Drukuj
Do porównania
Scottie Go! Labirynt - 526456 - zdjęcie
Scottie Go! Labirynt - 526456 - zdjęcie 1
Scottie Go! Labirynt - 526456 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

Scottie Go! Labirynt

kod producenta: 5906395894161|kod x-kom: 526456
  • Wersja produktu:Wersja fizyczna
  • Liczba stanowisk:2
  • Zastosowanie:Dom
  • Okres licencji:Dożywotnia
specyfikacja Scottie Go! Labirynt
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
wydajność

Scottie Go! Labirynt
Nauka programowania dla najmłodszych

Przygoda Scottiego jeszcze się nie zakończyła. Tym razem w trakcie międzygwiezdnej podróży sympatyczny kosmita musi wylądować na nieznanej asteroidzie, co stanowi okazję do przetestowania swoich umiejętności w 52 nowych zagadkach logicznych i łamigłówkach. Będą one wyzwaniem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy.

Pomóż Scottiemu zebrać kryształy, które zasilą jego statek i umożliwią dalszą podróż. Poznaj kluczowe pojęcia programowania, ułóż rozwiązania zadań z kartonowych klocków i sprawdź, jak Ci poszło z pomocą darmowej aplikacji. Wszystko to w grze wyróżnionej przez dzieci nagrodą Zabawka Roku 2019.

Dodatek do zamówień przedpremierowych

żarówka

Wyzwól kreatywność z Zabawką Roku 2019
Nauka programowania poprzez zabawę

Scottie Go! Labirynt to innowacyjne połączenie multimedialnej aplikacji edukacyjnej na urządzenia mobilne i kartonowych klocków do sterowania bohaterem. Takie połączenie pozwala na przełamywanie barier związanych z poznawaniem abstrakcyjnych pojęć i sprzyja pracy w grupie. Starannie zaprojektowane środowisko gry stopniowo wprowadza użytkowników w świat programowania i rozwijają intuicję podczas wykonywania zadań o rosnącym poziomie trudności.

Gra polega na sterowaniu głównym bohaterem za pomocą klocków do programowania, które układamy ze sobą jak puzzle. Przygody Scottiego, który wykona każdą ułożoną przez nas instrukcję, obejrzymy za pomocą darmowej aplikacji Scottie Go! Labirynt na ekranie urządzenia mobilnego lub tabletu. Nic dziwnego więc, że dzieci postanowiły nagrodzić grę nagrodą Zabawka Roku 2019.

Stworzona by wyzwalać kreatywność
technologia

Poznaj świat Scottiego
Aplikacja mobilna

Gra przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia. Rozgrywkę prowadzić możemy pojedynczo, jednakże Scottie Go! Labirynt to także doskonała okazja do zabawy i pracy w zespole 2-3 osobowym. Dla najmłodszych graczy zaleca się pomoc rodzica lub opiekuna.

Gracz chcąc, pomóc Scottiemu przezwyciężyć kolejne przeciwności losu, układa za pomocą kartonowych klocków na swoim stole lub biurku, program sterujący ruchami sympatycznego kosmity. Scottie Go! Labirynt wprowadza też do rozgrywki nowe elementy takie jak flagi i teleporty.

Następnie za pomocą aplikacji skanuje napisany przez siebie program, wykonując jego zdjęcie lub rejestrując wideo. Aplikacja po zeskanowaniu programu wykonuje go, a gracz może się przekonać, czy problem został prawidłowo rozwiązany.

Elementy gry

Specyfikacja

Wersja językowa
Polska
Wersja produktu
Wersja fizyczna
Zastosowanie
Dom
Liczba stanowisk
2
Okres licencji
Dożywotnia
Nośnik
Klucz produktu
Platforma
Windows
Android
iOS
Wymagania systemowe
Windows 7
Windows 8/8.1
Windows 10
Wymagania sprzętowe
2 GB pamięci RAM
Dodatkowe informacje
Zestaw 52 elementów
Kod producenta
5906395894161
Kod x-kom
526456

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Program edukacyjny Scottie Go! Labirynt
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł