Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Do porównania
Corel CorelDRAW Graphics Suite Home & Student 2018 PL - 431929 - zdjęcie
Corel CorelDRAW Graphics Suite Home & Student 2018 PL - 431929 - zdjęcie 1
Corel CorelDRAW Graphics Suite Home & Student 2018 PL - 431929 - zdjęcie 2
Corel CorelDRAW Graphics Suite Home & Student 2018 PL - 431929 - zdjęcie 1
Corel CorelDRAW Graphics Suite Home & Student 2018 PL - 431929 - zdjęcie 2
Drukuj
Do porównania

Corel CorelDRAW Graphics Suite Home & Student 2018 PL

od: Corel|kod producenta: CDHS2018CZPLMB|kod x-kom: 431929
 • Wersja produktu:Wersja fizyczna
 • Liczba stanowisk:1
 • Zastosowanie:Dom, Uczniowie, Studenci
 • Okres licencji:Dożywotnia
specyfikacja Corel CorelDRAW Graphics Suite Home & Student 2018 PL
Przewiń do pełnej specyfikacji
319,00 zł
Drukuj
Kreatywność

CorelDRAW Home & Student Suite 2018
Kompleksowe oprogramowanie do projektowania graficznego

CorelDRAW Home & Student Suite 2018 to kompleksowe oprogramowanie do projektowania graficznego na licencji do użytku domowego lub w szkołach. Jest to niedrogie i kompletne wyposażenie dla początkujących, hobbystów i studentów.

Ciesz się bezproblemową grafiką w domu lub w szkole, używając pakietu do tworzenia logo, układów, biuletynów, projektów fotograficznych, treści w mediach społecznościowych i wiele innych. Szybko rozpoczniesz swoją pracę, dzięki wszechstronnym zasobom edukacyjnym na temat produktów, łatwemu w obsłudze podręcznemu przewodnikowi i bogatym zasobom projektowym - w tym wysokiej jakości klipartom i zdjęciom, czcionkom, wypełnieniom i szablonom.

CorelDRAW Home Student Suite 2018 Kompleksowe oprogramowanie do projektowania graficznego
nowość

Nowości w wersji 2018
W odpowiedzi na potrzeby pełnych pasji użytkowników

 • Dotykowy obszar roboczy przyjazny dla użytkownika - wyświetla tylko najczęściej używane narzędzia i polecenia, umożliwia przesuwanie i powiększanie za pomocą jednego gestu.
 • Stosowanie obwiedni do map bitowych - szybko i płynnie wpasuj mapę bitową w ilustrację za pomocą wzorców obwiedni lub tworząc niestandardową obwiednię od podstaw.
 • Publikowanie w WordPressie - przekształca zaznaczone obiekty lub cały projekt do formatu JPEG, GIF albo PNG, a następnie przesyła je na konto na platformie WordPress.
 • Interakcyjne dostosowywanie perspektywy na zdjęciach - poprawia na zdjęciach perspektywę budynków, elementów krajobrazu czy obiektów.
 • Efekt Dodaj perspektywę - Szybko uzyskaj wrażenie odległości i głębi stosując perspektywę do map bitowych czy obiektów wektorowych.
 • Interakcyjne prostowanie zdjęć - umożliwia obracanie przekrzywionych obrazów w oparciu o pasek prostowania lub kąt obrotu
 • Wyrównuj i rozmieszczaj węzły - umożliwia proste wyrównywanie oraz rozmieszczanie węzłów
CorelDRAW Home Student Suite 2018 Nowości i ulepszenia
wszechstronność

Wszechstronny pakiet
Rozwiń swoje umiejętności

Twórz prace profesjonalnej jakości, które wywrą niezapomniane wrażenie. Od niepowtarzalnych logotypów i oznakowań po efektowne materiały marketingowe, grafiki do witryn internetowych i serwisów społecznościowych, billboardy oraz wiele innych. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego z poziomu doświadczenia w projektowaniu. Ciesz się łatwymi w użyciu aplikacjami, takimi jak CorelDRAW Home & Student 2018 i Corel® PHOTO-PAINT® Home & Student 2018, a także nową możliwością bezpośredniego przesyłania do WordPressa z poziomu produktu.

Dzięki zgodności z najpopularniejszymi formatami plików oraz zaawansowanym narzędziom do zarządzania kolorami pakiet zapewnia elastyczność i precyzję odwzorowania kolorów wymagane w przypadku każdego rodzaju projektu.

CorelDRAW Home Student Suite 2018 Wszechstronny pakiet
rysik

Wszechstronne funkcje projektowania
Wyraź swój wyjątkowy styl i zachwyć odbiorców

Uwolnij swój kreatywny potencjał dzięki intuicyjnym narzędziom pozwalającym na wyrażanie własnego artystycznego stylu i zachwyć rodzinę, przyjaciół oraz nauczycieli. Pakiet zawiera wszelkie niezbędne funkcje potrzebne do opracowywania logotypów, biuletynów, projektów fotograficznych, materiałów do publikacji na serwisach społecznościowych i innych prac. Zaoszczędzisz cenny czas, jeśli skorzystasz z nowych możliwości projektowania, takich jak: szybkie wyrównywanie i rozmieszczanie węzłów dzięki intuicyjnemu oknu dokowania pozwalającemu na automatyczne pozycjonowanie i rozkładanie kształtów, a także stosowanie perspektywy do map bitowych, aby łatwo uzyskać wrażenie głębi.

CorelDRAW Home Student Suite 2018 Wszechstronne funkcje projektowania
galeria zdjęć

Potężne możliwości edycji zdjęć
Wyciśnij z nich maksimum

Wydobądź wszystkie atuty zdjęć nawet przy dużej rozdzielczości obrazu dzięki kontroli i precyzji potrzebnych do stworzenia profesjonalnych prac wysokiej jakości. Poznaj łatwe w użyciu narzędzia do zmiany rozmiarów, przycinania i stosowania efektów specjalnych oraz uzyskaj dostęp do kolekcji zapierających dech w piersiach fotografii. Te nowe, proste w obsłudze funkcje edycji ułatwią Ci interakcyjne obracanie przekrzywionych obrazów oraz umożliwią inteligentne dopasowanie i automatyczną korekcję perspektywy.

CorelDRAW Home Student Suite 2018 Potężne możliwości edycji zdjęć
łatwa obsługa

Szybsze i łatwiejsze wykonywanie zadań
Usprawnione narzędzia, ustawienia, kompatybilność i obsługa

Zwiększ efektywność pracy, uprość ją i usprawnij dzięki ulepszonym narzędziom i ustawieniom. Zgodność i obsługa wielu formatów pozwalają z łatwością zapisywać, drukować i udostępniać pliki w najpopularniejszych formatach. Spożytkuj też nowy, pozwalający na obsługę dotykową interfejs użytkownika, aby sprawniej realizować projekty i podnieść jakość pracy. Ponadto możesz ukończyć zadania szybciej dzięki wykorzystaniu systemu Windows 10, udoskonalonej obsługi rysików, wyświetlania na kilku monitorach i rozdzielczości Ultra HD 4K

CorelDRAW Home Student Suite 2018 Szybsze i łatwiejsze wykonywanie zadań
książka

Obszerne materiały szkoleniowe
Biblioteka materiałów do nauki

Szybko i bez problemów rozpocznij pracę, korzystając ze stale rozbudowywanej biblioteki aktualnych i cennych materiałów do nauki, takich jak przewodnik szybkiego startu, samouczki krok po kroku, nagrania szkoleniowe dla użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania, przydatne wskazówki i porady ekspertów.

Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite 2018 Wersja dla użytkowników domowych zawiera 1300 wysokiej jakości obrazków clipart i cyfrowych, 100 zdjęć o wysokiej rozdzielczości do bezpłatnego wykorzystania, 125 czcionek, 100 wypełnień i ponad 100 profesjonalnych szablonów, w tym certyfikatów, reklam, wizytówek, papierów firmowych, ulotek oraz plakatów.

CorelDRAW Home Student Suite 2018 Obszerne materiały szkoleniowe

 

Specyfikacja

Rodzaj programu
Edytor grafiki
Wersja językowa
Polska
Wersja produktu
Wersja fizyczna
Zastosowanie
Dom
Uczniowie, Studenci
Liczba stanowisk
1
Okres licencji
Dożywotnia
Nośnik
DVD
Platforma
Windows
Wymagania systemowe
Windows 7
Windows 8/8.1
Windows 10
Kod producenta
CDHS2018CZPLMB
Kod x-kom
431929

Opinie

6,0/6
★★★★★★
★★★★★★
(1 opinia)
6
1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (1)

o Corel CorelDRAW Graphics Suite Home & Student 2018 PL
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 1 z 1 opinii
KamilKamil
★★★★★★
Rok temu

Kupiłem na promocji za dobre pieniądze. Śmiało moge polecić... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?08