Drukuj opis Corel CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business 3stDrukuj
Corel CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business 3st - 444781 - zdjęcie
Corel CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business 3st - 444781 - zdjęcie 1
Corel CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business 3st - 444781 - zdjęcie 1
Drukuj opis Corel CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business 3stDrukuj

Corel CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business 3st

od: Corelkod producenta: CDGS2018CZPLDPSBEkod x-kom: 444781
 • Wersja produktu:Wersja fizyczna
 • Liczba stanowisk:3
 • Zastosowanie:Firma
 • Okres licencji:Dożywotnia
specyfikacja Corel CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business 3st
Przewiń do pełnej specyfikacji
3 699,00 zł
Drukuj opis Corel CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business 3stDrukuj
Kreatywność

CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business
Oprogramowanie do projektowania graficznego

CorelDRAW® Graphics Suite 2018 to wiodący pakiet oprogramowania do projektowania grafiki cieszący się uznaniem milionów profesjonalistów, właścicieli małych firm i pasjonatów projektowania na całym świecie. Pakiet oferuje łatwe w obsłudze narzędzia do projektowania grafiki, układów stron, ilustracji, edycji zdjęć, trasowania, przygotowania obrazków internetowych, prac do druku, ozdobnych i typograficznych. Projektuj bez obaw, uzyskując wspaniałe rezultaty.

Wersja Small Business Edition obejmuje licencję komercyjną na 3 stanowiska a także:

 • 10 000 wysokiej jakości obrazków clipart i obrazków cyfrowych
 • 2000 profesjonalnych zdjęć o wysokiej rozdzielczości
 • Ponad 500 interakcyjnych ramek i ramek zdjęć
 • Ponad 1000 czcionek OpenType i TrueType
 • 2000 szablonów grafik na pojazdy
 • 350 profesjonalnych szablonów
 • Ponad 600 wypełnień
CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business Oprogramowanie do projektowania graficznego
nowość

Nowości w wersji 2018
Rozwiązania sugerowane przez użytkowników

Interakcyjne dostosowywanie perspektywy na zdjęciach; Wygląd narożników w liniach przerywanych i konturach; Filtr czcionek Uprawnienia do osadzania; Stosowanie obwiedni do map bitowych; Włączanie i wyłączanie przyciągania; Interakcyjne prostowanie zdjęć; Tryb rysowania symetrycznego; Wyrównuj i rozmieszczaj węzły; Rozszerzenie Licznik projektu; Publikowanie w WordPressie; Narzędzie cieni blokowych; Efekt Dodaj perspektywę; Narzędzie PhotoCocktail; Narzędzie Pointillizer; Narzędzie Uderzenie; AfterShot 3 HDR

CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business Nowości w wersji 2018
Wszechstronność

Wszechstronność
Bogaty zestaw aplikacji

Rozwiń swoją kreatywność, dzięki profesjonalnym aplikacjom i narzędziom dostępnym w pakiecie CorelDRAW® Graphics Suite 2018. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w dziedzinie grafiki, początkującym użytkownikiem, czy entuzjastą projektowania, ten pakiet zapewni Ci wyjątkowe narzędzia do projektowania grafiki, układów stron, ilustracji, trasowania, edycji zdjęć, tworzenia obrazków internetowych, projektów do druku, prac artystycznych, typograficznych i wielu innych.

Dzięki zaawansowanym aplikacjom, takim jak CorelDRAW 2018, Corel® PHOTO-PAINT® 2018 i Corel Font Manager™ 2018, a także dodatkowi w postaci programu Corel® AfterShot® 3 HDR, który umożliwia łatwe wprowadzanie korekt i ulepszeń, będziesz dysponować wszystkim, co jest potrzebne, aby przygotowywać zachwycające prace.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business Wszechstronność
Kreatywność

Kreatywność
Uwolnij swój potencjał twórczy

Realizuj swoje pasje i poznawaj wszechstronne funkcje, dzięki którym wyrazisz swój unikalny styl i zachwycisz odbiorców. Specjalne efekty do projektowania grafiki wektorowej i edycji zdjęć, elastyczne układy stron i narzędzia do indywidualnie opracowywanych harmonii kolorów to niezbędnik umożliwiający uwolnienie potencjału twórczego.

Korzystaj z nowego, zaawansowanego trybu rysowania symetrycznego, aby błyskawicznie projektować symetryczne kompozycje — od prostych rysunków po złożone obiekty kalejdoskopowe.

Wypróbuj nowe narzędzie Cień blokowy, aby otrzymać jednolite obszary wektorowe, uzyskując proste i przejrzyste efekty 3D w krótszym czasie. Korzystaj z prawdziwej swobody artystycznej i urzeczywistniaj swoje pomysły w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite 2018.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business Kreatywność
Produktywność

Produktywność
Uzyskaj niezrównaną wydajność

Wyjątkową efektywność projektowania zapewniają dostosowywane skróty klawiaturowe, pozwalające na przyspieszenie pracy, intuicyjny interfejs użytkownika i automatyczne funkcje upraszczające pracochłonne zadania. Dzięki zgodności z najpopularniejszymi formatami plików, szybszemu przetwarzaniu i zaawansowanym narzędziom do zarządzania kolorami uzyskasz niezrównaną wydajność.

Poznaj nowe, przydatne dodatki, takie jak automatyczne wyrównywanie i prostowanie, umożliwiające interakcyjne obracanie przekrzywionych obrazków, a także automatyczne korygowanie perspektywy, które pozwala w inteligentny sposób dostosować perspektywę zdjęcia. Bez trudu przygotujesz projekty logotypów, ulotek, grafik internetowych, oznakowań, grafik na pojazdy lub coś zupełnie nowego.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business Produktywność
Innowacyjność

Innowacyjność
Najnowocześniejsze funkcje i narzędzia

Najnowsze technologie zastosowane w każdym elemencie pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2018 dają niezrównane możliwości. Zainspirowani pomysłami użytkowników, firma Corel kontynuuje dostosowywanie funkcji pakietu i opracowywanie najnowocześniejszych narzędzi.

Możesz momentalnie dawać wyraz swojej kreatywności, korzystając z wyjątkowego, ulepszonego narzędzia rysunkowego LiveSketch™, które korzysta z algorytmów sztucznej inteligencji, dzięki czemu rysowanie na komputerze jest równie proste, jak szkicowanie na papierze. Ponadto opcja szybkiego i bezpośredniego przesyłania na platformę WordPress zapewnia oszczędność czasu.

Dzięki obsłudze najnowszych technologii Windows i najlepszych urządzeń oferujemy najbardziej zaawansowane współczesne rozwiązania, aby umożliwić Ci skupienie się na projektowaniu.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business Innowacyjność
łatwa obsługa

Łatwość obsługi
Dopasowany interfejs i wyjątkowe opcje

Korzystaj z dopasowanego do potrzeb użytkownika interfejsu i wyjątkowych opcji, które można dostosować do toku pracy projektanta. Nowy ekran powitalny daje bezpośredni dostęp do opcji obszarów roboczych, informacji o nowych funkcjach, internetowych zasobów edukacyjnych, a także zasobów projektowych, czcionek, aplikacji i dodatków. Czerp inspiracje z imponującej galerii oryginalnych prac zaprojektowanych w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite.

Na każdym etapie procesu projektowania posiadasz wybór odpowiednich obrazów i zdjęć wysokiej jakości, różnych szablonów i ramek, szkoleniowych nagrań wideo, samouczków i innych materiałów.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business Łatwość obsługi

 

Specyfikacja

Rodzaj programu
Edytor grafiki
Wersja językowa
Polska
Wersja produktu
Wersja fizyczna
Zastosowanie
Firma
Liczba stanowisk
3
Okres licencji
Dożywotnia
Nośnik
DVD
Platforma
Windows
Wymagania systemowe
Windows 7
Windows 8/8.1
Windows 10
Kod producenta
CDGS2018CZPLDPSBE
Kod x-kom
444781

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Program graficzny/wideo Corel CorelDRAW Graphics Suite 2018 Small Business 3st
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
 • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
 • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
 • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
 • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł