Drukuj opis TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC) Drukuj
TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)  - 511750 - zdjęcie
TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)  - 511750 - zdjęcie 1
TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)  - 511750 - zdjęcie 1
Drukuj opis TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC) Drukuj

TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)

od: TP-Linkkod producenta: MC110CS jednomodowykod x-kom: 511750
  • Moc:1,52 W
  • Złącza:RJ-45 10/100, DC-IN - 1 szt.
  • Dodatkowe informacje:Automatyczna negocjacja szybkości połączeń, Automatyczne krosowanie
specyfikacja TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)
Przewiń do pełnej specyfikacji
100,00 zł
1
Drukuj opis TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC) Drukuj
internet

TP-Link MC110CS Media konwerter RJ-45 - SC

Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC110CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Wysyła i odbiera dane na długości fali 1310nm.

TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)
technologia

Bogata funkcjonalność

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia w trybie pełnego dupleksu. Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o statusie pracy urządzenia. Konwerter MC110CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 20 km.

TP-Link Logo

Specyfikacja

Typ zasilacza
Zewnętrzny
Moc
1,52 W
Obsługiwane standardy
802.3
802.3u
802.3x
Rodzaje wejść/wyjść
RJ-45 10/100 (LAN) - 1 szt.
DC-IN - 1 szt.
Okablowanie sieciowe
10BASE-T: kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX: kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
1000BASE-TX: kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Dodatkowe informacje
Automatyczna negocjacja szybkości połączeń
Automatyczne krosowanie
Szerokość
95 m
Głębokość
73 mm
Wysokość
27 mm
Dołączone akcesoria
Zasilacz
Gwarancja
60 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
MC110CS jednomodowy
Kod x-kom
511750

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Akcesorium sieciowe TP-Link MC110CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł