Cena: 699,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

 1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
 2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
 3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
 4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Opis produktu

dysk zewnętrzny

Dysk sieciowy QNAP TS-228
Najlepsze rozwiąznie do gromadzenia i udostępniania danych dla firm oraz użytkowników indywidualnych

TS-228 to lekki, łatwy w obsłudze i pełny przydatnych funkcji sieciowy magazyn do przechowywania kopii zapasowych, synchronizacji, zdalnego uzyskiwania dostępu do plików i domowej rozrywki. Jest to energooszczędne i niedrogie urządzenie idealne dla użytkowników domowych, którzy dzięki niemu mogą stworzyć chmurę prywatną, mieć stały dostęp do plików i pełną kontrolę nad nimi. Zobacz, dlaczego TS-228 ułatwia cyfrowe życie.

 • Organizowanie zawartości i kopii zapasowych w jednym centralnym miejscu
 • Synchronizacja plików między komputerami stacjonarnymi, tabletami i urządzeniami mobilnymi
 • Gromadzenie, wyświetlanie, odtwarzanie i udostępnianie dużej kolekcji zdjęć, muzyki oraz wideo
 • Transmisja strumieniowa biblioteki multimediów za pośrednictwem DLNA do innych urządzeń i telewizora
 • Uzyskiwanie dostępu do wszystkich plików i zarządzanie nimi przy użyciu tabletów i smartfonów
 • App Center z setkami aplikacji do instalowania na żądanie i rozszerzenia zakresu zastosowań
TS-228
wydajność

Wysoka wydajność
Dwurdzeniowy procesor ARM v7

Urządzenie TS-228 wyposażono w dwurdzeniowy procesor ARM® v7 1,1 GHz z 1 GB pamięci RAM DDR3 o średniej szybkości odczytu wynoszącej 110 MB/s i zapisu na poziomie 87 MB/s, co umożliwia płynną transmisję danych, jednoczesny dostęp wielu użytkowników i sprawia, że idealnie nadaje się ono do zastosowań domowych. Wysoko wydajny i funkcjonalny model TS-228 doskonale sprawdzi się jako centrum multimedialne, ponieważ można pobierać pliki lub tworzyć ich kopie zapasowe bez wpływu na wydajność urządzenia TS-228.

TS-228
łatwa obsługa

QTS
Prostota i wydajność

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika systemu QTS, operacje systemowe w modelu TS-228 przebiegają płynnie i wygodnie. Inteligentny pulpit systemu pozwala użytkownikowi szybko odszukać potrzebne funkcje, tworzyć na pulpicie skróty lub grupy skrótów, monitorować w czasie rzeczywistym ważne informacje o systemie oraz otwierać wiele okien aplikacji w celu jednoczesnego wykonywania wielu zadań, co w sumie zwiększa wydajność operacyjną systemu.

TS-228
bezpieczeństwo ochrona

Bezpieczeństwo danych
Dopracowane rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych

QNAP NetBak Replicator umożliwia tworzenie kopii zapasowych w czasie rzeczywistym i według harmonogramu w systemie Windows®. W ten sposób można na przykład archiwizować pocztę z programu Outlook. Obsługiwany jest również program Apple Time Machine®, dzięki czemu użytkownicy systemu Mac® OS X zyskują rozwiązanie do bezproblemowego tworzenia kopii zapasowych danych na serwerze TS-228. Obsługiwanych jest też wiele programów innych producentów do tworzenia kopii zapasowych, takich jak Acronis® True Image i FarStone® TotalRecovery Pro.

Gniazdo USB 3.0 na przednim panelu serwera TS-228 umożliwia kopiowanie danych za jednym dotknięciem. W ten sposób można błyskawicznie utworzyć kopię zapasową danych z dysków zewnętrznych na serwerze TS-228 lub kopię zapasową zawartości z serwera TS-228 na dyskach zewnętrznych. Oprócz tego z urządzeniem dostarczane są również rozwiązania do przywracania po awarii, w tym RTRR, rsync i do obsługi kopii zapasowych w chmurze.

TS-228
chmura danych

Łatwe budowanie osobistej chmury
Zarządzanie plikami przez Internet

W przeciwieństwie do usług chmury publicznej, które wiążą się z ograniczeniami miejsca w pamięci i potencjalnymi problemami z bezpieczeństwem danych, serwer TS-228 umożliwia budowę bezpiecznej i obszernej chmury prywatnej. Usługa myQNAPcloud umożliwia zdalny dostęp do plików przechowywanych na serwerze TS-228 i obsługuje automatyczne przekierowanie portów na potrzeby routerów UPnP, usługi My DDNS oraz CloudLink. Dzięki temu można łatwo uzyskiwać dostęp do plików, udostępniać multimedia i sprawdzać status systemu z dowolnego miejsca.

TS-228
obracany

Archiwizowanie pamiątkowych zdjęć
Udostępnianie migawek z własnego życia

Serwer TS-228 jest jak sejf, w którym możesz przechowywać kopie zapasowe ulubionych zdjęć. Photo Station upraszcza udostępnianie zdjęć. Użytkownik może też stosować własne zasady kontroli dostępu. Wystarczy przesłać zdjęcia na serwer TS-228, aby tworzyć i porządkować albumy zdjęć za pośrednictwem przeglądarki internetowej i udostępniać je rodzinie oraz znajomym w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook®, Google+™, Twitter® i Pinterest®.

Przy użyciu aplikacji mobilnych Qfile i Qphoto (do systemów iOS® i Android™) można również błyskawicznie przekazywać nowe zdjęcia z własnego urządzenia mobilnego do serwera TS-228.

TS-228
nutka muzyka

Budowa domowej biblioteki muzycznej
Słuchaj muzyki gdziekolwiek jesteś

Music Station umożliwia dzielenie nagrań muzycznych na kategorie i wyświetla okładki albumów, ułatwiając porządkowanie osobistych list odtwarzania. Za pośrednictwem odtwarzacza internetowego Music Station można po kilku kliknięciach słuchać muzyki w dowolnym czasie i miejscu. Przy użyciu Music Station można też słuchać tysięcy internetowych programów radiowych z całego świata.

 • Słuchaj swoich ulubionych utworów przesyłanych strumieniowo z serwera iTunes albo odtwarzaj muzykę za pośrednictwem przeglądarek internetowych zainstalowanych na komputerze.
 • Przesyłaj muzykę strumieniowo z systemów muzycznych obsługujących protokół DLNA, aby cieszyć się jej wysoką jakością.
 • Słuchaj muzyki na urządzeniach mobilnych przy użyciu aplikacji Qmusic.
TS-228
odczyt zapis

Strumieniowanie multimediów
DLNA, AirPlay i Plex

Wysokiej jakości wideo HD przechowywane na serwerze TS-228 można oglądać przy użyciu urządzeń zgodnych ze standardem DLNA, takich jak telewizory inteligentne, konsole Sony® PS4™, Microsoft® Xbox 360® oraz odtwarzacze multimedialne. Oprócz tego aplikacja Qfile w urządzeniu z systemem iOS® umożliwia przeglądanie wideo i zdjęć na ekranie telewizora. To proste rozwiązanie do domowej rozrywki.

TS-228
dzień i noc

Kompleksowy monitoring
Ochrona 24/7

Surveillance Station pomaga stworzyć profesjonalne centrum monitoringu służące do ochrony domu i majątku. Ma łatwy w obsłudze interfejs, obsługuje monitorowanie w czasie rzeczywistym, nagrywanie wideo i dźwięku, odtwarzanie z zastosowaniem wielu różnych ustawień, które można dostosowywać, ponad 3000 modeli kamer IP, a także możliwość dokupowania licencji na kanały kamer.

