Drukuj opis TomTom Go 500 Refurb 5" Europa DożywotniaDrukuj
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 1
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 2
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 3
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 1
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 2
TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia - 307393 - zdjęcie 3
Drukuj opis TomTom Go 500 Refurb 5" Europa DożywotniaDrukuj

TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia

od: TomTomkod x-kom: 307393
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia
Przewiń do pełnej specyfikacji
499,00 zł
Drukuj opis TomTom Go 500 Refurb 5" Europa DożywotniaDrukuj

skorzystaj z promocyjnego leasingu
GPS

Nawigacja TomTom Go 500 Refurb Edition
Zapanuj nad przebiegiem podróży

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Tomtom Go 500 Refurb Edition zaprojektowano zupełnie od nowa w sposób, który zapewni Ci panowanie nad przebiegiem jazdy. Dokładnie wiedząc, co dzieje się wokół Ciebie i co czeka Cię na trasie, możesz jako kierowca podejmować optymalne decyzje. Korzystaj z komfortu, jaki zapewnia nowy świat nawigacji.

Nawigacja TomTom Go 500 Refurb Edition
ekran smartfonu

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
Większy ekran - większe mapy

Nawigacja TomTom GO 500 Refurb Edition wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy 16:9 o przekątnej 5” i rozdzielczości 480x272 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

W pełni interaktywny wyświetlacz

Możesz mieć cały świat w zasięgu ręki. Proste wyszukiwanie i odkrywanie miejsc na mapie poprzez przybliżanie i oddalanie obrazu opuszkami palców. Dotknięcie mapy powoduje błyskawiczne wyznaczenie trasy do miejsca docelowego.

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
mapa

Mapa TomTom Europa
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom GO 500 Refurb Edition posiada fabrycznie zainstalowaną mapę Europy - swoim zasięgiem obejmuje w sumie 46 państw.

Szczegółowe pokrycie:

Andora, Austria, Belgia, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Węgry, Malta, Monako, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Irlandia, Islandia, Holandia, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Wyspy Kanaryjskie, Watykan.

Częściowe pokrycie:

Albania (70%), Bośnia i Hercegowina (77%), Bułgaria (75%), Republika Macedonii (77%), Rosja (75%), Turcja (92%), Ukraina (45%).

Połączenia drogowe:

Białoruś, Mołdawia

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy TomTom Europa zainstalowanej na urządzeniu. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Mapa TomTom Europa
Aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.
Najnowsza wersja mapy to także aktualna baza fotoradarów, która pozwoli Ci uniknąć mandatów.

Instaluj i aktualizuj mapy obszarów z całego świata, nie ponosząc dodatkowych kosztów, przez cały okres użytkowania urządzenia*.

* Dożywotnie mapy świata: możliwość pobierania co roku co najmniej 4 pełnych aktualizacji map fabrycznie zainstalowanych w urządzeniu przez cały okres jego użytkowania. Do pobierania nowych map i aktualizacji potrzebny jest komputer z połączeniem internetowym i konto MyTomTom. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę producenta - firmy TomTom.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
software

System operacyjny TomTom
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Darmowe aktualizacje

Korzystaj z regularnych bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

System operacyjny TomTom
droga

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Z wyprzedzeniem uzyskuj precyzyjne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania. Koniec z nagłymi zmianami pasa ruchu lub przegapionymi skrętami.

Mapy 3D

Możliwość oglądania budynków i punktów orientacyjnych w olśniewającym widoku 3D. Dzięki Mapom 3D zawsze dokładnie wiesz, gdzie się znajdujesz.

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
asystent parkowania

Asystent parkowania
Koniec problemów z parkowaniem

Odwiedzasz obce miasto i nie wiesz, gdzie możesz zaparkować? Asystent parkowania wyświetli Ci listę dostępnych miejsc parkingowych w promieniu 1 km od celu, do którego zmierzasz. Możesz więc zapomnieć o żmudnych poszukiwaniach miejsca parkingowego.

Ponieważ funkcja Asystenta parkowania jest dostępna podczas podróży, możesz zatem skorzystać z najbliższego parkingu podczas planowania trasy lub użyć parkingu na trasie - albo w pobliżu miejsca docelowego, albo w pobliżu aktualnej pozycji.

Asystent parkowania

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Funkcje nawigacji
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
Pamięć wbudowana
8 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Micro USB - 1szt.
Dodatkowe informacje
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wysokość
90 mm
Szerokość
146 mm
Grubość
20 mm
Waga
236 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod x-kom
307393

Opinie

5,3/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(10 opinii)
6
7
5
1
4
1
3
0
2
1
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (10)

o TomTom Go 500 Refurb 5" Europa Dożywotnia
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 10 z 10 opinii
MiklusMiklus
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Ta nawigacja zawsze szybko i sprawnie doprowadza mnie do celu. Jest stabilna, ma duży, czuły ekran i dobrze spełnia swoją funkcję. Duża zaleta to asystent parkowania, czego nie spotkałem wcześniej w innych nawigacjach! Nawigacja szybko łapie sygnał i nie gubi się w trasie, polecam !

Czy ta opinia była pomocna?42
DudzioDudzio
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

TomTom jak zwykle zrobił kawał dobrej roboty. Nawigacji używałem już w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i Chorwacji. Mapy wszędzie były dokładne i aktualne, Asystent parkowania okazał się niezbędny nie tylko podczas długich podróży ale też na co dzień, jeżdżąc po mieście.

Czy ta opinia była pomocna?21
Jan Jan
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Uchwyt, wykonanie, tak jak powinno być. Ekran rozmiarowo dostosowany na mniej "zgrabne ręce", bardzo czuły, sprawnie odpowiada na gesty, sygnał GPS jest stabilny. Jedna z mniej problemowych nawigacji w tej cenie.

Czy ta opinia była pomocna?10
OliwierOliwier
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Dobrze prowadzi, dość precyzyjnie określa czas przejazdu. Dotykowe powiekszanie i oddalanie mapy jest jak najbardziej atutem nawigacji, dzieki czemu z łatwościa moge odnaleźć konkretny punkt. Oprócz tego posiada wiele pomocnych funkcji, ktore naprawde przydaja sie podczas podrozy do nieznanego miasta. Nawigacja TomTom Go 500 Refurb 5 umozliwia również na bieżąco bezpłatne aktualizowanie map. Komunikaty głosowe wypowiadane są tylko w potrzebnych momentach, nawigacja nie męczy niepotrzebnymi informacjami. Z perspektywy czasu moge powiedziec, ze to jedna z lepszych nawigacji, z ktorych korzystałem.

Czy ta opinia była pomocna?15
juras0462juras0462
★★★★★★
3 miesiące temu

Używam nawigacji TomTom od wielu lat i ten produkt jak zawsze jast na najwyzszym poziomie. Gorąco POLECAM !!!

Czy ta opinia była pomocna?10
AndrzejAndrzej
★★★★★★
3 miesiące temu

Bardzo dobre wykonanie. Po raz kolejny firma przyłożyła się do wykonania solidnego produktu . Nawigacja prowadzi bardzo precyzyjnie, dodatkowo pokazuje ograniczenia prędkości, nie wyobrażam sobie już jazdy bez niej. Polecam 

Czy ta opinia była pomocna?00
TomekTomek
★★★★★★
3 miesiące temu

To moja druga nawigacja firmy TomTom i powiem szczerze ze ponownie sie nie rozczarowałem ;) wszystko działa bardzo płynnie i czytelnie, jak dla mnie nawigacja bez zarzutu. Do mojego prywatnego uzytku idealna, polecam

Czy ta opinia była pomocna?00
TadeuszTadeusz
★★★★★☆
3 miesiące temu

Pierwsze wrażenie i sprawdzenie na "starej "mapie ok. Urządzenie ma w tej chwili pięć zaległych aktualizacji. Nie zamierzam aktualizować zanim nie kupię dobrej karty pamięci - mam zamiar na karcie umieścić mapę a na pamięci urządzenia bieżące aktualizacje. Jak mi to wyjdzie zobaczymy.....

Czy ta opinia była pomocna?10
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł