Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Do porównania
TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia - 322049 - zdjęcie
TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia - 322049 - zdjęcie 1
TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia - 322049 - zdjęcie 2
TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia - 322049 - zdjęcie 1
TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia - 322049 - zdjęcie 2
Drukuj
Do porównania

TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia

od: TomTom|kod x-kom: 322049
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:6"
  • Rozdzielczość:800 x 480 px
  • Bluetooth:Brak
specyfikacja TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 799,00 zł
1
Drukuj
podkładka po mysz

Nawigacja TomTom Trucker 6000 LTS
Maksymalnie wykorzystaj czas jazdy

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

TomTom Trucker 6000 LTS to świetna nawigacja z zaawansowanym trybem ciężarowym, który wyznacza trasy dostosowane do rodzaju pojazdu, jego wymiarów, masy, prędkości i rodzaju wiezionego ladunku. Urządzenie biorać pod uwagę wszystkie czynniki, realistycznie określa szacunki czasów przyjazdu.

Funkcja Speak & Go pozwoli Ci na sterowanie urządzeniem za pomocą głosu.

Wbudowana pamięć o pojemności 16 GB zapewni Ci komfort użytkowania i aktualizacji bez potrzeby martwienia się o brak miejsca.

Dzięki uchwytowi Click & Go zyskasz możliwość łatwego wkładania i wyjmowania urządzenia dzięki zastosowaniu wyjątkowego uchwytu magnetycznego.

Nawigacja TomTom Trucker 6000 LTS

podkładka po mysz

Wyraźny ekran o przekątnej 6 cali
Większy ekran - większe mapy

Nawigacja TomTom Trucker 6000 LTS wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy 16:9 o przekątnej 6'' i rozdzielczością 800x480px.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

W pełni interaktywny wyświetlacz

Powiększaj i przesuwaj obraz interaktywnej mapy, aby uzyskać więcej szczegółów, wyszukać interesującą Cię lokalizację i odkryć ciekawe miejsca w okolicy. Proste wyszukiwanie i odkrywanie miejsc na mapie poprzez przybliżanie i oddalanie obrazu opuszkami palców. Dotknięcie mapy powoduje błyskawiczne wyznaczenie trasy do miejsca docelowego.

Wyraźny ekran o przekątnej 6 cali
stabilność i bezpieczeństwo

Mapa TomTom Europa
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Pokrycie mapy dla ciężarówek obejmuje następujących 26 państw:

Andora, Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Islandia, Wielka Brytania.

Nawigacja TomTom Trucker 6000 LTS ponadto posiada fabrycznie zainstalowaną mapę Europy - swoim zasięgiem obejmuje w sumie 46 państw.

Szczegółowe pokrycie:

Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Węgry, Madera, Malta, Monako, Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Irlandia, Islandia, Holandia, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Wyspy Kanaryjskie, Watykan.

Połączenia drogowe / kraj:

Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Republika Macedonii, Mołdawia.

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy TomTom Europa zainstalowanej na urządzeniu. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Mapy TomTom Europa
stabilność i bezpieczeństwo

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Najnowsza wersja mapy to także aktualna baza fotoradarów, która pozwoli Ci uniknąć mandatów.

Dożywotnie mapy dla ciężarówek

Dożywotnie aktualizacje map dla ciężarówek umożliwiają korzystanie z najnowszych map bez ponoszenia dodatkowych kosztów, aby planowanie trasy było bardziej efektywne, a czasy dotarcia do celu jeszcze dokładniejsze. Pobieraj nawet 4 aktualizacje map dla ciężarówek w ciągu roku i unikaj niepotrzebnych niespodzianek na trasie*.

* Dożywotnie mapy: możliwość pobierania co roku co najmniej 4 pełnych aktualizacji map fabrycznie zainstalowanych w urządzeniu przez cały okres jego użytkowania. Do pobierania nowych map i aktualizacji potrzebny jest komputer z połączeniem internetowym i konto MyTomTom. Więcej informacji na stronie producenta - firmy TomTom.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
stabilność i bezpieczeństwo

System operacyjny TomTom
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Korzystaj z regularnych i bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Szybkie wyszukiwanie

Błyskawicznie znajdź dowolny adres lub lokalizację – od lokalnej stacji benzynowej po supermarket – niezależnie od miejsca, do którego jedziesz. Jak tylko zaczniesz wpisywać, wyniki wyszukiwania intuicyjnego wyświetlą pasujące lokalizacje. Przyśpiesz odnajdywanie kolejnych miejsc dzięki funkcji szybkiego wyszukiwania.

System operacyjny TomTom
stabilność i bezpieczeństwo

Tryb ciężarowy
Wyznacza optymalną trasę

Planując trasę dla samochodu ciężarowego trzeba brać pod uwagę jego wymiary, masę i przewożony ładunek. Tryb ciężarowy wytycza optymalną trasę uwzględniając wysokość mijanych wiaduktów i tuneli, czy ograniczenia skrętu.

Wyznaczaj spersonalizowane trasy dostosowane do rodzaju pojazdu, jego wymiarów, masy, prędkości i rodzaju wiezionego ładunku, aby efektywniej wykorzystywać czas jazdy. Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras dla ciężarówek przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży*.

* Dostępność cech ciężarówek zależy od kraju. Nie można zagwarantować, że charakterystyka danej ciężarówki zostanie uwzględniona w przypadku wszystkich sugerowanych tras. Należy zawsze przestrzegać znaków drogowych i obowiązujących przepisów.

Tryb ciężarowy
stabilność i bezpieczeństwo

Opcja nawigacji dla wielu pojazdów
4 w 1

Dzięki funkcji nawigacji dla wielu pojazdów możesz korzystać z urządzenia TomTom Trucker w samochodzie dowolnego typu. Z łatwością zmieniaj profil z ciężarówki na autobus, samochód dostawczy lub samochód osobowy, aby zaplanować trasę z uwzględnieniem właściwego typu nawigacji niezależnie od miejsca, do którego jedziesz*.

* Dostępność cech ciężarówek, autobusów lub samochodów dostawczych zależy od kraju. Nie można zagwarantować, że charakterystyka danego pojazdu zostanie uwzględniona w przypadku wszystkich sugerowanych tras. Należy zawsze przestrzegać znaków drogowych i obowiązujących przepisów.

Opcja nawigacji dla wielu pojazdów
stabilność i bezpieczeństwo

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Asystent pasa ruchu TomTom pozwala łatwiej i bezpieczniej zmieniać pasy ruchu. Pokazuje, jaki pas należy zająć, aby prawidłowo przejechać przez skomplikowane skrzyżowanie lub którym zjazdem zjechać z autostrady. Dzięki temu nie przegapisz skrętu i unikniesz konieczności gwałtownej zmiany pasa ruchu, co mogłoby doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
stabilność i bezpieczeństwo

Karta SIM i pakiet transferu danych
Otrzymuj informacje drogowe oraz ostrzeżenia o fotoradarach

Dokądkolwiek zmierzasz, zapewnij sobie łączność i otrzymuj bieżące informacje drogowe TomTom Traffic oraz ostrzeżenia o fotoradarach bez ponoszenia dodatkowych kosztów obciążających rachunek telefoniczny.

Karta SIM i pakiet transferu danych są dołączone do urządzenia TomTom Trucker, co oznacza, że już nigdy nie musisz się martwić o opłaty roamingowe zarówno w kraju, jak i za granicą.

Karta SIM i pakiet transferu danych
stabilność i bezpieczeństwo

Dożywotnia usługa Fotoradary
Prowadź bez stresu

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Prowadź bez stresu, znając pozycje przenośnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie* przez cały okres użytkowania urządzenia. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach dostępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom HGV pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami*.

* Usługa dostępna w 36 krajach. We Francji usługa Fotoradary oferuje jedynie ostrzeżenia o niebezpiecznych strefach. Pobieraj nawet 4 bezpłatne aktualizacje fotoradarów rocznie. Do pobierania aktualizacji niezbędne są komputer podłączony do Internetu i konto MyTomTom. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta - firmy TomTom.

Dożywotnia usługa Fotoradary
stabilność i bezpieczeństwo

Planowanie podróży w aplikacji MyDrive
Pozwala zaoszczędzić czas podczas jazdy

Spokojnie zaplanuj trasę za pomocą aplikacji MyDrive o każdej porze i gdziekolwiek się znajdujesz, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas jazdy.

Uwzględniaj preferowane postoje i synchronizuj spersonalizowaną trasę z urządzeniem nawigacyjnym dla ciężarówek. Jesteś gotowy do drogi zaraz po wejściu do ciężarówki.

Planowanie podróży w aplikacji MyDrive
stabilność i bezpieczeństwo

Dożywotnia subskrypcja usługi TomTom Traffic
Informacje o ruchu drogowym

Kupując nawigację TomTom Trucker 6000 LTS otrzymujesz dożywotnią subskrypcję usługi Tom Tom Traffic.

Czy masz termin dostawy wyznaczony na piątek na godzinę 17:00? Większość korków można przewidzieć i urządzenie TomTom wie, jak to zrobić – na autostradach i na drogach podrzędnych.

Wyznacz szybszą trasę dzięki niezwykle dokładniej usłudze informacji drogowych TomTom Traffic dostępnej przez cały okres użytkowania urządzenia. Aby zgodnie z planem dojechać na czas.

Więcej szczegółów o usłudze TomTom Traffic znajdziesz na stronie producenta - firmy TomTom.

Dożywotnia subskrypcja usługi TomTom Traffic

 

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Informacje o fotoradarach
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Wyznaczanie trasy
Tryb ciężarowy
Pamięć wbudowana
16 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
6"
Rozdzielczość wyświetlacza
800 x 480 px
Moduł Bluetooth
Brak
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Mini USB - 1szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Usługi TomTom za pośrednictwem wbudowanej karty sim
Wysokość
105 mm
Szerokość
170 mm
Grubość
22 mm
Waga
300 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt Click & Go
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod x-kom
322049

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Nawigacja samochodowa TomTom Trucker 6000 LTS 6" Europa Dożywotnia
☆☆☆☆☆☆