Na urządzeniach z systemem iOS® lub Android™ można też zainstalować aplikację Vmobile do zarządzania monitoringiem z kamer w dowolnym miejscu i chwili, aby chronić środowisko domowe. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Vcam można zmienić urządzenie w kamerę sieciową i bezpośrednio nagrywać wideo na serwerze TS-228. Serwer TS-228 oferuje 2 bezpłatne kanały kamer IP. Liczbę kanałów można zwiększyć do 8, dokupując dodatkowe licencje.

TS-228
software

Instalowanie aplikacji na żądanie
Rozszerzanie funkcjonalności NAS

Serwer TS-228 ma wbudowaną funkcję App Center, która udostępnia różne aplikacje firmy QNAP i twórców zewnętrznych do instalacji na żądanie. Są to m.in. narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji, biznesu, zarządzania treścią, komunikacji, pobierania, rozrywki i wielu innych zastosowań. Jest to także centralne miejsce do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami i ich aktualizacji, które zapewnia możliwość niemal nieograniczonego rozszerzani funkcjonalności serwera TS-228.

TS-228

 


Specyfikacja

Rodzaj Bez dołączonego dysku
Maksymalna obsługiwana pojemność 20 TB
Kieszenie na dyski 3,5" - 2 szt.
RAID 0
1
Basic
Single Disk
Rodzaje wyjść / wejść USB 3.0 - 1 szt.
USB 2.0 - 1 szt.
RJ-45 10/100/1000 (LAN) - 1 szt.
DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.
Procesor ARM v7 (2 rdzenie, 1.1 GHz)
Pamięć RAM 1 GB (DDR3)
Protokoły sieciowe AFP
HTTP
Klient protokołu BitTorrent
Klient VPN
Serwer CIFS/SMB
Serwer DLNA
Serwer FTP
Serwer NFS
Serwer VPN
Serwer WWW
Dodatkowe informacje Dostęp przez sieć Web
Obsługa przechowywania kopii zapasowych w chmurze
Wysokość 188 mm
Szerokość 90 mm
Głębokość 125 mm
Waga 0,7 kg
Dołączone akcesoria Zasilacz
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

Opinie

Średnia ocena 5,20 (5 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
80,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
20,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Plusy: wysoka jakość wykonania, ogromne możliwości qts (system spolszczony więc prosty do ogarnięcia), łatwa konfiguracja, możliwości sterowania z urządzeń mobilnych w tym ze smartfona i to wszystko kosztem niskiego zużycia energii. Najlepsza i najbezpieczniejsza opcja na przechowywanie danych. Minusy: brak

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Niezastąpiona baza do przechowywania danych. TS-228 szybki, cichy i bezawaryjny. Warto

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Dysk super, jako serwer domowy sprawdza się świetnie, w końcu nie mam problemów z przechowywaniem plików i serwerem DLNA

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Jeśli mam być szczery: konfiguracja jest okrutna, a jeśli już coś zadziała, to lepiej tego nie ruszać. Aktualizacja oprogramowania? OK, ale licz się z tym, że możesz stracić konfigurację usług typu Transmission czy JDownloader o serwerze PLEX nie wspominając. Sam sprzęt nie jest zły, ale oprogramowanie jest okrutne. Mamy dostęp do praktycznie wszystkich rzeczy z poziomu SSH jednak po restarcie i tak tracimy wszystkie zmiany w katalogach systemowych. Szczerze odradzam zakup tego rozwiązania.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Trochę mniej wydajny niż starsi bracia np. ts-231P (i inne mocniejsze wersje) ale sobie radzi. Jak na razie w warunkach domowych sprawuje się idealnie. Plusy DLNA oraz klient torrenta. W moim przypadku transmission. Prywatna chmura bez zastrzeżeń. To samo serwer kopii. SSL + DDNS (Qnapowy) rewelka. Po co komu w domu stały adres IP ;) Jak na te pieniądze fajna i stabilna zabawka. Jeszcze raz wspomnę, że jest to najsłabsza wersja Qnapa więc i tak jest super.