Drukuj
DJI Mavic 2 Part1 Fly More Kit - 448154 - zdjęcie
DJI Mavic 2 Part1 Fly More Kit - 448154 - zdjęcie 1
DJI Mavic 2 Part1 Fly More Kit - 448154 - zdjęcie 2
DJI Mavic 2 Part1 Fly More Kit - 448154 - zdjęcie 1
DJI Mavic 2 Part1 Fly More Kit - 448154 - zdjęcie 2
Drukuj

DJI Mavic 2 Part1 Fly More Kit

od: DJIkod x-kom: 448154
1 579,00 zł
1
Drukuj
dron

Zestaw DJI Mavic 2 Fly More Kit

Ten praktyczny zestaw akcesoriów pozwoli jeszcze sprawniej obsługiwać drona DJI Mavic 2, zapewniając nie tylko wygodną torbę do jego przenoszenia, ale również dodatkowe inteligentne akumulatory oraz rozmaite akcesoria do ich ładowania.

W zestawie znajdują się także dwie pary śmigieł nowej generacji, gwarantujące cichy, wydajniejszy i dłuższy lot drona Mavic 2.

Akcesoria do drona DJI Mavic 2 Fly More Kit
bateria

Dwa akumulatory i adapter do Power Banku

Dwie inteligentne baterie Mavic 2 o pojemności 3850 mAh zapewniają maksymalnie 31 minut nieprzerwanego logu na jednym ładowaniu. Dzięki inteligentnemu systemowi, bateria monitoruje swój status i przesyła Ci wszystkie informacje w czasie rzeczywistym, co pozwala bardziej skupić się na lataniu, a mniej na pozostałej ilości energii.

Znajdujący się w zestawie Fly More Kit adapter umożliwia dodatkowo przekształcenie baterii w pojemny Power Bank z dwoma złączami USB, o łącznej mocy wyjściowej do 10 W. Gdy zabraknie Ci energii w smartfonie, możesz go błyskawicznie naładować, korzystając z energii zmagazynowanej w akumulatorach Mavic 2.

DJI Mavic 2 Fly More Kit Akumulator i adapter Power Bank
ładowanie

Szybkie ładowanie w każdej sytuacji

Gdy posiadasz więcej akumulatorów, nie ma sensu ładować jednego po drugim. Składany hub do baterii Mavic 2 pozwala podłączyć do ładowania nawet cztery akumulatory jednocześnie, inteligentnie rozdzielając moc według poziomu rozładowania ogniw. Dzięki temu najszybciej naładowana zostanie bateria o najniższym poziomie rozładowania, aby jak najszybciej mogła zostać ponownie wykorzystana do lotu.

Znajdująca się w zestawie Fly More Kit ładowarka samochodowa Mavic 2 umożliwia ładowanie akumulatorów również w trakcie jazdy. Oferuje ona maksymalną moc wyjściową do nawet 80 W oraz technologię, która zapobiegnie ewentualnym problemom z rozruchem Twojego samochodu.

DJI Mavic 2 Fly More Kit Hub do ładowania czterech akumulatorów
torba

Wygodna torba na ramię Mavic 2

Solidna torba na ramię została specjalnie zaprojektowana dla modelu Mavic 2. Jest w stanie pomieścić jednego drona, bezprzewodowy kontroler, cztery inteligentne baterie, smartfona, dodatkowe śmigła, filtry, kable, karty pamięci oraz inne akcesoria.

DJI Mavic 2 Fly More Kit Torba na ramię

 

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Akcesorium do drona DJI Mavic 2 Part1 Fly More Kit
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł