Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Do porównania
PC Vampyr - 379130 - zdjęcie
PC Vampyr - 379130 - zdjęcie 1
PC Vampyr - 379130 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

PC Vampyr

od: PC|kod producenta: 3512899118515 / CDP|kod x-kom: 379130
  • Platforma:PC
  • Wersja:Polska, Angielska
  • PEGI:18+
  • Premiera:2018-06-05
specyfikacja PC Vampyr
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Drukuj
redukcja światła

Vampyr
Najcięższą walkę stoczysz sam ze sobą

Początek XX wieku, serce imperium brytyjskiego. Śmiertelnie groźna hiszpanka zbiera żniwo, a dzielnice Londynu opanowują śmierć, przemoc i strach.

W pogrążonej w chaosie upiornej metropolii nieszczęśnicy zbyt nierozgarnięci, zdesperowani lub skazani na tułaczkę po ulicach padają ofiarą najbardziej nieuchwytnych drapieżców: wampirów.

Z odmętów pandemonium wyłania się umęczony bohater. Wciel się w lekarza, który niedawno stał się wampirem, i staraj się poznać zasady, według których musisz teraz grać. Człowiek intelektu czy bestia z nocnych koszmarów? Najcięższą walkę stoczysz sam ze sobą.

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1080 Ti Waterforce Xtreme
wydajność

Podejmowane decyzje mają znaczenie
Pokieruj losami głównego bohatera

Weź udział w przygodzie przepojonej śmiercią i dramatyzmem, i staraj się okiełznać niezaspokojony głód, który stale każe ci odbierać życie zwykłym śmiertelnikom. Jako gracz zadecydujesz, w jaki sposób ujarzmi on swoje moce poprzez rozbudowane drzewko niszczycielskich umiejętności postaci, dzięki którym wpłyniesz na tok rozgrywki.

Trzymaj się resztek człowieczeństwa, próbując podejmować decyzje, które ostatecznie zaważą na losie twojego bohatera, oraz poszukując odpowiedzi wśród apatycznych niedobitków pandemii hiszpanki.

Wypracuj własny styl walki, korzystając z całej gamy samodzielnie skonstruowanych broni i potężnych umiejętności wampira, by rozprawić się z każdą z napotkanych na swojej drodze bestii.

NVIDIA Pascal
wytrzymałość

Żyw się śmiertelnikami lub broń ich
Bądź wybawcą lub prześladowcą

Poznawaj londyńczyków zamieszkujących ogarnięte niepokojem dzielnice brytyjskiej stolicy. Każdy z nich ma imię, historię oraz powiązania z innymi obywatelami miejscowego mikrokosmosu. Pożywiaj się na śmiertelnikach i obserwuj, w jaki sposób ich śmierć oddziałuje na rzeczywistość i fabułę opowieści.

W żyłach każdego z mieszkańców płynie krew innej jakości, swoim szumem stale wodząca cię na pokuszenie. Broniąc śmiertelników, zyskasz więcej PD, niż zasadzając się na łowców wampirów czyhających w londyńskich zaułkach i na bulwarach. Bądź ich wybawcą lub prześladowcą.

Walcz z ludźmi i potworami

Od łowców wampirów po zdeformowane wynaturzenia… Londyńskie ulice będą zmieniać się w śmiertelną pułapkę wraz ze spadkiem liczby cywilów.

Wielowymiarowe chłodzenie Waterforce
UPS

Ewoluuj
Nasyć swą wampirzą naturę

Ewoluuj w potężnego wampira posiadającego zestaw umiejętności ukierunkowanych na atak, manipulację oraz władanie materią ‒ nasyć swą wampirzą naturę i uśpij tkwiące w tobie człowieczeństwo.

Aorus VR LINK
mechanizm

Twórz elementy ekwipunku
Konstruuj usprawnienia broni oraz amunicję

Twórz elementy ekwipunku, wykorzystując doświadczenie zdobyte w charakterze chirurga polowego. Konstruuj usprawnienia broni oraz amunicję, a także mikstury i przedmioty jednorazowego użytku, które przydadzą ci się podczas walki.

Podświetlenie RGB Fusion
jakość wydruku

Najważniejsze cechy gry
Vampyr

  • Zwiedź przesycony mroczną atmosferą Londyn z początków XX wieku
  • Wciel się w niedawno przeistoczonego bohatera, będącego zarazem wampirem i lekarzem, który musi zabijać i przetrwać wystarczająco długo, by wynaleźć lekarstwo na wampirzą „zarazę”
  • Kieruj swoim losem: wybory moralne przesądzą o tym, jak skończy się twoja historia. Ile jeszcze człowieczeństwa tli się w wampirze, któremu zaczyna doskwierać głód?
  • Rozwijaj swoje wampiryczne moce wraz ze wzrostem doświadczenia
Najważniejsze cechy gry Vampyr

 

Specyfikacja

Platforma
PC
Gatunek
RPG
Przedział wiekowy (PEGI)
18+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Data premiery
2018-06-05
Wersja językowa
Polska (napisy)
Angielska
Nośnik
DVD
Kod producenta
3512899118515 / CDP
Kod x-kom
379130

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Gra na PC PC Vampyr
☆☆☆☆☆☆