Drukuj
Do porównania
MSI B360-A PRO - 422200 - zdjęcie
MSI B360-A PRO - 422200 - zdjęcie 1
MSI B360-A PRO - 422200 - zdjęcie 2
MSI B360-A PRO - 422200 - zdjęcie 3
MSI B360-A PRO - 422200 - zdjęcie 4
MSI B360-A PRO - 422200 - zdjęcie 1
MSI B360-A PRO - 422200 - zdjęcie 2
MSI B360-A PRO - 422200 - zdjęcie 3
MSI B360-A PRO - 422200 - zdjęcie 4
Drukuj
Do porównania

MSI B360-A PRO

od: MSI|kod x-kom: 422200
 • Obsługiwane procesory:Intel Core i7, Intel Core i5, Intel Core i3
 • Format:ATX
 • Gniazdo procesora:Socket 1151
 • Chipset:Intel B360
specyfikacja MSI B360-A PRO
Przewiń do pełnej specyfikacji
419,00 zł
1
Drukuj
płyta główna

MSI B360-A PRO
Połączenie jakości, wydajności oraz rozwiązań biznesowych

Połączenie jakości z najwyższą wydajnością oraz dodatkiem skutecznych rozwiązań biznesowych, na których to elementach można zawsze polegać – to kluczowe aspekty płyt głównych z serii PRO. MSI B360-A PRO została zaprojektowana w celu pełnego wykorzystania możliwości wielordzeniowych procesorów Intel® Coffee Lake 8. i 9. generacji z podstawką LGA 1151. Model ten charakteryzuje się najwyższą, światowej klasy wydajnością niezbędną podczas realizacji profesjonalnych zadań.

Model ten zapewnia profesjonalną jakość dźwięku, oferuje złącze Turbo M.2, obsługę pamięci Intel Optane oraz technologii Core Boost. Płyta ponadto posiada wiele narzędzi umożliwiających nie tylko szybkie dostrojenie systemu, ale również pozwalające łatwo rozwiązywać problemy, które mogą pojawić się podczas dostrajania i overclockingu komputera.

MSI B360-A PRO Połączenie jakości, wydajności oraz rozwiązań biznesowych
odczyt zapis

Obsługa pamięci Intel® Optane™
System Turbo M.2 z technologią NVMe i funkcją X-Boost

Intel® Optane™ to nowy cud techniki przynoszący znaczącą poprawę wydajności w grach zwiększając szybkość pracy napędów i urządzeń pamięci masowej. Technologia ta buforuje dane w celu przyspieszenia pracy urządzeń pamięci masowej i sprawia, że Twój system jest jeszcze szybszy.

Ciesz się możliwością błyskawicznego uruchamiania systemu oraz szalenie szybkim ładowaniem aplikacji i danych. Dzięki interfejsowi M.2 PCI Express Gen3 x4 mogącemu przesyłać dane z szybkością do 32 GB/s, system Turbo M.2 jest ponad 5 razy szyby od typowego połączenia realizowanego za pośrednictwem magistrali SATA III.

Funkcja X-Boost automatycznie wykrywa napędy SSD i optymalizuje ich pracę. Dzięki temu komputer będzie pracował nie tylko bardzo szybko, ale również zmaksymalizowana zostanie wydajność zainstalowanej w nim pamięci masowej.

Wszystkie znajdujące się na płycie złącza M.2 i U.2 obsługują interfejs zgodny z technologią NVMe. Dzięki temu możesz natychmiast załadować swoje ulubione gry i zawsze stawiać się jako pierwszym, na wirtualnym polu bitwy.

MSI B360-A PRO Intel Optane, Turbo M.2, NVMe, X-Boost
wytrzymałość

Jakość i niezawodność
System Steel Armor

Za sprawą rygorystycznych testów jakości przeprowadzanych w najbardziej ekstremalnych warunkach, firma MSI może zagwarantować, że płyta główna, którą otrzymają do swoich rąk użytkownicy, jest niezawodnym profesjonalnym urządzeniem o wyjątkowej, wysokiej jakości.

Złącza MSI PCI Express Steel Armor uzbrojone zostały w większą liczbę punktów lutowniczych łączących je z płytą główną. Dzięki temu fizyczne połączenie gniazd PCI-E z płytą główną jest znacznie bardziej wytrzymałe pod względem mechanicznym, a ponadto chroni to również sygnały przesyłane magistralą PCI Express przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Podwójne zabezpieczenie ESD z podwójną warstwą uziemiającą znajdującą się dookoła otworów montażowych, zapobiega powstawaniu wyładowań elektrostatycznym (ESD), chroniąc tym samym płytę główną przed uszkodzeniami.

 • Japońskie Kondensatory - charakteryzują się niską zastępczą rezystancją szeregową i zwiększoną żywotnością.
 • Tytanowe dławiki - znacznie mniej się nagrzewają i mają o 30% lepszą efektywność energetyczną, co pozwala na większą wydajność podkręcania i zapewnia wyższą stabilność. janpanese cap dark choke.
 • Dławiki Dark Choke - charakteryzują się specjalną konstrukcją rdzenia, która pozwala obniżyć temperaturę ich pracy przy zachowaniu wysokiej wydajności prądowej, lepszej efektywności energetycznej i stabilności.
MSI B360-A PRO Jakość i niezawodność System Steel Armor
nutka muzyka dźwięk

Profesjonalna jakość dźwięku
System Audio Boost

System MSI Audio Boost zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów audio klasy premium. W ten sposób użytkownicy mogą doświadczyć zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć wyjątkowo dynamiczne środowisko dźwiękowe. Wbudowany wzmacniacz pozwala na podłączenie wysokiej jakości urządzeń audio, bez obaw o ich odpowiednie zasilanie.

 • Redukcja trzasków
 • Dedykowany procesor dźwięku High Definition Audio
 • Rozdzielone warstwy audio dla lewego i prawego kanału
 • Wysokiej jakości kondensatory audio nadają dźwiękowi ciepłe brzmienie
 • Odizolowane od reszty podzespołów obwody audio ze świecącą obwódką LED
 • Złącza audio klasy premium pozwalające uzyskać optymalną jakość dźwięku 7.1
MSI B360-A PRO Profesjonalna jakość dźwięku Audio Boost
chłodzenie

Pełna kontrola chłodzenia
W pełni sterowalne złącza wentylatorów

B360-A PRO posiada w pełni sterowalne złącza służące do podłączania wentylatorów. Umożliwiają one zarządzanie szybkością pracy i związaną z nią temperaturą dla wszystkich systemowych wentylatorów, a także dla wszystkich wentylatorów odpowiedzialnych za chłodzenie procesora. W ten sposób zapewniono użytkownikowi pełną kontrolę nad ustawieniami wentylatorów pozwalającymi na chłodną i jednocześnie cichą pracę całego systemu komputerowego.

Zamontowane na płytach MSI złącza wentylatorowe automatycznie wykrywają podłączone do nich wentylatory działające w trybie DC lub PWM. Optymalnie dostrajają ich prędkość obrotową i jednocześnie ograniczają generowany przez nie hałas. Wykorzystanie zjawiska histerezy pozwala płynnie zwiększać prędkość obrotową wentylatorów, dzięki czemu zagwarantowano cichą pracę systemu.

MSI B360-A PRO Pełna kontrola chłodzenia
ustawienia

Nieograniczone możliwości dostrajania
Technologia CORE BOOST

W płycie głównej MSI B360-A PRO zaimplementowano wiele niezwykłych technologii i inteligentnych funkcji, umożliwiające nie tylko szybkie dostrojenie systemu, ale również pozwalające łatwo rozwiązywać problemy, które mogą pojawić się podczas dostrajania i overclockingu komputera.

 • TECHNOLOGIA CORE BOOST
  Pozwala na szybsze i niezakłócone dostarczanie z najwyższą precyzją prądu do procesora. Obsługuje ona nie tylko najbardziej zaawansowane wielordzeniowe procesory, ale także tworzy idealnych warunków dla takich procesorów jak Twój.
 • Funkcja EZ Debug LED
  Popadłeś w kłopoty? Diody LED wskażą Ci źródło problemów tak, abyś dokładnie wiedział, gdzie szukać przyczyn nieprawidłowej pracy komputera. W ten sposób będziesz szybko mógł uruchomić go ponownie.
 • Ochrona przeciwprzepięciowa
  Zapobiega ewentualnym uszkodzeniom procesora i innych krytycznych komponentów, do których mogłoby dojść na skutek zwarcia.
MSI B360-A PRO Technologia CORE BOOST Nieograniczone możliwości dostrajania
karta graficzna

Konstrukcja Multi-GPU do kopania kryptowalut
Wygeneruj własne pieniądze

Płyty główne z serii MSI PRO zostały zoptymalizowane pod kątem wydobywania kryptowalut, takich jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum i innych. Wyposażono je w więcej slotów PCI, dzięki czemu można zainstalować na nich jednocześnie wiele kart graficznych. Zoptymalizowany moduł zasilania oraz specjalne funkcje w BIOS-ie zapewniają solidny system do długodystansowego kopania walut w celu zmaksymalizowania wydajności w wydobywaniu kryptowalut.

MSI B360-A PRO Konstrukcja Multi-GPU do kopania kryptowalut
karta graficzna

Niskie opóźnienia z kartą sieciową firmy Intel®
15-kilowoltowy system zabezpieczający

Zoptymalizowana pod kątem profesjonalnych i multimedialnych zastosowań, najnowsza generacja płyt głównych, wyposażona została w najwyższej jakości rozwiązania sieciowe, które bez problemu, z wyjątkową niezawodnością, są w stanie pracować w trybie 24/7, nawet podczas ciągłego przesyłania dużych ilości danych.
Zintegrowana z płytą główną, wysokiej jakości karta sieciowa Gigabit LAN, została zoptymalizowana pod kątem wyjątkowej wydajności w zastosowaniach profesjonalnych i multimedialnych. Dzięki temu zintegrowana z płytą karta sieciowa jest w stanie zagwarantować bezpieczne, stabilne i szybkie połączenie z siecią.
Płytę główną wyposażono w 15-kilowoltowy system zabezpieczający komputer przed przepięciami z sieci LAN, które to przepięcia mogą pochodzić od wyładowań atmosferycznych lub od ładunków elektrostatycznych.

MSI B360-A PRO Niskie opóźnienia z kartą sieciową firmy Intel®

Specyfikacja

Obsługiwane rodziny procesorów
Intel Core i7
Intel Core i5
Intel Core i3
Gniazdo procesora
Socket 1151 (Intel Core 8 i 9 gen.)
Chipset
Intel B360
Typ obsługiwanej pamięci
DDR4-2666 MHz
DDR4-2400 MHz
DDR4-2133 MHz
Liczba banków pamięci
4 x DIMM
Maksymalna wielkość pamięci RAM
64 GB
Architektura pamięci
Dual-channel
Wewnętrzne złącza
SATA III (6 Gb/s) - 5 szt.
M.2 - 1 szt.
PCIe 3.0 x16 - 2 szt.
PCIe 3.0 x1 - 4 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 1 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
Front Panel Audio
Zewnętrzne złącza
DVI-D - 1 szt.
DisplayPort - 1 szt.
RJ45 (LAN) - 1 szt.
USB Type-C - 1 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt.
USB 3.1 Gen.2 - 1 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
PS/2 klawiatura/mysz - 1 szt.
Audio jack - 6 szt.
Obsługa RAID
Nie obsługuje
Obsługa wielu kart graficznych
AMD CrossFireX
Obsługa układów graficznych w procesorach
Tak
Układ audio
Realtek ALC892
Łączność bezprzewodowa
Nie
Format
ATX
Szerokość
243 mm
Wysokość
304 mm
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod x-kom
422200

Opinie

5,7/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(3 opinie)
6
2
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (3)

o MSI B360-A PRO
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 3 z 3 opinii
KajetanKajetan
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
Rok temu

Produkt warty swojej ceny.

Czy ta opinia była pomocna?43
Typowy użytkownikTypowy użytkownik
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
6 miesięcy temu

Sam w moim kompie mam tą płytę i poleciłem ją koledze do Intel core i5 9400f. Obsługa x-komu na najwyższym poziomie. Dziękuję za szybką realizację zamówienia i pobranie nowego BIOS-u.

Czy ta opinia była pomocna?10
rekonrekon
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★☆
Rok temu

Płyta bardzo dobrze się sprawuje, działa z dyskiem SSD, talerzowcem i jednym M.2 SATA, do tego karta graficzna, ram w dualu i zostaje jeszcze sporo możliwości rozbudowy. Jedyny minus to POST - około 10 sekund i nie da się zejść poniżej. Na PC MATE H97 MSI Fast Boot był rzeczywiście szybki (dosłownie parę sekund POST-u), tutaj 10-12 sekund niezależnie od ustawień. Wygląda na to, jakby Fast Boot w ogóle nie działał. Być może poprawią to w kolejnym BIOS-ie.

Czy ta opinia była pomocna?51
Dlaczego x-kom?
 • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
 • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
 • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
 • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł