o "wycieki" Nie daje żadnych powodów do narzekań, zakup zdecydowanie warty tej ceny.

Czy ta opinia była pomocna?514
MaurycyMaurycy
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Dokładnie tak, dysk rewelacja, na żywo wyglada naprawdę super. Wydajnosć również jest powalajaca, jak dla mnie najlepszy! Polecam:)

Czy ta opinia była pomocna?410
ramzejramzej
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Dostęp do danych z każdego miejsca i bezpieczne pliki - tego potrzebowałem. Świetne urządzenie, prosta konfiguracja, dużo funkcji, dla mnie wygrywa.

Czy ta opinia była pomocna?511
MajkelMajkel
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Spoko, chumra bez ograniczeń, kupowania pakietów - można w prosty sposób dzielić się plikami. Jestem zadowolony.

Czy ta opinia była pomocna?26
Dariusz Dariusz
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

NAS ma dobry system chłodzenia, otwory wentylacyjne, wentylator więc nie ma wcale wysokich temperatur, a oprócz tego cicho pracuje. Spoza cech zewnętrznych, WD My Cloud EX2 Ultra obsługuje chmurę, aplikacje mobilne na Androida, ułatwiają przesłanie mi danych z telefonu, ogólnie wszelka konfiguracja nie stwarza problemów, jest ona bardzo prosta, a efektem jego pracy jest niski pobór energii, zatem funkcjonalne i opłacalne urządzenie.

Czy ta opinia była pomocna?39
IngaInga
★★★★★☆
Ponad dwa lata temu

Bardzo fajnie skonstruowany. Niepozorny z wyglądu jednak ma duże zastosowanie. Wykorzystuje go głównie w celach służbowych z racji tego, że posiadam wiele danych a My Cloud jest do tego doskonale przystosowany. Całkowicie spełnia moje oczekiwania.

Czy ta opinia była pomocna?610
qazqaz
★★☆☆☆☆
Ponad dwa lata temu

urządzenie tańsze od konkurencji mniej więcej o 40% i o tyle jest gorsze od nas-ów np. Synology z którym też mam do czynienia,zastanawia mnie dlaczego dałem się wpuścić w taki kanał, 1.pobór prądu jest nie do zaakceptowania na dłuższą metę 2.transfery podawane przez producenta należy podzielić przez 2 3.temperatury jakie towarzyszą dyskom to 55 st. C,czyli b. gorąco 4. no i na koniec to co powoduje że ręce opadają:OPROGRAMOWANIE jest żartem w tym cudzie 1 gw. za cenę

Czy ta opinia była pomocna?349
AdamAdam
★☆☆☆☆☆
Ponad dwa lata temu

Hahahaha, dodaj do koszyka.... Kiedy w Szczecinie to dzieło jest nieosiągalne, jak to następny z "dostępnych", "wirtualnych" towarów, oferowanych przez firmę x-kom.....Wiem, że ten komentarz się nie ukarze, bo wasz moderator negatywnych komentarzy nie zamierza zamieszczać. Później się chwalicie, że macie ponad 99 % komentarzy "pozytywnych".

Czy ta opinia była pomocna?7114
x-kom
x-komOdpowiedź do Adam

Adamie każdy z produktów dostępnych na stronie po zamówieniu możesz odebrać w wybranym przez Ciebie salonie. Standardowy czas dostawy do jeden dzień roboczy. Nie unikamy negatywnych komentarzy i zamieszczamy różne opinie na naszej stronie :)

Czy ta opinia była pomocna?627
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł