Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Do porównania
Wersja cyfrowa
PC XCOM 2 ESD Steam - 460146 - zdjęcie
PC XCOM 2 ESD Steam - 460146 - zdjęcie 1
PC XCOM 2 ESD Steam - 460146 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

PC XCOM 2 ESD Steam

od: PC|kod producenta: 926480af-9252-452b-afa0-a1edd799934c|kod x-kom: 460146
 • Platforma:PC
 • Dystrybucja cyfrowa:Steam
 • Wersja:Polska, Angielska
 • PEGI:16+
specyfikacja PC XCOM 2 ESD Steam
Przewiń do pełnej specyfikacji
50,00 zł
1
Drukuj

Jakie są zalety wersji cyfrowej (ESD)?

Szybkość

Twoje zamówienie wysyłamy drogą mailową, co znacznie skraca czas oczekiwania. Dodatkowo nie ponosisz kosztów dostawy.

Pewność

Zapewniamy bezpieczne dostarczenie pełnowartościowego produktu oraz służymy pomocą w przypadku pytań.

Wygoda

Na adres e-mail otrzymasz klucz produktu i krótką instrukcję. Wszystko bez potrzeby wychodzenia z domu, czy oczekiwania na kuriera.


internet

XCOM 2
Ziemia się zmieniła

XCOM 2 przenosi graczy 20 lat w przyszłość, w której ludzkość przegrała wojnę z obcymi, którzy ustanowili nowy porządek świata. Tajna organizacja paramilitarna, znana jako XCOM, została zapomniana, a teraz musi uderzyć ponownie, by odzyskać kontrolę nad Ziemią i uwolnić ludzi spod jarzma kosmitów.

W XCOM 2 role się odwróciły i to XCOM stał się najeźdźcą. Borykają się z problemem ściśle ograniczonych surowców i przez cały czas muszą unikać zagrożenia ze strony kosmitów, dzięki swojej nowej mobilnej bazie.

Gracze będą musieli połączyć siłę ognia i skryte działania, by pomóc XCOM rekrutować żołnierzy i tworzyć siatkę ruchu oporu, starając się równocześnie ujawnić złe zamiary kosmitów i uratować ludzkość. XCOM 2 wprowadzi nowe rozwiązania w rozgrywce, takie jak generowane poziomy, dzięki czemu każda rozgrywka będzie unikalnym doświadczeniem dla gracza, a także dużo głębsze wsparcie dla modów.

Co więcej, XCOM 2 zaoferuje jeszcze większy wachlarz zawartości, w tym pięć uaktualnionych klas żołnierzy, więcej możliwości modyfikowania swoich jednostek, więcej typów kosmitów i wrogów, ulepszona walka taktyczna i wiele innych.

Gra w postaci klucza ESD do pobrania na platformie Steam. Wymagane połączenie z Internetem.

XCOM 2
mechanizm

Mechanika gry
Strategia i rozgrywka turowa

W grze XCOM 2 rozgrywka prowadzona jest na dwóch płaszczyznach - strategicznej i turowej. W warstwie strategicznej, która toczy się w czasie rzeczywistym, będziemy zarządzać rozwojem bazy i technologii bojowych. Bezpośrednie starcia z obcymi odbywają się w turach.

Obejmij dowodzenie nad Avengerem, statkiem zaopatrzeniowym obcych przeobrażonym w ruchomy sztab XCOM. Nowa otwarta rozgrywka pozwala Ci decydować, gdzie wysyłać siły uderzeniowe, jak zyskiwać poparcie społeczności i kiedy zwalczać operacje odwetowe wroga. Możesz konfigurować i tworzyć nowe pomieszczenia na pokladzie Avengera, by XCOM zyskiwał nowe możliwości walki. Naukowcy i inżyniorowie będą prowadzić badania i rozwój, aby usprawnić uzbrojenie statku.

Nowy system rozgrywki zapewnia więcej elastyczności taktycznej podczas walki. Korzystaj z ukrycia, by szykować zasadzki na nieprzyjacielskie patrole. Zabieraj pokonanym wrogom cenne wyposażenie i artefakty. Ratuj VIP-ów i rannych towarzyszy, przenosząc ich do punktu ewakuacji.

Pięć klas żołnierzy, każda z własnym drzewkiem umiejętności, pozwoli ci stworzyć żołnierzy dopasowanych do Twojego stylu walki.

Mechanika gry
konsola

Ciekawe misje i zróżnicowani przeciwnicy
Wyjątkowe wyzwania taktyczne

Kluczowe cechy gry:

 • XCOM w odwrocie – Przejmij kontrolę nad Avengerem, statkiem dostawczym obcych, który został przerobiony na mobilną kwaterę dowódczą XCOM. Przeprowadzaj ataki na całym świecie, buduj poparcie i ujawnij złowieszczy plan kosmitów.
 • Rekrutuj żołnierzy ruchu oporu – Pięć klas żołnierzy, każda ze swoim własnym drzewkiem umiejętności, w tym nowe umiejętności klasowe, pozwoli ci na stworzenie armii idealnej do twojego planu.
 • Taktyczna walka partyzancka – Nowy system rozgrywki pozwala na większą swobodę w walce. Stan świata wpływa na otoczenie, w którym toczą się bitwy w trakcie każdej z misji. Ukrywaj się, by przygotować zasadzkę na patrole wroga. Szabruj pokonanych przeciwników, by zdobyć cenny sprzęt i artefakty. Ratuj VIPów i rannych towarzyszy broni, eskortując ich do punktów ewakuacyjnych.
 • Nowy gatunek przeciwnika – Szeroki wachlarz wrogów, poczynając od nowych potężnych gatunków obcych, aż po ADVENT – egzekutorów reżimu kosmitów, stanowić będzie prawdziwe wyzwanie.
 • Odkrywaj, twórz i ulepszaj – Konfiguruj i buduj nowe pomieszczenia na pokładzie Avengera, by zapewnić XCOM nowe możliwości na polu bitwy. Wykorzystaj zdolności swoich Naukowców i Inżynierów, by odkrywać, tworzyć i ulepszać bronie i pancerze, dzięki czemu dostosujesz je do swojego stylu rozgrywki.
 • Każda misja to niepowtarzalne wyzwanie – Wyrusz na misje toczące się w każdym zakątku świata, od dzikich terenów, aż po samo centrum gigantycznych miast obcych, w najdalsze rejony ich zabudowań. Istnieje nieskończona liczba kombinacji map, misji i zadań.
 • Twórz mody – Narzędzia stworzone z myślą o społeczności pozwolą ci stworzyć własne kampanie, obcych, klasy i różne elementy strategiczne, którymi będziesz mógł podzielić się w Warsztacie Steam.
 • Wkrocz do rozgrywek wieloosobowych – Mieszaj i twórz oddziały obcych i ludzi, by walczyć na losowo generowanych mapach.
Ciekawe misje i zróżnicowani przeciwnicy

Specyfikacja

Platforma
PC
Dystrybucja cyfrowa
Steam
Gatunek
Strategiczne
Przedział wiekowy (PEGI)
16+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Wieloosobowa (Multiplayer)
Data premiery
2016-02-05
Wersja językowa
Polska
Angielska
Nośnik
Klucz produktu
Wymagania sprzętowe
System Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Procesor Intel Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Phenom 9950 Quad Core 2.6 GHz
RAM: 4 GB
Grafika NVIDIA GeForce GTX 460 1 GB / AMD Radeon HD 5770 1 GB
45 GB wolnego miejsca na dysku
Wymagane połączenie z Internetem podczas instalacji
Kod producenta
926480af-9252-452b-afa0-a1edd799934c
Kod x-kom
460146

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Gra na PC PC XCOM 2 ESD Steam
☆☆☆☆☆☆